FACEBOOK AÇILMIYOR GİREMİYORUM SORUNU

FACEBOOK AÇILMIYOR GİREMİYORUM SORUNU

Facebook açılmıyor durumu bir çok kez başımıza gelmiştir, Facebook ilk göz ağrımız desek yeri var. Ne zaman ki interneti aktif olarak kullanmaya başladık. İlk tanıştığımız sosyal medya ağı da facebook oldu. Facebook arkadaşlarımızla iletişime geçmek ve anlık duygu birikimlerimizi onlarla paylaşmak için önemli bir sosyal medya ağıydı. Hatta ne zaman facebook hayatımıza girdi koptuğumuz arkadaşlarımızı, öğretmenlerimizi bulup, görüşmeye başladık. “ilkokul sınıf arkadaşımı buldum” repliğini sıklıkla duymaya başladık.

Facebook sonrasında birçok sosyal medya ağı da hayatımıza girdi. Twitter, Instagram bunlar arasında en popüler olanlarıdır. Ancak Facebook hiçbir zaman kaybolup giden bir sosyal medya ağı olmadı. Daima varlığını korudu. Hatta öyle ki Instagramın çok gelişmesi üzerine Instagramı satın aldı ve Instagram üzerinden de aktifliğini sürdürdü. Instagram ve facebook hesaplarını birbiriyle bağlama yeniliğini getirdi. (Facebook Destek)

Ancak her teknolojik durumda olduğu gibi zaman zaman sıkıntı ve aksamalar yaşanmaktadır. Bu sıkıntı ve aksaklıklardan bir tanesi de donma ve kasma problemleridir. Facebook ta sıklıkla karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de facebook açılama sorunlarıdır. Facebook açılamama sorunu çok sık rastlanılan sorunlardan bir tanesidir. Peki, neden facebook açılmama sorunu yaşanır ve çözümü nedir?

FACEBOOK AÇILAMAMA NEDENLERİ

Facebook açılmama sorunun birçok nedeni olduğu gibi birçokta çözümü bulunmaktadır. İşte facebook açılama nedenleri ve çözümleri;

  • Sorunun çözümü için öncelikle sorunun kaynağını bulmalısınız. Sorunun kaynağını bulmak için ise yapacağınız küçük çaplı bir araştırma yeterli olabilir. Bunun için yine internetten yardım alabilirsiniz. İnternette facebook açılmama sorunun neden kaynaklandığını ve çözümlerini araştırabilirsiniz.
  • Sorunun çözümü için sorunun kaynağını bulmak en önemli olanıdır. Sorunun kapasitesi de önemli olanıdır. Sorununuz bölgesel mi, sorununuz yalnızca kendi iliniz ya da kendi ilçe çevrenizde mi görünüyor? Kişisel bir sorun mu oluştu? Bu sorunların çözümünü bulabilmek için mutlaka sorununuzun sebebini bulmalısınız.
  • Sorununuz bölgeselse ağ hatalarından kaynaklanan bir sorun olabilir. Bu durumda internet operatörüyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sorunun çözümü elbette ki onlardadır.
  • Sorununuz eğer ki bölgesel değilse yani çevrenizde kimsede böyle bir sorun yoksa yalnızca sizin böyle bir sorununuz hesap kaynaklı olabilir. Hesap kaynaklı sorunlarda yapılması gereken hesabınızı kapatarak yeniden açmanız faydalı olabilir.
  • Facebook açılmıyor bazen çok basit bir neden olabilir. Bu basit nedeni çözmeniz durumunda facebook açılmama sorunundan kurtulmuş olacağınız anlamına gelmektedir. Telefonunuzun tarih ve saatinin yanlış olması da facebook adresinizin açılmama sorunu yaşamanıza sebep olmaktadır.
  • Sorununuz bazen hesap kaynaklı olmayabilir. Cihazınız da hata veriyor olabilir. Bu durumda yapmanız gereken uygulamayı cihazınızdan kaldırmak, daha sonra cihazınızı kapatıp açmak ve cihazınızı yeniden açtıktan sonra uygulamayı yeniden yüklemektir. Uygulamayı yeniden yükledikten sonra artık aynı sorunu almıyor olacaksınız.
  • Facebook açılmama sorunun çözümü bazen bu kadar da basit olabilir. Bunun için mutlaka araştırma yapmanızda fayda var.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Facebook Sayfa Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?
Facebook Sayfa Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Facebook sayfa adı değiştirme işleminin tüm detayları bu blogda! Facebook sosyal medya ağlarının ilk göz ağrısıdır. Facebook sosyal medyaya ilk adım a...

Facebook Nasıl Kapatılır?
Facebook Nasıl Kapatılır?

Facebook hesap kapatma işlemi ile artık kullanmayacaksak yapmamız gereken hesabımızı kapatmaktır. Facebook hesabımızı kapatmadan olduğu gibi bırakmamı...

Facebook hesabınızı daha büyük kitlelere ulaştırmak için Facebook ürünlerimizi ziyaret edebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/facebook/takipci

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.