INSTAGRAM HESAP HACKLEME HESAP ÇALMA İŞLEMİ

INSTAGRAM HESAP HACKLEME HESAP ÇALMA İŞLEMİ

Instagram hesap hackleme işlemi son yılların en çok merak edilen konularındandır. Instagram kullanımı sosyal medya ağları arasında şüphesiz en çok tercih edilendir. Durum böyle olunca sosyal medya ağları arasında en çok saldırıya uğrayan hesaplarda Instagram hesapları olmaktadır. Instagram hesaplarının saldırıya uğraması bazen virüsler tarafından, bazen hacker tarafından bazen ise tanıdığımız kişiler tarafından olmaktadır.

Instagram hesabı çalınması için birçok sebep bulunmaktadır. Mevcut Instagram hesabının para kazandıran bir hesap olması ya da güvenliği gerçekten önemli bir hesap olması durumnda hacker için ilgi odağı olmaktadır. Bunun dışında özel bilgilere ulaşmak için de Instagram hesapları çalınmaktadır. Bazen tanıdığımız kişilerin hesabını ele geçirmek dahi isteyebiliriz. Peki, Instagram hesabı çalma yöntemleri nelerdir?

Instagram Hesabı Çalmak İçin Başvurulabilecek Yöntemler

Instagram hesabı çalmak için kesinlikle yazılım bilginiz olması gerekmektedir. Aksi takdirde hesap çalmanız imkansız denecek kadar zordur. Hesap çalma, şifre kırma programları kullanılarak Instagram hesaplarının çalınabildiği iddia ediliyor olsa da bu programlar tehlikeli programlardır. Bu tarz programları kullanmanız durumunda kullandığınız cihaza virüs bulaşabilir, cihazın arızalanmasına sebep olabilir. Bu nedenle bu tarz programları kullanmaktan kaçınmalısınız.  Tabi ki Instagram hesabı çalmak için başvurulabilecek yöntemler bulunmaktadır. (Instagram Destek)

  • Instagram Hackleme

Instagram hesabı hackleme için kesinlikle profesyonel bir yardım almalısınız. Bu yöntemle yazılım ve kodlama bilgisi olmayan bir kişinin hesap çalması zordur. Bu nedenle öncelikle profesyonel destek alacağınız başarılı bir kişiden yardım almalısınız. Bu kişiyi belirlerken ise tavsiyelere kulak asmalısınız.

  • Virüs ile Instagram Hesabı Çalma

Virüs ile Instagram hesabı çalmak en sık kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Instagram hesabınıza yalnızca kendi cihazlarınızdan ve kendi internetinizle giriş yapmanız durumunda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Ancak Instagram hesabınıza internet kafe gibi toplu bilgisayar kullanılan yerlerde ya da açık bir wifi kullanılan alanlarda cihazınızı ortak wifi bağlamanız durumunda karşılaşabileceğiniz bir durumdur. Virüs ile Instagram hesabı çalınırken cihazınıza gönderilen virüs arka yüzde sizin klavyenizi kontrol etmekte ve kaydetmektedir. Bu uygulama sayesinde sizin şifre bilgilerinize ulaşmakta ve şifrenizi kopyalamaktadır. Bu yöntemle hesap ele geçirilir. Bunun önüne geçmek için ise ortak wifi ve ortak cihaz kullanmamanızda fayda vardır.

  • Şifre İsteyen Uygulamalarla Hesap Çalma

Telefonunuzda kullanacağınız bazı uygulamalar Instagram hesabınızın çalınmasına sebep olmaktadır. Bu uygulamalar özellikle Instagram için tercih ettiğiniz uygulamalardır. Takipçi artırma programı, takipçi silme programı gibi Instagram şifreniz ile giriş yaptığınız programlar hesabınızın çalınmasına sebep olabilir. Bu tarz uygulamalarda arka yüzde hesap şifrenizi kopyalamakta ve kopyaladığı şifre bilgileri nedeniyle hesabınızın çalınmasına sebep olmaktadır. Bu tarz bir sorunla karşılaşmamak adına şifre isteyen uygulamaları kullanmamanın faydası vardır.

Hesap çalınan yöntemler için her ne kadar uyarılarda bulunmuş olsak da bu durumlardan birini yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer ki öyle bir durum varsa hesabınızı mutlaka güvenlik altına almalısınız.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Facebook sayfanızı yükseltmek ve daha büyük kitlelerle buluşturmak için; https://takipcisatinal.org/facebook/video-goruntuleme/turk-gercek

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.