Facebook Profilime Bakanları Nasıl Görürüm?

Facebook Profilime Bakanları Nasıl Görürüm?

Oldukça uzun zamandır oldukça büyük bir kitle tarafından vazgeçilmeden kullanılan ve kullanılmaya devam eden Facebook uzun bir süre daha toplum tarafından popülerliğini koruyacak gibi. Kişiler Facebook’da arkadaşlıklar kurabiliyor yahut abonelikler yapabiliyor ama son zamanlarda “Facebook profilime bakanlar kimler?” sorusu da oldukça büyük bir merak konusu. Facebook profilime bakanlar kimler? Sayıları yahut hesapları nedir? bu bilgilere ulaşmak mümkün mü? Sırasıyla inceleyelim.

Facebook Nedir, Nasıl İşler?

Facebook kişilerin kendilerine açtıkları hesaplar sayesinde video, fotoğraf yahut yazı paylaşarak düşüncelerini ve yaptıklarını, genel olarak hayatlarını paylaşabildikleri bir platform. Oldukça büyük bir kullanıcı kitlesi vardır ve oldukça fazla kişi hakkında bilgiyi içinde barındırır. Okuduğunuz okul, ilgi alanlarınız, izlediğini filmler ve okuduğunuz kitaplara kadar bütün bilgileri Facebook hesabınıza ekleyebilirsiniz. Kişilere arkadaşlık isteği göndererek takip edebilir size gelen arkadaşlık isteklerine yanıt vererek arkadaş sayınızı artırıp azaltabilirsiniz. İçerisinde özel mesajlaşma özelliği de bulundurmaktadır. Hatta görüntülü konuşma imkânı bile sunmaktadır.

Facebook Profilime Bakanlar Hakkında Bilgi Sahibi Olmam Mümkün mü?

Facebook da çok sayıda kullanıcı gün içerisinde birçok kişinin hesabı ile etkileşim kurar, hesapları ziyaret eder. Siz de Facebook profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini kimlerin hesabınızı incelediğini merek ediyorsanız ve Facebook profilime bakanlar kimler bunu öğrenebilir miyim? Diye düşünüyorsanız sorunuzun yanıtı evet. Peki, Facebook profilime bakanları nasıl görebilirim? Dört basit adım sonucunda bu bilgiye ulaşmanız mümkün. Gerekli örnekler ve açıklamalar yöntemiyle Facebook profilime bakanlar hakkında nasıl bilgi sahibi olunur inceleyelim.

Facebook Profilime Bakanlar Kimler? Nasıl Görebilirim?

Facebook profilinize bakanları görebilmeniz adına çeşitli programlar var bunun yanında Facebook profilinize bakanları bir programa ihtiyaç duymadan da öğrenmeniz mümkün. Peki nasıl? Sırasıyla yapılacakları paylaşarak Facebook profilime bakanlar nasıl öğrenilir inceleyelim.

Öncelikle Facebook hesabınıza normal bir şekilde giriş yaparak başlamalısınız. Sonrasında hesabınızda profil kısmına girmelisiniz.

Profil sayfanıza geldikten sonra ekranda boş bir alanda sağ tuş tıklatarak karşınıza çıkan seçeneklerden “sayfa kaynağını görüntüle” seçeneğine tıklamalısınız.

Bu seçeneğe tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada yapacağınız işlem için Windows 8 kullanıyorsanız farklı, eski sürüm ise farklı bir uygulama yapmanız lazım buna dikkat etmelisiniz.

Eğer Windows 8 kullanıyorsanız açılan sayfada F3 tuşuna basınız ve açılan arama kutusuna “InitialChatFriendsList” yazınız.

Eski bir sürüm kullanıyorsanız bu arama kutusunu açabilmek için ctrl ve F tuşlarına birlikte basmalısınız ve çıkan arama kutusuna yine aynı şeyi yazmalısınız.

Yazdığınız yazının ardından bu yazıyı arattırdığınızda karşınıza çıkan sonuçta çeşitli birçok rakam yazıyor olacaktır, bu rakamlar sizin Facebook profilinize giren kişilerin ID bilgileri anlamına gelmektedir. Bu rakamların sonunda tire işareti ile tek bir rakam daha yazabilmektedir. Bu tireden sonraki rakam bu ID ye sahip kişi kimse sizin Facebook profilinize kaç kere girmiş bunu belirtir.

Örnek iler göstermek gerekirse arama kutucuğunda yazıyı arattırdıktan sonra karşınıza çıkan sonuçlardaki rakamlar şöyle görünecek:

5800850066 yahut 7800870044-3

Tireden önceki rakamlar ID hakkında bilgi verirken tireden sonra örnekteki 3 rakamı kişinin kaç kere hesabınıza girdiğini gösterir.

Peki, bu ID rakamları kime aittir nasıl öğrenebiliriz? En önemli kısımda ise uygulama şöyledir: Bu rakamları kopyalıyorsunuz ve Facebook hesabındaki adres çubuğuna yapıştırıyorsunuz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Örnek ile gösterelim:

www.facebook.com/kopyaladığınız ID rakamları

Ardından enter tuşuna basarak aramayı gerçekleştiriyorsunuz. Bu arama işlemiyle hesabınıza bakan ID rakamının sahibini öğrenmiş oluyorsunuz. Sadece rakamları aratarak genel olarak hiçbir sonuca ulaşmanız mümkün değildir. Yukarıda paylaşıldığı şekilde arama yaparsanız ID rakamlarının sahibini öğrenmeniz mümkündür. Ayrıca başarılı bir sonuç elde etmek için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederim.

Facebook Profilime Bakanlar

Oldukça geniş kullanıcı kitlesiyle birlikte gün içerisinde hesabınızı sayısız insanın ziyaret ettiği ve sizin de sayısız hesabı ziyaret ettiğiniz Facebook da profilinize bakanları görebilirsiniz. Facebook profilime bakanlar kimler? sorusunu siz de merak ediyorsanız uygulamanız gereken yöntemleri yukarı da ayrıntılı bir biçimde gerekli örneklerle paylaştım. Facebook profilime bakanlar kimler? sorusunun yanıtını programsız bir şekilde öğrenebilmenizin yanı sıra kimin kaç kere hesabınıza girdiğini de öğrenebilmeniz açısından bir avantajı daha sunan bu yöntem oldukça da basit dört adım ile sizi sonuca ulaştıracaktır. Sizin de kimlerin Facebook profiline baktığınızı merak eden kişilerin öğrenebildiğini unutmamalısınız.

Facebook profilime bakanları nasıl görürüm konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Facebook’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Facebook Türk sayfa beğenisi satın alma ve Facebook Türk takipçi satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook profilime bakanları nasıl görürüm konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

4 yorum

 1. Ferdi SUNGUR
  Ferdi SUNGUR

  Facebook ta benim daha önce program yüklüydü bu şekilde tüm takip edenleri görüyordum. Ama hesabım kapandı sonra hemen iptal ettim ve yeniden başvuru ile açtırdım Dikkat edin bence

 2. Cavit
  Cavit

  Profilime bakanları ben yazdığınız kod ile buldum. Devamlı merak ederdim kimler bakıyormuş diye. Yazı için teşekkürler çok işime yaradı

 3. İbrahim CİBEL
  İbrahim CİBEL

  Güzel anlatım ve yöntem için teşekkür ederiz. Bizde bakalım facemizden kimler bize bakmış, kimler paylaşımlarımıza göz atmış. Facebook profilime bakanlar kimler merak ettim

 4. ebru
  ebru

  ne zaman ve ne kadar profilimde kalmış öğrenebilirmiyim ?