Instagram Takipçi Satışı Suç Mu?

Instagram Takipçi Satışı Suç Mu?

Instagram ile alakalı gelen soruların popüler olanlarından birisi de bu işin suç olup olmadığı. İnstagram’da takipçi satışı tabii ki suç değildir çünkü bunların suç olmasında bir mantık yoktur.Hatta İnstagram’ın kendisi izin veriyor böyle bir piyasanın olmasına.

Instagram,Twitter,Facebook,Youtube gibi platformlar için takip satın alma işlemleri suç değildir.Ancak bunların hizmetiğini verdiğini söyleyip insanları dolandırmak suçtur. Bizler profesyonel ekibimizle sizlere bu hizmeti sunuyoruz ve tamamen legaldir.

Bizim sitemizden yaptığınız işlemler için sizlere fatura kesiyoruz ve kaydımız dahi var.https://takipcisatinal.org/iletisim sayfamıza giderek görebilirsiniz.

  • 0850 333 9 666
  • 0544 977 07 24
  • [email protected]
  • Serbest Liman ve Bölge Posta Kutusu: 720, Gazimağusa / KKTC

Yukarıdaki adresler  aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bu hizmeti satarken tamamen legal bir zemine oturttuk sitemizi.

Aşağıdaki bütün hizmetleri legal olarak sizlere veriyoruz.

Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır mı?

Hayır kapanmaz çünkü ekibimiz  uyumlu sistemler geliştiriyor. İnstagram takipci satın alanların hesabını kapatmak istiyor bazen. Ancak biz o sisteme uygun hizmetler geliştirdiğimiz için hesaplarınız etkilenmiyor.

Hesaplarınızın güvenliği için her türlü önlemi ve kaliteyi sağlayan bizlerle çalışmanızdan memnuniyet duyarız. Daha önce sayısı binleri geçen müşterilerimizle hiçbir problemimiz olmadan çalıştık.Ayrıca adını vermeyeceğimiz çok fazla ünlü kişi sistemimizi kullanıyor. (Instagram)

Takipçi Satın Alırsam Bilişim Suçuna Girer mi?

Hayır girmez. Bilişim suçlarına girmesi için 3.taraflara zarar vermek,3.tarafların kişisel bilgilerini paylaşmak ya da hırsızlık gibi faaliyetler yapmanız gerekmektedir.Sosyal medya ağları için takipci satın almanızın bilişim suçları ile alakası yoktur. Sosyal medya ağlarının kendisi 3.taraf ürünü değil mi ama  diyebilirsiniz. Eğer ister iseler bu durumu zaten %100 kapatırlar fakat şu an için bundan dolayı rahatsız olan yok,binlerce mühendisin çalıştığı bu sosyal ağlar bu gibi şeyleri problem etmiyor,belki de böyle bir sektörün olmasına razı oluyorlar. Kısacası bir suç yok ortada.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Örneğin bir insanın adını soyadını,telefon numarasını paylaşmanız doğrudan bir suçtur.Çünkü başkasına ait bilgilerin ifşa edilmesi durumu gibi bir kritik söz konusu burada. Ancak beğeni,abone,takipçi,izlenme satın almalarında muhatabımız sosyal medya ağlarının kendisidir. Bu durumda ise sizi ilgilendiren bir durum yok,bu bizi yani bu hizmeti sağlayanları ilgilendirir.Bizler de bir hack yapmıyoruz zaten,bu iş legaldir ve kişilerin hak,özgürlük gibi kavramlarına saygı duyarak yapıyoruz.

Bizlerden hizmet alabilir,aldığınız hizmetin faturasını isteyebilir ve her türlü soruyu sormak için iletişim sayfamıza gidebilir,orada iletişim adreslerimizi görebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.