INSTAGRAM DM VİDEOLARI KAYDETME VE İNDİRME

INSTAGRAM DM VİDEOLARI KAYDETME VE İNDİRME

Instagram dm videoları kaydetme herkesin merak ettiği bir işlemdir bu yazımızda size bunu detaylı olarak anlatacağız. Gün geçmiyor ki Instagram yeni bir özellikle karşımıza gelmesin. Instagram devamlı olarak kendini geliştiren ve Instagram severlerini memnun etmek için çabalayan bir uygulamadır. Instagram getirdiği yeniliklerle ilk çıktığı halinden şuan çok daha farklı durumdadır. Instagram bu özelliği ile de takipçilerinde merak uyandırmaktadır. Instagramın son getirdiği yeniliklerden bir tanesi de Direct özelliğiydi. Son yapılan yenilik ile sevilen Direct özelliği bir adım daha öteye taşınmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.socialvideodownloader

Instagram yeni özellikler arasında mesaj kısmında fotoğraflar da yönlendirme özelliği de yeni gelmiştir. Popüler olan sosyal medya organlarından olan Instagram Direct adını vermiş olduğu özelliği daha da geliştirmiş durumdadır. Her geçen gün kullanıcı sayısı artan Instagramda mesajlaşırken ekstra özelikleri kullanmak da mümkün hale gelmiş durumdadır. Bundan sonraki zamanlarda da bu şekilde direkt mesajlaşma özelliği kullanıcılar tarafından işlevsel şekilde kullanılabilecektir. (Instagram Destek)

Instagram DM Videoları Kaydetme ve İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram DM videoları kaydetme ve indirme özelliği son Instagram güncellemeleriyle gelmiş olan bir güncellemedir. Instagram DM videosu kaydetmek için kurdele şeklinde olan kaydet butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra Instagram belleğinizde saklı tutulan “kaydedilenler” kutusundan bu videoya ulaşabilirsiniz.

Instagram video indirme için videonun sağ üst köşesinde yer alan üç noktaya tıklamalı ve açılan sekmelerden “indir” seçeneğini tıklamalısınız. Bu sayede Instagram videosu indirilmiş olacaktır.

Fotoğraf Yönlendirme Desteği

Instagram uygulamasında fotoğraf yönlendirme desteği mesaj kısmında da sunulmaya devam ediyor. Gönderilen mesajlar dış web bağlantılarına destek sunmaya devam ediyor.

Son yenililerle;

  • Fotoğraf yönlendirilmesi yapılmakta,
  • Dış web bağlantısı,
  • Kırpılmadan görüntü gönderimi de sağlanmaya devam ediyor. Instagram yeni sürüm indirilebilir.

Ek olarak da ayrıca video ve fotoğraflar orijinal şekilde yatay ya da dikey görüntü oranı kırpılmaksızın gönderilebilecektir. Bunun için Instagram mesajlaşma anlamında öne çıkmak için önemli adımlar atılmaya devam ediyor.

İOS Cihazlarında Instagram Direct Özelliği

İlerleyen zamanlarda Instagram Direct özelliğinin Facebook Messenger gibi mesajlaşma uygulamasına benzeyeceği söylenmeye devam ediyor. Dış web bağlantılarında yapışan URL önizlemesi sağlanmakta.

Instagram yeni özellik nasıl kullanılır diyenler için fotoğraf simgesi üzerine tıklanmak yeterli olacaktır. Fotoğraf, video desteğiyse görüntüyü yakalayacak şekilde karşı tarafa aktarma konusunda son derece faydalı. İOS kullanıcıları için de destek sağlanmaya devam ediyor.

Instagram’da Yenilikler

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Android kullanıcılarının Instagram da yapılan düzenlemelerden yararlanması için ise Instagram 10.22 sürümünün de gerektiği belirtilmektedir. Nisan ayında duyurulan Instagram Direct uygulamasını kullananlar ise oldukça memnun kalmış durumda. Direct uygulamasını aylık olarak da aktif kullanan sayısı oldukça fazladır. Instagram da direct kısmında sorun yaşamadan kullanmak için de İOS kullanıcısı olmak gerekiyor.

Instagram yeni özellik 2019 senesinde de kullanılmaya devam ederek her geçen gün yeniden güncellenmeye devam etmektedir. Android kullanıcıları telefonları güncelledikten sonra uygulamadan yararlanmaya devam edecektir.

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.