INSTAGRAM GÖRÜNTÜLÜ ARAMALARI SESSİZE ALMA

INSTAGRAM GÖRÜNTÜLÜ ARAMALARI SESSİZE ALMA

Instagram görüntülü arama özelliği son günlerde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzün en popüler sosyal medya ağı Instagram ilk kullanılmaya başlanıldığı günden itibaren diğer sosyal medya ağlarının pabucunu adeta dama atmış durumda. Bir dönem en trend sosyal medya ağı olan Facebook bütün sosyal medya meraklılarını bünyesinde toplamışken, artarda birçok sosyal medya ağı kuruldu. Ancak bu sosyal medya ağlarından hızla yükselişe geçerek tanınan ve sevilen sosyal medya ağı şüphesiz ki Instagram ağı oldu. Diğer açılan sosyal medya ağları sektörde tutunamayarak yok olup giderken, Instagram gün geçtikçe popülerliğini artıran bir sosyal medya ağı olarak dikkat çekmektedir.

Instagramın herkes tarafından bu kadar sevilmesinin en temel sebebi şüphesiz ki yormayan bir sosyal medya ağı olmasıdır. İnsanlar genel olarak okumayı sevmez ve onlara sayfalarca anlatabileceğiniz bir durumu 3 kelimeyle özetler ve görselle desteklerseniz daha çok ilgilerini çekecektir. Instagram da tam olarak kullanıcılara bu durumu sağladı. Ya sadece görsel paylaşımı yapılmakta ya da görselle birlikte 3 4 kelimeden oluşan paylaşımlar yapılmaktadır. Bu paylaşımlar keyifli bir şekilde akip edilmektedir. (Instagram Destek)

Instagramın en sevilen sosyal medya ağı olmasının diğer bir sebebi ise Instagramın global bir sosyal medya ağı olmasıdır. Şöyle ki Instagramda birinin paylaşımlarına ulaşmak için illa ki sizin bizzat tanıdığınız kişiler olmasına gerek yoktur. Dünyaca ünlü isimlerin dahi hesaplarını takip edebilirsiniz. Bu kullanıcılar için büyük bir avantaj olmakla, hesabı kısıtlı kişilerin de olduğunu beyan etmektedirler. Hesabı kısıtlı olan kişiler yani paylaşımlarını görmek için takip etmeniz gereken kişilerde bulunmaktadır. Bu kişilerin paylaşımları yalnızca takipçileri tarafından görünmektedir. Bu kişinin paylaşımlarını görmek istiyorsanız öncelikle bu kişiyi takip etmelisiniz, bu kişi sizin takip isteğinizi kabul ettikten sonra paylaşımlarını görebilirsiniz.

Instagram her geçen gün yeni bir özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır. İlk başta yalnızca fotoğraf paylaşımı yapılmaktadır. Ancak zamanla Instagram uygulamasının gelişmesiyle birlikte hikaye ekleme özelliği, direct mesaj özelliği ve arama özelliği gibi özellikler güncellendi. Peki, Instagram özelliğini nasıl kullanırım? Ne yapmam gerekiyor.

Instagram Görüntülü Arama Nasıl Sessize Alınır?

Instagram görüntülü arama sessize almak aslında oldukça basit bir işlemdir. Görüntülü aramayı sessize alarak görüşmek istemediğiniz kişiler görüşmezsiniz ve gelen bildirimle rahatsız da olmazsınız.

Görüntülü sohbet sessize alma özelliğini kullanmak istiyorsanız e posta ve şifrenizle hesabınıza giriş yapmalısınız. Sağ üst köşede yer alan üç çizgi çeşmesini tıkladıktan sonra yine karşınıza bir sürü sekme açılacaktır. Bu sekmeler arasından “görüntülü sohbeti sessize al” sekmesi pasif olarak durmaktadır. Bu alana bir kez tıkladığımızda pasif olan görüntülü sohbeti sessize almak, tıkladığımızda aktif hale gelecektir. Bu nedenle mutlaka bu alana gelerek bu sekmeyi tıklamalı ve sohbeti sessize almalısınız.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Instagram hesabınızı Instagram Beğeni ürünlerimiz ile yükseltebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.