Instagram Günlük Hatırlatma Koymak Mümkün Mü Nasıl Koyulur 2019

Instagram Günlük Hatırlatma Koymak Mümkün Mü Nasıl Koyulur 2019

Instagram yaptığı yeniliklerle, gönülleri fethetmeyi başarmış durumda. Tahtını her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor. Bunlara son eklenen ise, hareket durumunu görebilme özelliği. Oldukça işlevsel olan bu özellik bazı soruları da beraberinde getiriyor. Instagram günlük hatırlatma nasıl koyulur sorusu akılları işgal etmektedir.

Instagram günlük hatırlatma koymak mümkün mü? Instagram günlük hatırlatma nasıl koyulur? Bu gibi soruları merak ediyorsanız, yazıyı sonuna kadar okumayı ihmal etmeyin.

Instagram günlük hatırlatma koymak mümkün mü?

Instagram son günlerde getirdiği özellikle beraber, gündemi sürekli işgal ediyor. Uygulama içerisinde hareket durumunu görebilme imkanı. Bu yenilik sayesinde, her gün bu uygulama içerisinde ne kadar vakit geçirdiğinizi görebileceksiniz. Bu sayede geçirdiğiniz zamanı kontrol altına alabiliyorsunuz. Bu özellik bile oldukça işlevselken, bir yenisi daha eklendi. Bu özelliğe, hatırlatma süresi ekleyebiliyorsunuz. Örneğin uygulamada 1 saatten fazla kalmak istemiyorsunuz. Hatırlatma olarak 1 saat belirtiyorsunuz. Uygulama size bu saat geldiğinde, hatırlatıyor. Ve sizde ne kadar kaldığınızı bu süreyi bu şekilde öğrenmiş oluyorsunuz.

Uygulama içerisinde çok fazla vakit geçirmek istemeyen kişiler için, bu özellik oldukça iyi. Bu sayede ne kadar vakit kaybettiğinizi öğrenmek için, sürekli girmenize gerek kalmıyor. Hatırlatma sayesinde direkt öğrenebiliyorsunuz. Hatırlatma yapılmasının mümkün olduğunu öğrendiğinize göre, bu hatırlatmayı nasıl yapabileceğiniz inceleyelim.

Instagram günlük hatırlatma nasıl koyulur?

Instagram hatırlatmaları, günlük hayatımızı bir hayli kolaylaştıracak gibi görünüyor. Instagram bununla da kalmaz, yarın yeni bir özellik getirerek bizi etkilemeye devam eder. Günlük hatırlatmayı ayarlamak için gerekli aşamalar:

Instagram günlük hatırlatma

  • İlk olarak Instagram hesabınıza giriş yapın. Profilinize gelin. Bu alana geldiğinizde sağ üst köşede üç çizgi alt alta olacak şekilde simge yer alıyor. (Bu bazı telefonlarda üç çizgi yan yana şeklinde de olabilir.) Buraya tıklayın.
  • Çıkan ekranda bizi ilgilendiren kısım ‘’hareketlerin’’ alanı. Buraya tıkladığınızda gün içerisinde ne kadar kullanım olduğunu görebilirsiniz.

Instagram günlük hatırlatma koyma

  • Uygulamayı ne kadar süre kullandığınızı gördüğünüz gibi, aynı şekilde zamanı da yönetme imkanına sahipsiniz. Ekranın altında yer alan zamanını yönet bölümünden bu ayarlamayı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu alanda ‘’günlük hatırlatma ayarla’’ seçeneğini işaretleyerek işleme devam edin. Açılan ekranda ne kadar süre dolduğunda hatırlatma yapılmasını istiyorsanız o süreyi belirtin. İşlem tamam!

Belirttiğiniz süre dolduğunda, uygulama size hatırlatma da bulunacak. Bu hatırlatma sonucunda ne kadar kullanıma ulaştığınızı, emek harcamadan görebileceksiniz.

Sonuç

Bu yazıda günlük hatırlatma koymak mümkün mü ve Instagram günlük hatırlatma nasıl koyulur sorularına birlikte cevap bulduk. Artık uygulama içerisinde rahat bir şekilde hatırlatma ekleyebilirsiniz. Bu şekilde zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. İleri ki süreçte bunun gibi daha güzel ve işlevsel özelliklerin geleceğini umut ediyoruz.

Zamanınızdan tasarruf ederek, kaliteli vakitler geçirmeniz dileğiyle. Sonraki yazımıza kadar kendinize iyi bakın.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

 

 

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.