INSTAGRAM HESABIMI BULAMIYORUM NASIL BULABİLİRİM?

INSTAGRAM HESABIMI BULAMIYORUM NASIL BULABİLİRİM?

Instagram hesap bulamama sorunu sıkça karşılaşılan bir durumdur. Instagram kullanılan en aktif sosyal medya ağı olmasına karşın zaman zaman kullanıcılar bazı sorunlar yaşamaktadır. Karşılaşılan bu küçük sorunlarının birçoğunun çözümü aslında çok basittir.

İşte, Instagram kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlar;

Instagram Hesabımı Bulamıyorum Sorunu

Instagram hesap bulamama sorunu Instagram da sıklıkla karşılaşılan sorunlardan bir tanesidir. Hesap bulamama sorunuyla karşılaşıldığında öncelikle yapılması gereken sizi takip eden bir arkadaşınıza durumu iletmeli ve onun Instagram hesabından sizin kullanıcı adınızı bulmasını istemelisiniz. Eğer ki kullanıcı adınız değişmişse yapabileceğiniz tek şey arkadaşınızdan sorun bildirimi yapmasını talep etmektir. Sizin en son bildiğiniz kullanıcı adıyla sorun bildirimi yapılması durumunda Instagram sorunu çözecektir. (Instagram Destek)

Fotoğraf Yükleme Sorunu

Instagram fotoğraf yükleme sorununu kullanıcıların bir çoğu yaşadığını iddia etmekte ise de yapılan açıklamalarda uygulamanın böyle bir sorunu olmadığı ve bunun için bir güncelleme getirilmeyeceği öğrenildi. Instagram da yaşanan fotoğraf yükleme sorunun ise kullandığınız telefonda Instagram hafızasının dolu olmasından kaynaklanmaktadır. Instagram bakılan ve kaydedilen bütün verileri kendi belleğine atmaktadır. Bu bellekteki verileri zaman içinde silme talebinde bulunmazsanız Instagrama fotoğraf yüklemede sorun yaşarsınız.

Instagramın ön belleğini temizlemek istiyorsanız öncelikle telefonunuzun görev yöneticisine giriş yapmalısınız. Görev yöneticisinden uygulamamız olan Instagramı seçerek, ön belleği temizle demeniz yeterli olacaktır. Yaptığınız bu 1 dakika bile sürmeyecek işlem Instagrama fotoğraf yükleme sorununu ortadan kaldırmış olacak.

Yorum Sorunu

Instagram yorum sorunu en sık karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Üst üste yorum yapan kullanıcının yorum yapma özelliğini Instagram pasif hale getirmektedir. Bu sorunun Instagram kaynaklı olduğu düşünülerek genel olarak kullanıcılar sorun bildirimi yapmaktadır. Halbuki yorum sorunu ve fotoğraf sorununu sebebi aynıdır. Instagramın yaptığınız tüm işlemleri ön belleğe atmasından kaynaklanmaktadır. Ön belleğine atılan verilerin silinmesi durumunda bu sorundan da kurtulmuş olacaksınız.

Fotoğraf sorununda yaptığımız gibi telefonumuzun görev yöneticisinden Instagram uygulamasını seçerek ön belleği temizle seçeneğini seçmemiz gerekiyor. Bu işlem sorununda Instagram da yorum yapma sorununuzda ortadan kalkmış olacaktır.

Akış Yenilenemiyor Sorunu

Instagram akış yenilenemiyor sorunu ise kullanıcılar tarafından paylaşımlara bakılırken yaşanmaktadır. Instagram da paylaşımları görmek için ısrar etmemize rağmen bazen Instagram buna izin vermez ve akış yenilenemiyor uyarısı verir. Bu durumun Instagram kaynaklı teknik bir sorun değildir. Sorunun temel sebebi cihazın internete bağlanamamasından kaynaklanmaktadır. İnternete bağlanılamaması ise bazen geçici bir aksaklık olurken, bazen operatör sorunu olabilir.

Anlaşılan o ki, Instagram da karşılaşılan belirgin sorunların tamamı kullanıcı kaynaklı. Bu sebeple sorunu Instagram’a bildirmekten ziyade çözümünü kendimizde aramalıyız. Tabi ki kendimizden kaynaklı olmadığını düşündüğümüz sorunlar olabilir. Bu durumda Instagrama sorun bildirerek, sorununuzun üstesinden gelebilirsiniz.

Instagram Sorun Bildirme

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Instagram da karşılaştığınız, kullanıcı kaynaklı olmadığını düşündüğünüz hataları Instagram’a bildirebilirsiniz. Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinizin hemen yanında bulunan üç noktayı tıklamalı ve açılan sekmeden sorun bildiri seçmelisiniz. Sorun bildirirken şikayetinizden özetle bahsetmeli ve mutlaka sorununuzun ekran görüntüsünü göndermelisiniz. Sorununuzun ekran görüntüsünü göndermediğiniz takdirde beklediğiniz yardımı alamayacaksınız. Yaptığınız işlem karşısında Instagramın verdiği uyarının ekran görüntüsünü almanız sorun giderme seçeneği için yeterli bir çözüm olacaktır. Instagram da talebiniz doğrultusunda yapılan işlem karşısında size bilgi verilecektir.

Instagram hesaplarınızı geliştirmek için Instagram Yorum ürünlerimizi kullanmalısınız; https://takipcisatinal.org/instagram-yorum/turk-bot

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.