Instagram Canlı Yayın Telefona İndirilebilir mi?

Instagram Canlı Yayın Telefona İndirilebilir mi?

Instagram her geçen gün gelişmekte ve yeni özellikler sunmaya devam etmektedir. Son zamanlarda en çok kullanılan özelliklerden olan Instagram canlı yayın giderek daha popüler hale gelmektedir. Kullanıcılar canlı yayınlar arasından beğendiklerini telefonlarına indirmek istemekte olup, birçoğu bunu nasıl yapacaklarını bilmemektedir. Bugünkü yazımızda Instagram canlı yayın telefona nasıl indirilir konusunu işleyeceğiz.

Instagram Canlı Yayın

Instagram’da en çok sevilen özelliklerden biri de canlı yayındır. Kendi canlı yayınınızı telefonunuza indirmek oldukça basittir. Canlı yayın bittikten sonra bir kopyasını telefonunuza indirmenize izin vermektedir. Fakat başka bir kullanıcının canlı yayınını telefonunuza indirmek istiyorsanız video kayıt uygulamalarından yararlanmak zorundasınız. Size güvenilir bir video kayıt uygulaması önererek bu konuda da yardımcı olacağız.

Instagram Başkasına Ait Canlı Yayını Telefona İndirmek

Birçok kullanıcı izlediği canlı yayınları beğendiğinde telefonuna kaydetmek istemektedir. Bu nokta iki soru karşına çıkıyor. Birincisi bu işlemi nasıl yapacak, ikincisi ise canlı yayını kaydederken yayınlayan kişinin haberi olur mu?

Öncelikle daha basit olan ikinci sorudan başlayalım. Bir başkasının canlı yayınını telefonunuza indirdiğinizde yayınlayan kişinin bundan haberi olmaz. Bununla ilgili herhangi bir bildirim almaz. İlk sorumuza dönecek olursak, bir başkasının canlı yayınını indirmek istediğiniz video kayıt edici uygulama kullanmalısınız. Bunun için bizim önerimiz AZ Screen Recorder uygulamasıdır. Bu uygulamaz ücretsiz olup, Google play store üzerinden basit bir şekilde indirilebilir. Uygulamanın ara yüzü oldukça basit olduğundan kullanmakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Kendi Canlı Yayınını Telefona Kaydetmek

Instagram canlı yayın özelliği ilk çıktığı zamanlarda uygulama üzerinden canlı yayını kaydedebileceğiniz bir özellik bulunmuyordu. Sonradan eklenen özellik sayesinde canlı yayın bittiğinde ortaya çıkan kaydet butonu sayesinde indirme işlemini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. İndirme işlemi bittikten sonra yayına galerinizden ulaşabilirsiniz.

Instagram canlı yayın telefona indirilebilir mi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.