INSTAGRAM YÜZ FİLTRELERİ NELERDİR? NASIL KULLANILIR?

INSTAGRAM YÜZ FİLTRELERİ NELERDİR? NASIL KULLANILIR?

Instagram yüz filtreleri ile hikayeleriniz artık çok renkli. Instagram devamlı olarak kendini geliştirmekte olan bir sosyal medya ağıdır. Getirdiği yeniliklerle her geçen gün sevenlerini biraz daha mutlu etmektedir. Instagram yüz filtreleri ise en çok merak edilen yenilikler arasında yer almaktadır.

Instagram Özel Filtreler Nelerdir?

Instagram fotoğrafçılığı Instagram da popüler olmak için çok büyük önem taşımaktadır. Paylaştığımız görsellerin özgün, dikkat çekici ve kaliteli olması gerekmektedir. Özgün bir fotoğraf çektikten sonra bu fotoğrafın kalitesi mutlaka iyi olmalıdır. Her ikisi de iyiyse şimdi sıra fotoğrafı düzenlemeye gelmektedir. Fotoğrafı düzenleyerek daha dikkat çekici bir görsel elde edebilirsiniz. Fotoğrafı düzenlediğinizde kontrast ayarları, renk ayarları ve ışık ayarları gibi ayarlar yapabilir ve fotoğrafı daha dikkat çekici bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Instagram özel filtreler ile tüm bu ayarlamaları yapmanız mümkün. Karanlık çıkan bir fotoğrafınızı ışık seviyesini artırarak aydınlatabilir ya da aydınlık çıkan bir fotoğrafınızda gölge oyunları yapabilirsiniz. (Instagram Destek)

Instagram Özel Filtreler Nasıl Kullanılır?

Instagram özel filtreleri kullanarak fotoğraflarınız çekici kılabilirsiniz. Peki, Instagram özel filtreleri nasıl kullanacaksınız?

  • Öncelikle her zaman olduğu gibi Instagram hesabınıza giriş yapmış olmanız gerkmektedir. Bu nedenle e posta adresiniz ve şifrenizi kullanarak Instagram hesabınıza giriş yapın.
  • Instagram filtrelerini video ve fotoğraf paylaşımı yapacağımız alandan seçebiliriz. Bu nedenle öncelikle fotoğraf ve video paylaşımı yaptığımız alana gelelim.
  • Karşınıza çıkan ekranda galeriniz açılacaktır ve galerinizden paylaşmak istediğiniz fotoğraf veya videoyu seçebilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve video galeride değilse Instagram ile çekeceğiniz fotoğrafın düzenlemesini yapmak istiyorsanız, şimdi fotoğraf çekiminizi yapmalısınız.
  • Fotoğrafınızı veya videonuzu seçtikten sonra, seçtiğiniz fotoğraf ekranınıza yansıyacaktır. Yapmanız gereken sağ üst köşede yer alan ileri butonuna tıklamaktır. Buradan sonra karşımıza filtreler gelecektir.Bu filtreleri sırayla deneyebilirsiniz. Denedikten sonra istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz filtreyi uygula diyerek fotoğrafınızı da paylaşabilirsiniz.

Instagram Filtrelerini Kaldıramama

Instagram yüz filtreleri ile sıradan bir fotoğraf oldukça dikkat çekici bir fotoğraf halini kazanabilir. Ancak bazen fotoğrafta kullandığımız filtreyi kaldırmak isteyebiliriz. Instgram filtreleri kaldırmak isteyebilirsiniz. Hiç kullanmadığınız filtreler olabilir ve bu filtrelerin sürekli karşınıza çıkması sizin için zaman kaybı olabilir. Bu nedenle filtrelerinizi kaldırmak istiyor olabilirsiniz. Instagram filtrelerini kaldırmak elbette mümkündür.

İşte; Instagram filtreleri kaldırma için takip edeceğiniz yol;

  • Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra fotoğraf ve video paylaştığınız alana gelin ve bir fotoğraf seçin.
  • Fotoğrafı seçtikten sonra alta birçok filtre çıkacaktır. Bu filtreleri kaydırın ve en sona gelin.
  • En sonda “yönet” şeklinde bir buton göreceksiniz. Bu butonu tıkladığınızda Instagramın bütün filtreleri gelecek. Bu filtrelerin her birinin üstünde küçük tik işaretleri var. Kaldırmak istediğiniz filtre için küçük tike tıklayarak, filtreyi pasif hale getirmeniz yeterlidir.
Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Facebook Post Beğeni hizmetimiz ile içerikleriniz daha büyük kitlelere ulaşsın.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.