Instagram Çoklu Hesap Açma ve Hesaplar Arasında Geçiş Yapma

Instagram Çoklu Hesap Açma ve Hesaplar Arasında Geçiş Yapma

Instagram uygulamasının kullanıcıların isteklerine göre yayınladığı güncellemeler, uygulamayı bir hayli kullanışlı hale getirmeye başladı. Uygulamaya yeni özelliklerle eklenen hikayeler, canlı yayın, yüz filtreleri, kaybolan fotoğraf ve videolar gibi güncellemeler genelde kullanıcıların daha çok eğlenmesini sağlayan eklentiler. Bunun dışında kullanıcıların hesaplarına daha fazla işlevsellik kazandırmak adına yayınlanan güncellemelerde var. Bunlardan birisi de Instagram Çoklu Hesap güncellemesi.

Yayınlanana kadar, anketlerde kullanıcıların en çok istediği özellik olarak öne çıkan Instagram Çoklu Hesap, yayınlandığı andan bu yana en çok kullanılan özelliklerden de biri oldu. Instagram’ı yeni kullanmaya başlayan ya da çoklu hesap kullanımına yeni geçmek isteyen kullanıcılar için bu sistemin nasıl kullanılacağını, detaylarıyla bir kez daha ele alalım.

Instagram Çoklu Hesap Ekleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Hesaplar arasında nasıl geçiş yapacağımızdan bahsetmeden önce, bu hesapların nasıl açılacağı konusunda bilgiler verelim.

  • İlk aşamada Instagram profiline girin. Sağ üst köşede yer alan, Android için üst üste sıralanmış üç nokta, iOS için çark görseline basıp, ayarlar menüsünü açıyoruz. Bu kısım birçok yazımızda bahsettiğimiz kısım. Genelde tüm düzenlemeler ayarlar menüsünden yapıldığı için başta bu kısmı, hiç düzenleme yapmayan kullanıcılarımız için ekliyoruz.
  • Bu kısma girip açılan ekrandan ise en alt bölümde yer alan “hesap ekle” kısmına giriş yapıyoruz.
  • Şimdi hesap kriterlerimizi bu ekrana giriyoruz. Kullanıcı adımızı ve şifremizi girdikten sonra hesap eklenmiş oluyor. Instagram Çoklu Hesap ekleme işlemi bu şekilde gerçekleştiriliyor. Şimdi hesaplar arasında geçiş işleminden söz edeceğiz.

Instagram Çoklu Hesap

Instagram Çoklu Hesap Geçişleri Nasıl Yapılır?

Eklediğiniz hesaplar arasında geçiş yapmak için yapacağınız işlemlerde oldukça kolay işlemler.

  • Profil kısmında, kullanıcı adımızın bulunduğu alana tıklamanız gerekiyor.
  • Siz kullanıcı adınıza tıkladığınızda, eğer çoklu hesap kullanıyorsanız diğer hesaplarda görüntülenecektir. Geçiş yapmak istediğini hesabı seçmeni yeterli. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Doğrudan profiliniz arasında geçiş yapabilirsiniz.
Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hashtag Kullanımı: Takipçi ve Etkileşim Artırmanın En İyi Yolu
Instagram Hashtag Kullanımı: Takipçi ve Etkileşim Artırmanın En İyi Yolu

Çevrimiçi dünyada hashtaglerle, ya da diğer bir adıyla “konu etiketleri” ile çok sık karşılaşıyoruz. “#” sembolünün yanına içerikle alakalı anahtar ke...

Instagram Hareketlerim Gözükmüyor Çıkmıyor Hareketler Gözükmüyor Hatası
Instagram Hareketlerim Gözükmüyor Çıkmıyor Hareketler Gözükmüyor Hatası

Instagram kullanan kişi sayısı oldukça fazladır. Bu sayı her geçen gün katlanarak devam etmektedir. Aynı zamanda insanların bu uygulama üzerinde olduk...

Instagram Çoklu Hesap açma ve hesap geçişi işlemleri bu kadar. Burada tek bilmeniz gereken, maksimum olarak 5 çoklu hesaba kadar destek verildiği. Daha üstü çoklu hesap destekleri henüz sunulmadı. Aslında Instagram bu özelliği ilk duyurulduğu anda, hesap artışının getirileceği belirtilmişti. Fakat henüz bu güncelleme gelmedi.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.