INSTAGRAM ŞEKİLLİ HARFLER VE SEMBOLLER NASIL YAPILIR?

INSTAGRAM ŞEKİLLİ HARFLER VE SEMBOLLER NASIL YAPILIR?

Instagram şekilli harfler ile profilinize renk katın. En yaygın ve en sevilen sosyal medya ağı olarak bilinen Instagram her geçen gün popülaritesini artırmaktadır. Çünkü Instagram yalnızca bir iletişim aracı olmaktan, yalnızca arkadaşlarımızla paylaşım yaptığımız bir sosyal medya ağı olmaktan ziyade, global dünyada kendimize yer bulduğunuz bir sosyal medya ağı olmuştur. Instagramda her gün ortalama 90 milyon yeni postun paylaşıldığı düşünüldüğünde uçsuz bucaksız bir dünyadır. Üstelik Instagram birçok kişinin de zevkine hitap edecek paylaşımları sunmaktadır.

Instagram getirdiği birçok özellik ve ayrıcalıkla da farkını ortaya koymaktadır. Instagramın getirdiği özelliklerden bir tanesi hikaye ekleme özelliğidir. Hikaye ekleme özelliğinin, gönderi paylaşımından en büyük farkı paylaşılan hikayelerin 24 saat sonra kendiliğinden yok olmasıdır. Gönderiler ise siz özellikle silmediğiniz sürece yok olmaz.

Bunun dışında Instagram her gün bir yenisini eklediği yüz filtreleri ile de dikkatleri çekmektedir. Yüz filtreleri ile görsellerimizi düzenleyebilir, hazırladığımız fotoğrafları en kusursuz halde sunabiliriz. Superzoom özelliği de yine en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesidir. Bir bölgeye zoom yapmamızı sağlayan bu özellik Instagram kullanırken eğlenmemizi sağlamaktadır. Instagram da son yayılan furya ise şekilli harfler ve sembolle kullanarak yazmak olmaktadır. (Instagram Destek)

Instagram Şekilli Yazma Programları

Instagram görsellerinizin daha dikkat çekici bir hal almasını istiyorsanız, açıklamalarda şekilli yazma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Şekilli yazarak, gönderilerinizde dikkat çekebilirsiniz. Şekilli yazmak için ücretsiz programlar indirebilir ve bu programları kullanarak gönderinizde yazdığınız yazılarda renk, ışık ve desen olarak düzenlemeler getirebilirsiniz.

Metin İçinde Şekilli Harfler Kullanmaya Ne Dersiniz?

Instagram şekilli harf ve sembol kullanmak için kullanacağınız ücretsiz programlardan şablon olan programları tercih edebilirsiniz. Bu programlar sayesinde gönderilerinize otomatik olarak ekleyeceğiniz şablonla birlikte şekilli harf ve sembolü otomatik eklemiş olacaksınız.

Şekilli Harfler ve Semboller Arka Planda Yerini Alabilir

Arka planda şekilli harf ve sembol kullanmak aynı şekilde gönderilerimizin daha dikkat çekici olmasını sağlayacaktır. Arka planda kullanacağınız şekilli harf ve sembolleri hareketli ya da hareketsiz olarak tercih edebilirsiniz. Hareketli tercih ettiğiniz efektler kayan, titreyen ve zıplayan gibi çeşitli şekillerde ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle bu tarz şablonlar kullanarak gönderinizin çok daha gösterişli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram takipçi kazanmak için şüphesiz ki Instagramı aktif kullanmanın yanı sıra başarılı da kullanmak gerekmektedir. Sıradan çektiğiniz fotoğrafları tüm sıradanlığıyla paylaşmanız sizin takipçi kazanmanıza yardımcı olmayacağı gibi mevcut takipçilerinizin de sizin paylaşımlarınızdan sıkılmasına sebep olacaktır. Bu nedenle öncelikle görselleriniz çok kaliteli olmalıdır. Görsellerinizi Instagram filtreleriyle daha kusursuz hale getirmelisiniz. Ya o şekilde duru olarak sunmalısınız ya da küçük hareketler katabilirsiniz. Bu hareketleri çeşitli programlardan yardım alarak şekilli harf ve sembollerle yapmanız da mümkündür. Şekilli harf ve sembolleri metin içinde, arka planda kullanabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Youtube kanalınızı büyütmek ve daha büyük kitlelere ulaştırmak için sayfamızdan Youtube Abone ürünlerini inceleyebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/youtube/izlenme/turk-bot

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.