EN GÜZEL WHATSAPP DURUMLARI VE SÖZLERİ

EN GÜZEL WHATSAPP DURUMLARI VE SÖZLERİ

Whatsapp durumları yazmak en çok düşünülen konulardan bir tanesidir. Whatsapp bir iletişim ağı olmakla birlikte kısmi bir sosyal medya ağı diyebiliriz. Son getirilen özelliklerle whatsapta yalnızca iletişim kuran bir uygulama olmaktan çıkarak, anlık gönderi paylaşılabilen bir sosyal medya ağına dönüştü. Whatsapp ile hikaye paylaşabilir ve anlık bildirim yapabilirsiniz. Ayrıca durumda paylaşabilirsiniz.

Whatsapp durumuna güzel sözler yapabilir, kendinizi tanımlayan sözler paylaşabilirsiniz. Bu sayede kendinize bir profil oluşturmuş olursunuz. Peki, whatsap durumu nasıl eklenir?

Whatsapp Durumu Nasıl Eklenir?

Whatsapp durumu eklemek için öncelikli olarak yapmanız gereken uygulamaya giriş yapmaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üç sekme yan yanadır. Sohbetler – Durum ve Aramalardır. Bu üç sekmeden durumu tercih etmelisiniz. Durumu tercih ettikten sonra durumum alanına tıklamalı ve artı işaretine tıklamalısınız. Bu işarete tıkladıktan sonra durum olarak isterseniz bir söz paylaşabilirsiniz. İsterseniz de bir fotoğraf paylaşabilirsiniz. (Whatsapp Destek)

En güzel whatsapp durumları için mutlaka bir yerlerden esinlenmelisiniz. Bu bazen bir şarkı olabilir, bazen bir film. Ama esinlenmekte fayda vardır. İşte, Whatsap durumu için ekleyebileceğiniz sözler;

  • Şarkılardan Esinlenin

Whatsap sözleri için trend şarkılardan etkilenebilesiniz. Güncel şarkıları takip edin ve şarkı sözlerini okuyun. Okuduğunuz şarkı sözlerinden mutlaka güzel sözler çıkacaktır. Güncel şarkılar dışında özellikle 45’likler de güzel sözler için oldukça işe yarayan bir kategoridir. Damar şarkılar diyebileceğimiz arebesk şarkılarda aynı şekilde sözlerinden esinlenebileceğiniz tarzda şarkılardır. Ancak şarkı asından sözleri bulmak için mutlaka şarkının sözlerine ayrı olarak bakmalısınız. Bu sayede güzel sözleri ayrıca görebilirsiniz.

  • Filmlerden Esinlenin

Yeni vizyona girmiş filmleri takip edebilirsiniz. Bu sayede herkesten önce trend olabilecek bir sözü keşfetmiş ve paylaşmış olursunuz. Filmleri izlerken repliklere odaklanın ve dikkat edin. Belki de bir film repliği sizin paylaştığınız en iyi durum olabilir. Eski filmlerden de yararlanabilirsiniz Ancak filmlerde beğenilen replikler birbirine çok benzer olduğundan özgün olmayan bir replikte bulabilirsiniz. Ancak amacınız özgünlük değil, duygu ve düşünceleri anlatmaksa eski bir filmden replik almak neden olmasın?

  • Kitap Sözleri Size İlham Olacak

Kitap okumayı seven biriyseniz çok şanslısınız. Çünkü kitaplarda çok fazla güzel söz yer almaktadır. Kitap okurken konsantre olarak okumanız ve kitap okurken dikkatli olmanız durumda karşınıza çıkabilecek güzel sözlere odaklı olursunuz ve bu güzel sözler arasından en beğendiğinizi sizi en çok yansıtanı seçerek whatsap durumu yapabilirsiniz.

  • İngilizce Her Zaman Kurtarıcıdır

Whatsap durumu olsun, Instagram fotoğraf açıklaması olsun İngilizce her zaman havalı bir kurtarıcıdır. Türkçe yazdığınızda çok basit olan bir sözü İngilizce yazmanız durumda havalı olursunuz. Bunun için İngilizce her zaman kurtarıcı durumdadır. İngilizce söz yazarken cümlenin uzun olmamasına, daha kısa cümleler kullanmaya özen gösterin. Uzun İngilizce sözcükler takipçileri korkuturken, kısa İngilizce sözler her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Sosyal medya hesaplarınızı yükseltmek için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.