Formula 1 Şampiyonu Hamilton Instagram Hesabına Geri Döndü

Formula 1 Şampiyonu Hamilton Instagram Hesabına Geri Döndü

Formula 1’in Başarılı Pilotu Lewis Hamilton Instagram Hesabını Tekrar Aktifleştirdi

İngiliz Formula 1 yarışı pilotu Lewis Hamilton Instagram hesabına geri döndü. Hafta sonu takımı tarafından gerçekleştirilen etkinliğe rahatsız olduğu gerekçesiyle katılmayan ünlü yarışçı Hamilton Instagram’da fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi.

Lewis-Hamilton-instagram-geri-döndü

Dünyaca ünlü Formula 1 yarışçısı Lewis Hamilton küçük bir kaçamak yaparak, takımının düzenlediği etkiliğe katılmadı.

Eski sevgilisi ünlü model Veronice Valle‘nin basına yaptığı açıklamalar yüzünden başı magazin gazeteleriyle belada olan Hamilton, basından mı kaçıyor, yoksa gerçekten rahatsız mıydı tam olarak bilinmiyor.

Mercedes takımından yapılan açıklamaya göre, kendini iyi hissetmediğini söyleyen Hamilton sponsor etkinliği olan IWC etkinliğine katılmadı. Takım arkadaşının katılmadığı etkinliği Mercedes’in diğer bir pilotu olan Vatteri Bottas katıldı.

Instagram’a Geri Döndü

Lewis Hamilton Instagram sayfasını kapattıktan sonra ilk kez bir fotoğraf paylaşarak geri döndü. Fotoğrafta bir kayak merkezinde olduğu görülen yarışçının yeni yıl için birde mesajı vardı. Açıklamasında “2018 amaçlarımızı, mücadelelerimizi ve rüyalarımızı gözden geçirmek için yeni bir şans.” diyen Hamilton “Hayallerimizi gerçekleştirmek için çok çalışıp hiç durmayacağınız.” diyerek gelecek sene için şampiyon olmak istediği mesajını verdi.

Lewis Hamilton daha önce dört kez Formula 1 şampiyonu olmayı başarmıştı. En büyük rakiplerine göz dağı veren ünlü İngiliz pilot Lewis Hamilton Instagram hesabında 5,8 milyon takipçiye sahip. Ancak buna rağmen sadece iki gönderi paylaşmış durumda.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

 

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.