INSTAGRAM SUPERZOOM GÖZÜKMÜYOR NASIL ÇIKARABİLİRİM?

INSTAGRAM SUPERZOOM GÖZÜKMÜYOR NASIL ÇIKARABİLİRİM?

Instagram Superzoom gözükmüyor ise neler yapmalısınız hepsi bu blogda. Günümüzün en sevilen ve en moda olarak tabir edebileceğimiz Instagram gün geçtikçe takipçi kitlesini artırıyor. Her geçen gün kullanıcı sayısını düzenli olarak artıran Instagram bütün kullanıcıları tarafından çok sevilmekte ve ilgiyle takip edilmektedir. Instagramın sevilerek takip edilmesinin elbette en temel sebebi bize kaliteli görseller sunarak göz doldurmasıdır.

Instagram her gün yeni bir özelliğiyle karşımıza çıkıyor. Yapılan güncellemelerle birlikte Instagram gün geçtikçe takipçi sayısını artırmakta ve gün geçtikçe kullanıcıları tarafından çok daha fazla sevilmektedir. Instagram kullanıcılarının yine çok sevdiği Superzoom özelliği ise cadılar bayramında kullanıma açılmıştı. Yapılan güncellemelerle Instagramda superzoom özelliği devreye girmiş ve kullanıcılar resim ve videoları 3 – 15 saniye zoom yapma özelliği sunan bu uygulamayı çok sevmişti. Ancak superzoom özelliğinde zaman zaman sıkıntılar yaşanmakta, Instgram kullanıcıları Superzoomun görmemesi hususunda şikâyetlerini iletmektedir. Peki, Instagram superzoom özelliği görünmüyorsa ne yapılabilir?

Instagram Superzoom Uygulamasında Neden Sorun Yaşanıyor?

Instagram superzoom uygulamasında yaşanan sorunlar genel olarak android işletim sistemi olan cihazlarda yaşanmaktadır. Yaşanan sorunlar çeşitlilik gösterse de en çok yaşanan sorun superzoom uygulamasının video çekerken, resim çekerken yapılan zoom ile uygulamanın donmasıdır. Superzoom uygulamasının hiç görünmüyor olması da başka bir sorundur. Her iki sorunun da çözümü birbirine benzemektedir. Instagram Superzoom uygulamasında yaşanan sorunları düzeltmek için ne yapılması gerekmektedir?

Instagram Superzoom Uygulamasında Yaşanan Sorunların Çözümü

Instagram Android Sürümü kullanan kullanıcıların genel olarak donma sorunu ve superzoom görünmeme sorunu yaşamaktadırlar. Bu durum henüz yetkililer tarafından doğrulanmasa ve resmi bir açıklama yapılmamış olsa da kullanıcıların birbirine benzer beyanları durumun doğruluğunu göstermektedir.

Instagram Superzoom gözükmüyor sorunu çözümü için cihazınızda bulunan Instagram uygulamasını kaldırın ve ön belleği temizledikten sonra tekrar yükleyin. Çünkü birçok sorunun Instagram eski sürümü kullanmaktan kaynaklı olduğu, Instagram yeni sürümü yüklendiğinde sorunların çözüldüğü anlaşılmaktadır.

Instagram uygulamanızı silip, tekrar yüklediğinizde superzoom özelliğini kullanırken donma sorunu ya da superzoom özeliğini görememe sorunu yaşamayacaksınız. Bu sayede superzoom özelliğini kullanarak Instagramın bütün fırsatlarından yararlanmış olacaksınız. (Instagram Destek)

Instagram Superzoom eğlenceli bir özelliktir. İster ön kamera ister arka kamera kullanılarak Instagramda paylaşım yapılabilir. Instagramda paylaşım yapılırken video ya da fotoğraf çekebilirsiniz. Paylaşım yapacağınız video ve fotoğrafları çekerken superzoom özelliğini kullanarak fotoğraf ya da videonun tek bir bölmesine tıklayarak o bölgeye zoom yapılmasını sağlayabilirsiniz. 3 ve 15 saniyelik yapılan zoomlar ile oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıkmaktadır.

Instagramın tek eğlencesi şüphesiz ki superzoom değildir. Instagram filtreleri de Instagram kullanıcılarının en eğlenceli buldukları uygulamanın başında gelmektedir. Kullanılan çeşitli filtreler ile adeta kendinizi kılıktan kılığa sokabilirsiniz. Yalnızca eğlence amaçlı değil fotoğrafların daha güzel olması, görüntünün daha kaliteli olması için de Instagram filtreleri kullanılmaktadır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Instagram Yorum hizmetimiz ile hesabınızı yükseltin, popüler listelerde sizde olun!

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.