Instagram Hikayeler İçin Müzik Ekleme Programları

Instagram Hikayeler İçin Müzik Ekleme Programları

En Çok Beğenilen Instagram Hikayeler Video Düzenleme Uygulamaları

Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması Instagram için birçok yan uygulama geliştirildi ve geliştirilmeye devam ediliyor. Daha önce ki yazılarımızda bu programların gönderi planlamaya ihtiyacına yönelik olanlarını tanıtmıştık. Şimdi ise Instagram hikayeler için video düzenleme programlarını tanıtacağız.

Video düzenleme programları günümüzde sosyal medyada, televizyonlarda, youtube gibi internet video yayınlama sitelerinde oldukça sık kullanılıyor. Bu programların bir çoğu profesyonel alanlarda, kurgu ve montaj amaçlı kullanılıyor. Ancak bazen bu gibi programları sıradan sosyal medya kullanıcıları da kullanmak zorunda kalıyor. Instagram hikayeler için müzik ve çeşitli efektler kullanmak isteyenler telefonlar için kullanılabilecek  Bunun nedeniyse piyasada oldukça fazla olsa da insanlar tarafından çok bilinmeyen küçük boyutlu video düzenleme programlarının az tanınıyor olması.

Bu programlar telefonlarınız ile de kullanılabilecek basit ve küçük boyutlu programlardır. Akıllı telefonlar için kullanılabilen bu programların kullanımı oldukça kolaydır. Çoğu İngilizce olarak indirilebilse de yapacağınız işlemler bu dili bilmenizi gerektirmeyecek kadar basittir. Burada sizlere tanıtacağımız programları ayrıca Facebook, Twitter gibi diğer sosyal medya mecralarında yayımlayacağınız videolarınız için de kullanabilirsiniz.

Quik By GoPro

Gopro aksiyon kameraları şirketi tarafından yayınlanan bu video düzenleme programı kullanıcılarına istenilen boyutlarda video düzenleme imkanı veriyor. Videolarınıza filtre, ağır çekim ve müzik ekleme olanağı sağlayan program akıllı telefon uygulama marketlerinden indirilebilir. Bildiğiniz gibi bu marketler App Store ve Google Play store’dur.

Gopro video düzenleme uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir bir uygulamadır.

instagram-video-duzunleme

Background Music For Video

Kullanıcıların kolay bir şekilde müzik eklemesi için oldukça basit bir arayüzü bulunan program, yalnızca videolara müzik eklemek için kullanılabiliyor. Diğer uygulamalarda olan video boyutlandırma ve filtre özellikleri bu programda bulunmuyor.

Ancak bu uygulamayı kullanmak isteyen kullanıcılara bir iyi bir de kötü haberimiz var. Kötü haber uygulama yalnızca Apple ios işletim sistemli akıllı telefonlar için uyumlu durumda. Android tabanlı akıllı telefonlar maalesef bu uygulamayı şu an için kullanamamaktadır. İyi haberse uygulama tamamen ücretsiz olarak App Store‘dan indirilebilir durumda. Iphone sahipleri bu uygulamayı hiçbir ücret ödemeden istedikleri gibi telefonlarına indirebilir ve videolarına istedikleri müzikleri ekleyebilir.

instagram-hikayeler

FlipGram

Video düzenleme ve paylaşma uygulaması olan FlipGram uygulama içinde video düzenlemenizi sağlayan birçok araca sahip. Düzenlediğiniz videoları isterseniz bu uygulamanın içinde isterseniz de Instagram ve benzeri diğer sosyal medya uygulamaları için kullanabiliyorsunuz.

Program hem müzik eklemenize hem de hareketli efektler kullanmanıza izin veriyor. İstediğiniz gibi şekillendirdiğiniz videonuzu tek program aracılığıyla Instagram’da paylaşabileceksiniz. Program aynı zamanda size kullanabileceğiniz araçlarla ilgili ip uçları da sunmayı ihmal etmiyor. Bu ip uçları, programı daha hızlı öğrenerek daha kolay bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. App store ve Google Play üzerinde bu programa ulaşabilirsiniz.

instagram-video-muzik-ekleme

 

 

Videoshop

Baştan belirtelim bu program ücretli bir video düzenleme programıdır. Ücreti her ne kadar fazla olmasa da kullanıcıların bu tip programlara ücret ödemeyi sevmediğini biliyoruz.

Gelelim programın özelliklerine diğer video düzenleme programlarının benzeri özelliklerine sahip olan program aynı şekilde Instagram hikayeler için paylaşacağınız videolara müzik ekleme için de kullanılabiliyor. Uygulamanın en önemli artısı full hd teknolojisinde çekilen videolara da düzenleme yapabilmesi özelliği. Yani 1080 çözünürlükle çekilmiş videolarınızı bu program ile düzenleyebilirsiniz. Bu program’da diğerleri gibi Google Play ve App Store için aktif durumda.

instagram-hikayeler-video-duzenleme

VidLab

Instagram için çektiği videolarını düzenlemek isteyen kullanıcılar için ücretsiz bir başka programda VidLab programıdır. Programın başlangıç özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Ancak videolarınıza çeşitli filtre işlemleri yapmak isterseniz program o noktada sizden küçük ücretler talep edebiliyor.

Siz eğer videolarınıza yalnızca müzik eklemek istiyorsanız bu programı ücretsiz bir şekilde Google Play ve App Store‘dan edinebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hikayeleri: Markanız İçin Etkili Kullanım Örnekleri
Instagram Hikayeleri: Markanız İçin Etkili Kullanım Örnekleri

Instagram hikayeleri neredeyse herkesin günlük hayatının bir parçası haline geldi. Birçok kullanıcı düzenli aralıklarla hikaye paylaşımında bulunuyor,...

Instagram’da İçerik Oluşturmanın 10 Yolu
Instagram’da İçerik Oluşturmanın 10 Yolu

Bilindiği üzere Instagram, içerik üreticilerinin kitleleriyle etkileşime girmek ve yeni insanlara ulaşabilmek için en çok tercih ettiği uygulamalardan...

instagram-muzik-ekleme

 

 

 

 

 

 

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.