INSTAGRAM MÜZİK BULUNDUĞUN BÖLGEDE KULLANILAMIYOR

INSTAGRAM MÜZİK BULUNDUĞUN BÖLGEDE KULLANILAMIYOR

Instagram son günlerde bulunduğun bölgede kullanılamıyor hatası ile gündem olamaya başladı. Günümüzün en popüler ve en sevilen sosyal medya ağı olan Instagram her gün getirdiği bir yenilikle kendisinden bahsettirmekte ve takipçi sayısını gün geçtikçe artırmaktadır. Öyle ki son dönemde Instagramda bir günde paylaşılan post sayısı 90 milyona ulaştı. Instagramın getirdiği yeniliklerden bir tanesi ise hikaye paylaşma yeniliği oldu.

Instagram da paylaştığımız gönderilen daimi olarak profilimizde kalmakta ve biz silmediğimiz müddetçe paylaşıma açık olmaktaydı. Bu durumda bizim paylaşacağımız görsellerin en kalitelisi ve en güzeli olmasını istiyorduk. Ancak Instagram gönderisinde paylaşacak kadar kaliteli olmadığını ancak takipçilerimizle paylaşmayı istediğimiz resim ve videoları paylaşabileceğimiz bir sekme olması kullanıcıları mutlu edecekti. Snapchat hikaye uygulaması bu durumda feyiz alınan bir nokta oldu. Çünkü Snapchat uygulamasında paylaşılan hikayeler 24 saatte kaybolmaktaydı. Bu durumda istediğiniz gönderileri paylaşabiliyordunuz.

Instagram hikaye uygulamasıyla da aynı avantaj sağlanmış oldu. Instagramda paylaştığımız hikayeler yine 24 saatte kaybolmaktaydı. Bu durumda Instagrama anlık güzel anılarımızı paylaşmaya başladık. (Instagram Destek)

Instagram da zaman zaman sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu sıkıntıların en başında Instagram donma ve kasma sorunu gelmektedir. Bazen Instagrama üst üste paylaşımlar yapmamız, hikaye paylaşmamız durumunda Instagram kasma sorunu oluşmakta ve Instagram uygulamasını silip, tekrar yüklememiz gerekmektedir. Instagram kasma sorunu yaşadığımız konulardan bir tanesi de Instagram hikayelerine bakarken yaşanmaktadır.

Instagram hikaye müzik bulamama sorunu yaşanmaktadır. Şöyle ki Instagram hikayelerini izlerken özellikle müzikli olan hikayelerin üst üste gelmesinden bir süre sonra müzikler kapanmakta ve müzikli videoların müzik sesi gelmemektedir.

Müzik bulunduğum bölgede kullanılamıyor sebebi genel olarak Instagram nitelikli değildir. Genel olarak bu tarz sorunu sizden kaynaklı olmaktadır. Instagramın genel bir sorunu değildir.

Instagram müzik bulamama sorunu çözümü için yapabileceğiniz birkaç çözüm yolu bulunmaktadır. İşte, Instagram müzik bulamama sorunu çözümleri;

Instagram Hesabı Kapatıp Açın

Her sorunda olduğu gibi müzik bulamama sorununda Instagram hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapabilirsiniz. Sorununuz yine devam ediyorsa bu işlemi yenileyebilirsiniz.

Instagram Uygulamasını Kaldırın

Instagram hesabınızı kapatıp açmanız sorunu çözmek için yeterli olmadıysa ayarları sıfırlamak için Instagram uygulamasını cihazınızdan tamamen kaldırabilirsiniz. Instagram uygulamasını cihazınızdan tamamen kaldırmadan önce hesabınızdan çıkış yapmayı unutmayın. Daha sonra sildiğiniz uygulamayı tekrar yükleyin ve yükledikten sonra hesabınıza giriş yapın. Sorun muhtemelen çözülmüş olacaktır.

Cihazınızı Kapatıp Tekrar Açın

Instagram hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girmeniz ya da Instagram hesabınızı kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterli olmadıysa cihazınızı kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Cihazınızı kapatıp yeniden açtığınızda da sorununuz cihazınızdan kaynaklı bir kasma problemiyse cihaz sıfırlanacağından muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Tüm bunlara rağmen çözüm bulamadıysanız telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürmeyi deneyin. Fabrika ayarlarınıza geri döndürmenize ancak yine aynı sorunu almanız durumunda cihazınızı bir profesyonele göndermenizde fayda var.

Instagram ürünlerimizi satın alaraka sayfanızın Instagram Takipçi sayısını yükseltebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.