Apple Watch Instagram Akışını Görüntüleme

Apple Watch Instagram Akışını Görüntüleme

Akıllı saat dünyasında liderliği elinde bulunduran marka olan Apple, Apple Watch akıllı saatleriyle beraber pazarda çok büyük bir dilim kazanmayı başardı. Son verilere göre akıllı saat dünyasında en çok tercih edilen modeller olduğu görülen Apple Watch nerede ise pazarın yarısına hakimiyet sağlamış durumda. Tabii ki akıllı saat alanında Apple Watch serilerinin tercih edilmesinin birçok nedeni var. Kalite, ürün özellikleri bir yana dursun, saatlerin uygulama desteklerinin de bu durumda payının bir hayli fazla olduğunu söylemek gerekiyor. Apple Watch akıllı saatlerinde uygulama desteği konusunda en çok öne çıkan destek ise Apple Watch Instagram desteği.

Her ne kadar iPhone akıllı telefonlarında yer alan Instagram uygulamasını kullanabiliyor olsanız da akışlar, gönderiler ve bildirimler için Apple Watch Instagram uygulamasını kullanmanız yeterli. Bu noktada kullanıcıların en çok merak ettikleri konu ise saat üzerinden Instagram akışının nasıl görüntülenebileceği.

Apple Watch Instagram

Apple Watch Instagram Uygulaması Akış Sistemi

Her ne kadar akıllı saatlerin uygulama desteği bulunuyor olsa da tam anlamıyla bir destekten söz etmemiz mümkün değil. Belki Apple Watch 3 modelinde böyle bir kullanım görmek mümkün olur ama şu an için sadece iPhone üzerinden Instagram uygulamasının sınırlı özelliklerinin desteklendiğini görüyoruz. Bu noktada kullanıcılar Instagram hesaplarına gelen bildirileri, beğeni ve yorumları kısmen görebiliyor. Bunun yanı sıra takip ettiğiniz kullanıcıların son paylaşımlarını da görebiliyorsunuz. Yani kısıtlı da olsa akış görüntülemek mümkün.

Apple Watch Instagram üzerinden akışlarda görüntüleyebileceğiniz paylaşımlar ise sadece bildirim almayı tercih ettiğiniz kullanıcıların yaptığı paylaşımlar. Bunu da bir hatırlatma olarak ekleyelim. Eğer bir kullanıcıdan bildirim almayı nasıl kabul edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız kısa bir özet ekleyelim.

  • iPhone telefonunuzdan uygulamaya giriş yapın.
  • Ardından bildirim almak istediğiniz kullanıcının hesabına girin ve “…” simgesine tıklayın.
  • Kullanıcının profilinden açacağınız bölümden de “gönderi bildirimlerini aç” sekmesine tıklayın.
Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Bildirimleri almak için izin verdiğiniz kullanıcıların gönderileri artık Apple Watch Instagram üzerinde görüntülenecek. Akışı görüntülemek adına yapmanız gereken işlem ise akıllı saat üzerinden Instagram uygulamasına girmek ve “akış” kısmına dokunmak. Bu kısımda akışta yer alan herhangi bir görsele tıklayıp yorum yapmak ya da beğeni yapmanız mümkün.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

1 Yorum

  1. Yeşim Birinci
    Yeşim Birinci

    Kızım bu saatlerden almamı istiyor. Fakat her telefona uyumlu olmuyor herhalde. Ucuz yollu bir kaliteli saat önerirmisiniz? Yukarıdaki özelliklere yakın olur sa daha iyi olur.