INSTAGRAM DM EKLENTİSİ NASIL KULLANILIR?

INSTAGRAM DM EKLENTİSİ NASIL KULLANILIR?

Instagram dm eklentisi bilgisayarlarda instagram kullanımını sağlayan uygulamalardır. Instagram hesabınızı illa ki telefonunuzdan kullanacaksınız diye bir kaide yoktur. İstemeniz durumunda bilgisayardan da Instagram hesabınızı kullanabilirsiniz. Instagram hesabınızı bilgisayardan kullanmanız için web browser geliştirilmiştir.

Instagram daha çok telefonlara uyumlu olduğu için masaüstü bir bilgisayardan Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda ve Instagram kullanmak istediğinizde birçok özelliğini kullanamamaktaydık. Son getirilen yeniliklerle birlikte bu durumda çözülmüş oldu. Bilgisayardan Instagram kullandığımızda yapamadığımız işlemlerden bir tanesi de DM atamamaktı. Ancak “Desktop for Instagram” ile bilgisayarınızdan Instagramı açtığınızda isterseniz DM okuyabilir, isterseniz de arkadaşlarınıza DM atabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde bu konuda getirilen yasaklama da kaldırılmıştır. (Instagram)

Desktop For Instagram Eklentisi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Desktop For Instagram uygulaması chrome için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu nedenle chrome olmaması durumunda bu uygulamayı kullanmanız mümkün değildir. Bu uygulamayı kullanmak için öncelikle chrome girişi yapmalısınız. Chrome girişi yaptıktan sonra ise tarayıcınızdan “Desktop for Instagram” için arama yapın, aramalarınız sonucunda çıkan ekrandan bu eklentiyi kurmalısınız. Bu eklenti bilgisayarınıza kurulduktan sonra chrome ile her giriş yaptığınızda anasayfada bulunan Instagram logosunu tıklamalısınız. Instagram logosunu tıkladıktan sonra Instagram hesabınıza giriş yapılmışsa direk Instagram hesabınıza girecektir. Instagram hesabınızın kapalı olması durumunda tekrardan kullanıcı adı ve şifre kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Instagram Web Üzerinden DM Gönderme

Instagram web gün geçtikçe gelişmektedir. Gün geçtikçe gelişen web uygulamasına rağmen Instagram web hala kullanıcılarına tam olarak hizmet etmemektedir. Instagram web ile DM göndermede hale sorunlar yaşanmakta ve kullanıcılar bu şikayetlerini sıklıkla dile getirmektedir. Ancak Instagram web üzerinden bazı programlar yardımıyla DM göndermemiz ve almamız mümkündür.  www.browserstarck.com sitesi Instagram web üzerinden gönderemediğimiz direct mesajların gönderilmesini sağlamaktadır. Bu program yardımıyla DM göndermek için yapmanız gerekenler vardır.

Web Tarayıcısı Instagram DM eklentisi olarak browserstarck sitesini cihazınıza yükledikten sonra yapmanız gereken uygulamaya giriş yapmaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sizden Instagram kullanıcı adı ve şifresini isteyecektir. Instagram kullanıcı adı ve şifresini girdikten sonra Instagram hesabınıza giriş yapmış olacaksınız ve yeni açılan ekranda DM eklentisi olmakla birlikte DM atabilir ve alabilir durumda olacaksınız.

Instagram Bilgisayardan DM Açmanın Yolu

Instagram bilgisayardan DM açmak için mutlaka bir programdan yardım almanız gerekmektedir. Başka türlü DM eklentisi bilgisayarda görünmemektedir. Bu sorunun Instagram temeli kaynaklı bir sorun mu olduğu yoksa Instagram yetkililerin kasıtlı olarak bıraktığı bir boşluk mu olduğu bilinmemektedir. Eğer ki kasıtlı bir yoksunluk değilse mutlaka bu hatanın düzeltilmesi için uğraşılıyordur.

Ancak bu hata düzeltilene kadar mutlaka yapılması gereken bir programdan yardım almaktır. Instagram DM açabileceğiniz bir programı seçerek indirmelisiniz. İndirdikten sonra bu programda Instagram hesabınızı açmalısınız. Instagram hesabınızı açtığınızda artık DM eklentisi görünecektir.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Instagram hesaplarını büyük kitlelere ulaştırmak için; https://takipcisatinal.org/yabanci-takipci-satin-al

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.