INSTAGRAM KİŞİLERİ NASIL SENKRONİZE EDİLİR? 

INSTAGRAM KİŞİLERİ NASIL SENKRONİZE EDİLİR? 

Instagram senkronize etmek artık çok kolay! Son dönemin en çok tercih edilen ve sevilen sosyal medya ağı olan Instagram diğer sosyal medya ağlarının adeta popülaritesini düşürmüş durumda. Bir dönemin en favori sosyal medya ağı olan Facebook ise Instagramın önüne geçilemez yükselişinden olsa gerek Instagramı satın aldı. Instagramın Facebook tarafından satın alınmasıyla birlikte Instagram birçok yeni özelliğiyle karşımıza gelmeye başladı. Bu özelliklerin en başında tabi ki Facebook ile ortak olan çalışmalar gelmektedir. Instagram hikâyeleri facebook üzerinde de görülmektedir ya da facebook arkadaşlarımızı Intagrama bağlayabilmekteyiz. Bu bağlantıyı ise senkronizasyon ile sağlarız. Senkronizasyon ile facebook ile Instagram hesaplarındaki takipçilerimizin ortak olmasını sağlayabiliriz.

Instagram senkronizasyon özelliğinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların en başında tabi ki takipçi sayısını artırmak gelmektedir. Senkronizasyon özelliği sayesinde facebookta ki arkadaşlarımız Instagram hesabımıza doğrudan ulaşabileceğinden takipçi sayımızı artırmış olacağız. Senkronizasyon yalnızca facebook ile bağlantı kurmamızı sağlamaz. Onun dışında telefon rehberimizle de bağlantı kurmamızı sağlamaktadır. Senkronizasyon ile telefon rehberimize bağlanabilir ve telefon rehberimizdeki kişilerin Instagram hesabına ulaşabiliriz. Peki, Instagram kişileri nasıl senkronize edilir? İşte, Instagram kişileri senkronize etmenin aşamaları;

Instagram senkronizasyonu yapmanın yolu elbette ki Instagram hesabınızdır. İster telefon rehberinizle ister Instagram hesabınızla senkronizasyon yapın bu işlemi ancak Instagram hesabınızdan yapabilirsiniz. (Instagram Destek)

Instagram Rehber Senkronizasyonu

Instagram rehber senkronizasyonunun amacı rehberimizde olan kişilerin Instagram hesabımızda da tanımlı olmasıdır. Rehberimizde kayıtlı olan kişileri mutlaka tanıyoruzdur ve rehberimizde kayıtlı olan bu kişilerin sosyal medyada kayıtlı olmasının her hangi bir sakıncası bulunmayacaktır. O halde rehber senkronizasyonu yaparak rehberinizi Instagram hesabınıza bağlayabilirsiniz.

Rehber senkronizasyonu yapabilmek için öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız. Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabın sağ üst köşesinde yer alan üç çizgiyi tıklamalısınız. Üç çizgiyi tıkladığınızda karşınıza açılan sekmelerden “rehber senkronizasyonu” sekmesini göreceksiniz. Bu sekmeden “rehberi bağla” seçeneğini tercih etmelisiniz. Yaptığınız bu tercih sonrasında rehberiniz Instagrama bağlanmış olacak.

Instagram İle Facebook Senkronizasyonu

Instagram facebook senkronizasyonu amacı facebook hesabımızda arkadaşımız olarak hesabımızda ekli olan kişilerin Instagram hesabımızdan haberdar olmaları, bizi takip etmeleri ve bizim de onları takip etmemizdir. Facebook adresini Instagram hesabınıza bağlanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların başında elbette ki takipçi sayısını artırmaktadır. Senkronizasyon işlemi hem facebook hem de Instagram için çok faydalı bir uygulamadır. Takipçi sayısını doğal olarak artıracak bir yöntemdir.

Facebook senkronizasyonu yapabilmek için ınstagram hesabınıza e posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra profilinize girmelisiniz. Profilinizde “rehber senkronizasyonu” yazılan bölümlerle aynı bölümde “facebook bağlan” seçeneği olacaktır. “facebook bağlan” seçeneğini tıkladığınızda facebook hesabınızı da Instagram hesabınıza bağlamış olacaksınız. Bu sayede facebook arkadaşlarınızın Instagram hesaplarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Facebook Post Beğeni hizmetimiz ile içerikleriniz daha büyük kitlelere ulaşsın.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.