INSTAGRAM AD ETİKETİ GÖZÜKMÜYOR ÇIKMIYOR SORUNU

INSTAGRAM AD ETİKETİ GÖZÜKMÜYOR ÇIKMIYOR SORUNU

Instagram kullanırken bazı zamanlarda problemler yaşanmakta. Ad etiketi gözükmüyor da bunlardan bir tanesi. Bunlar kim zaman internetten kaynaklanan sorunlar kimi zaman telefondan kaynaklanan sorunlar olabiliyor. Bu sorunları çözmek aslında çok zor değil.

Ad Etiketi Gözükmüyor, Çıkmıyor Sorunu

Instagram ad etiketi gözükmüyor sorunu Instagram da en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesidir. Instagram ad etiketi kullanıcıların daha kolay bulunmasını sağlamakta olup, sizin bulmak istediğiniz arkadaşınızı kolay bulmanızı sağlayacaktır. Ayrıca sizi bulmak isteyen arkadaşlarınızın da sizi kolayca bulmayı sağlayacaktır. Bu nedenle ad etiketi Instagram kullanıcıları için gerekli bir uygulamadır.

Instagram ad etiketinin görünmemesi durumunda bu sorun nasıl çözülür? Instagram ad etiketi sorununu çözmek için Instagram hesabınızdan profil ekranınıza gelin. Daha sonra üst üste üç çizgi sekmesine tıklayın ve ad etiketi kısmını görün. Ad etiketi kısmı görünmüyorsa Instagram uygulaması güncel değildir. Instagram uygulamasını güncellemek için Instagramın yeni sürümünü yüklemelisiniz. Bu sayede sorun çözülmüş olacaktır. (Instagram Destek)

Instagram Donma Sorunu

Instagram uygulamasını açmaya çalıştığınızda akış yenilenmez donar ve kendini kapatmaya çalışır. Böyle durumda yapılması en olağan şeyler telefon sürümünüzü kontrol etmeniz. Bir ikinci seçenek ise bellek yetersizliği olması. Bu durumda belleği kontrol edip temizlemenizde fayda var. Üçüncü seçenek ise Telefonunuzdaki anti virüs veya telefon bakımı uygulamaları, Instagramın çalışmasına engel oluyor olabilir.

Instagram durduruldu sorunu

Bazen Instagram uygulamasına girmeye çalışırsınız ve uygulama cevap vermiyor diye size uyarı verir. Böyle durumlarda ise izlememiz gereken yollar telefonunuzun ayarlar kısmına gidip uygulamalardan Instagram bularak ön belleği temizleme işlemi yapmanız gerekecektir. Yine de başarılı olamadıysanız uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar yüklemeyi deneyin. Hala hata vermeye devam ediyor ise uygulama güncellemesinde hata olabilir. Uygulamanın eski sürümünü kullanmalısınız. Tüm bunlara rağmen hala aynı hatayı alıyor iseniz telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürme işlemini yapmalısınız.

Hesabınızda Sıra Dışı Hareket Tespit Edildi

Instagram uygulamasını kullananların en sık karşılaştığı sorunlardan biri budur. Bu sorunun kaynaklarından biri IP farklılığıdır. Hesabınızı açtığınızdan beri aynı şehir de kullanıyor iseniz günün birinde yurt dışında sizin izninizle dahi hesabınız açılmaya çalışılsa Instagram burada konum farklılığından hesabınızı hemen askıya alır. Bu sorunla karşılaşmamak adına Instagrama WPN kullanarak girmeyin. Bu kötü niyetli kullanıcılara karşı önlem içindir. Çözüm için hesabınız size doğrulma adına teflon numarası veya e-posta adımları sunacak. Eğer hala sunmuyorsa biraz beklemelisiniz. Bir diğer sebep ise hesabınıza girerken hesabıma kimler baktı, takipçi kasma gibi uygulamalarla giriş yapmanız yine bu sorunu karşınıza çıkaracaktır. Bunlar için çözüm ise uygulama verilerini sıfırlamak, uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek, telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmek, Mobil veriyi kapatıp wifi kullanmak gibi seçenekleri denemenizde fayda var.

Hikayelerde Siyah Ekranla Karşılaşma Sorunu

Bazen takip ettiğiniz kişilerin hikayelerine dokunduğunuzda siyah ekran çıkar ve öyle kalır. Bu durum Instagram verileriyle alakalıdır. Kullanıcıların bununu için yapabilceği bir şey bulunmamaktadır. Bunun düzelmesi için beklemelisiniz.                                                                                                         

Instagramdan Kimseyi Takip Edemiyorum ve Gönderilerini Beğenemiyorum

Beğendiğiniz kullanıcıyı takip etmek için butona basmanız halinde bir iki saniye sonra takip isteğiniz kendiliğinden iptal olur. Buna sebep takipçi kasma programlarını kullanmak veya kısa zamanda yüzlerce kişiyi takip etmeniz neden olacaktır. bu sebeplerden ötürü Instagram size geçici engel koymuş olabilir. Çözüm için yapılabilecek tek şey beklemektir. Instagram 2 ila 48 saat arasında bu durumu düzeltecektir.

Akış Yenilenemedi Sorunu

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Instagram gönderiler yenilenmiyorsa telefonunuzdan uygulama verilerini ve ön belleği temizleyip, uygulamayı kaldırın ve tekrar yükleyin. Eğer sorun internet kaynaklı ise DNS ayarlarınızı değiştirin. Yine de problem çözülmediyse Instagram yardım merkezinden sorun Instagrama bildirin.

Facebook hesabınızı geliştirmek için Facebook ürünlerimizi inceleyebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/facebook/sayfa-begeni

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.