General Mobile Telefonum Instagrama Girmiyor Girince Tekrar Atıyor Hatası Çözüldü

General Mobile Telefonum Instagrama Girmiyor Girince Tekrar Atıyor Hatası Çözüldü

Instagram uygulaması bir çok açıdan kullanıcılara sorun yaratmıyor. Fakat ara ara bazı cihazlarda sorunla karşılaşabiliyoruz. Bu sorunlardan bir tanesi de General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorunu. Bu sorunla çok fazla karşılaşıldığı için bu konuyu kaleme almak istedik.

General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorunu nedir? General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorunu nasıl çözülür? Tüm bu sorunlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Zaman geçirmeden başlayalım.

General Mobile telefonum Instagrama girmiyor

General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorunu nedir?

İşin uygulama boyutuna geçmeden önce sorunun teorik boyutunu anlamak gerekiyor. General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorunu nedir? Bu sorunun temelinde ne yatmaktadır? İlk olarak bu sorularla konuya giriş yapalım.

General mobile telefonlarda son zamanlarda Instagram sorunu boy göstermeye başladı. Bu telefon kullanıcıları Instagram uygulamasına girdiklerinde uygulamanın sorun çıkardığını belirtiyor. Uygulama otomatik olarak kişileri, uygulamadan atıyor. Bu oldukça can sıkıcı durum. Peki bu sorunun kesin bir çözümü var mı? Üzgünüz ki bu konuda net bir çözüm yolu yok. Fakat yapılabilecek belli başlı çözüm yöntemleri var. Bu çözüm yöntemleri ile sorunun çözülme ihtimali var. Bu nedenle denemeniz yararınıza olacaktır.

General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorunu nasıl çözülür?

1)Instagram da daha önceki bir sürümü kullanın

Instagram atma sorununun yaşanmasının temel nedenlerinden bir tanesi yeni güncelleme olabilir. Eğer sorun yeni güncellemeden kaynaklı ise bunu eski bir sürüm yükleyerek giderebilirsiniz. (Yeni bir güncelleme ile sorun ortaya çıktıysa bundan kaynaklı olduğunu anlayabilirsiniz.) Bu link üzerinden uygulamanın eski sürümünü indirebilirsiniz.

2)Eski şifrenizi değiştirerek sorundan kurtulmanız mümkün

Bu çözüm yolunu gelen öneriler üzerine veriyoruz. Bazı kişiler Instagram şifresini değiştirdikten sonra bu sorunun kalmadığını söylediler. Bu durumda denemekten zarar çıkmaz. Şifrenizde değişiklik yapın. Ve sorunun tekrar edip etmediğini kontrol edin.

General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorunu

3)İnternet bağlantınızı değiştirdikten sonra uygulamaya girin

General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorununun çözümünde internet bağlantınızı değiştirerek hesabınıza giriş yapmak etkili olabilir. Bu işlemi uygulayan bazı kişiler, bu şekilde internetten giriş yaptıktan sonra sorunun çözüldüğünü söylüyor.

İnternet bağlantısı olarak wifi kullanıyorsanız kendi internetinizle tekrardan giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Ya da kendi internet bağlantınızla giriş yapıyorsanız başka bir internet bağlantısı ile giriş yapmayı deneyin. Eğer sorun ortadan kalkıyorsa, sorunun temelinde internet bağlantısının yattığını söyleyebiliriz.

4)Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin

Bazı zamanlarda uygulamanın ayarlarından kaynaklı sorun olabilir. Yani sorun uygulamanın temelinde yatabilir. Bu durumda uygulamayı telefonunuzdan kaldırın. Sonra tekrar yükleyin. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin. Sorun çözüldüyse uygulamanın yüklenmesinden kaynaklı bir sorun ortaya çıkmış demektir.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Hala olmuyorsa demek ki sorun Instagram uygulamasının teknik sorunlarından kaynaklı. Bu durum ancak yeni gelecek bir güncelleme ile düzeltilebilir. Bu durumda beklemekten başka herhangi bir çareniz bulunmamaktadır.

Sonuç

Yukarıdaki yazıda General Mobile telefonum Instagrama girmiyor sorunu nasıl çözülür sorusuna detaylı olarak cevap verdik. Bu sorunun çözümünde olası yollardan bahsettik.

Umarım Instagram sorununu çözebilmişsinizdir. Sonraki yazımızda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.