Instagram Kindness Çıkartmalarını Duyurdu

Instagram Kindness Çıkartmalarını Duyurdu

2017 son çeyrek istatistiklerini geçtiğimiz günlerde yayınlayan Instagram, kullanıcı sayısı açıklamalarından hemen sonra bir dizi yeni güncellemesini de duyurdu. Instagram tarafından duyurulan yeni özellikler arasında genelde yorum yenilikleri üzerinde duruldu. Özellikle yorum filtrelerinin geliştirildiği belirtilip, Instagram’ın daha güvenli bir platforma dönüştürülmeye çalıştığı açıklanmıştı. Gelen bu açıklamalardan hemen sonra Instagram yetkililerinin hem kişiye özel yorum filtreleme sistemini devreye soktuğu hem de kelime bazlı yorum filtreleme sistemini devreye soktuğu belirtildi. Yorum ve istatistiklerden sonra gelen bir diğer değişiklik ise çıkartmalar konusunda oldu. Durulan yeni çıkartmalar ise Instagram Kindness çıkartmaları oldu. Üstelik bu kez çıkartmalara bir anlam yüklenildiği de açıklandı.

Instagram Kindness Çıkartmalarında Neler Var?

Instagram söz konusu çıkartmalara özel bir anlam yükledi. Etkinlik sırasında gösterilen Instagram Kindness çıkartmalarının kullanıcılar arasındaki iletişimi iyimserleştirmek adına yayınlandığı açıklandı. Kullanıcıların daha saygılı ve daha düzeyli bir platform ile karşılaşması adına, bu tip bir çıkartma ile sosyal medya uygulamasının zenginleştirildiği açıklamalarda yer aldı.

Kullanıcılar arasındaki iletişimi daha da iyimser bir hale getirmek için yayınlandığı açıklanan Instagram Kindness çıkartmalarının doğrudan yayına girdiği de açıklandı. Yeni güncellemelerin tamamı yayınlanmamış olsa da çıkartmalar kullanılabilir durumda.

Eğer çıkartmaları hemen kullanmak isterseniz, Instagram’ın son güncellemesini indirmeniz gerekiyor. Yeni güncellemeden sonra hem iOS hem de Android kullanıcıları için çıkartmalar kullanıma girmiş olacak. Bundan sonraki aşamalarda da yeni çıkartmaların gelmeye devam edeceğini de ekleyelim. Sosyal medya uygulamasının yetkilileri her zaman olduğu gibi bu çıkartmalarından sonrada yenilenmenin devam edeceği yönünde açıklamalar yaptı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Önceki yazımızda Instagram Kişi Bazlı Yorum Filtreleme Nasıl Yapılır? başlıklı içeriğimiz instagram yorum filtreleme ve intagram kişiye göre yorum filtreleme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir