Instagram Yanlış E-Posta Bildirimi Nasıl Yapılır?

Instagram Yanlış E-Posta Bildirimi Nasıl Yapılır?

Instagram uygulamasına üye olmak için kullanılan e-posta adresi, uygulamaya giriş yapma aşamasında ya da şifre yenileme aşamasında oldukça önemli bir veri olduğu gibi zaman zaman kullanıcılar kendilerine ait olmayan hesaplar için Instagram Yanlış E-Posta sorunuyla karşı karşıya kalabiliyor. Sorunu biraz daha açık bir şekilde ifade etmek gerekirse, size ait olmayan hesaplar için sizin e posta hesabınızın kullanılması ya da hesabınız için kullandığınız mailin yanlış girilmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Ek olarak bazen sahte hesaplar için kullanıcılar farkına bile varmadan mail hesapları da kullanılabiliyor. Kullanıcıya gönderilen bir sahte mail ya da benzeri bir sahte yazılım ise bu tip sahteciliklerle karşı karşıya kalınabiliyor.

Haberiniz bile olmadan mail hesabınıza bağlı bir Instagram hesabı olmasının oldukça büyük sorunlara neden olabileceğini söylemek yanlış olmaz. En basiti kendi mail adresinizle beraber yeni bir Instagram sayfası açmak istediğinizde, mail hesabınızın zaten kullanıldığı sorunu ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Bunun dışında bahsettiğimiz diğer, yanlış mail adresi gibi sorunlarda da şifre sıfırlaması yapmak istediğiniz zaman sorunlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Instagram Yanlış E-Posta için bu şekilde bir sorun ile karşı karşıya kalınabileceğini önceden hesaplamış olacak ki Instagram bunun için özel bir destek bölümü oluşturmuş. Peki, bahsettiğimiz tüm bu Instagram Yanlış E-Posta durumunda Instagram desteğe nasıl başvurulur?

Instagram Yanlış E-Posta Bildirimi

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hashtag Kullanımı: Takipçi ve Etkileşim Artırmanın En İyi Yolu
Instagram Hashtag Kullanımı: Takipçi ve Etkileşim Artırmanın En İyi Yolu

Çevrimiçi dünyada hashtaglerle, ya da diğer bir adıyla “konu etiketleri” ile çok sık karşılaşıyoruz. “#” sembolünün yanına içerikle alakalı anahtar ke...

Instagram Hareketlerim Gözükmüyor Çıkmıyor Hareketler Gözükmüyor Hatası
Instagram Hareketlerim Gözükmüyor Çıkmıyor Hareketler Gözükmüyor Hatası

Instagram kullanan kişi sayısı oldukça fazladır. Bu sayı her geçen gün katlanarak devam etmektedir. Aynı zamanda insanların bu uygulama üzerinde olduk...

Saydığımız tüm bu olumsuzluklardan birini yaşadığınız zaman yapacağınız işlemler şöyle;

 • Öncelikle “E-posta adresi zaten kullanılmakta” sayfasına girmeniz gerekiyor.
 • Ardından karşınıza gelen seçim ekranı içerisinden sorununuza uygun olan seçeneği seçmeniz gerekiyor.
 • Daha sonra bir menü açılıyor ve sorun yaşadığınız mail adresinizle beraber, sorunu açıklamanız isteniyor. Ardından “Gönder” butonuna tıkladığınızda Instagram’a sorunu bildirmiş oluyorsunuz.
Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

4 yorum

 1. Murat
  Murat

  Böyle bir sorunun yaşanmaması için bir çok platformda olduğu gibi üyelik sonrası mail adresi doğrulama işlemini yaptırsalar ve doğrulama işlemi yapılmadığı taktirde bir süre sonra açılan o hesap otomatik olarak kapatılsa böyle bir sorunla kimse de karşılaşmaz.

 2. anıl
  anıl

  Bilgi için teşekkürler. Faydalı bir konuya değinmişsiniz ayrıca web sitenizin tasarımı gerçekten çok hoş ve göz alıcı olmuş. Başarılarınızı devamını dilerim.

 3. Mert
  Mert

  Eposta mın geri gelmesini istiyorum

 4. Fatih
  Fatih

  Bana kayıtlı farklı bir hesaptan instegram hesabıma o kişi ile ilgili mail geliyor kullanıcı bende ekli değil.! gelen mail de benim kullanmış olduğum mail bu nasıl oluyor anlamadım