iPhone X için Instagram Görüntüsü Ortaya Çıktı

iPhone X için Instagram Görüntüsü Ortaya Çıktı

Apple’ın en başarılı telefonu olarak gösterilen iPhone X modeli hakkında bu kez iPhone X için Instagram konusu gündeme geldi. Telefonun özellikleri ve telefonda yer alan sistemler bir yana, Apple’ın ilkleri deneyerek yeni ekran teknolojilerine geçiş yapmış olması birçok soru işaretini de beraberinde getirmişti. İlk olarak yeni ekran sistemi nedeniyle telefonun tam orta kısmında çentik olarak adlandırılan ayrılmış alan sorulara neden olmuştu. Uygulamaların ne şekilde gözükeceği konusunda bir sorunlara neden olacağı iddia edilen çentik bölümünün, sosyal medya uygulamalarının da kullanımını etkileyeceği belirtilmişti. Hatta Apple’ın geliştiriciler için bir dizi yönerge yayınlayarak bu bölüm hakkında bilgiler verdiğini görmüştük. Şimdi ise iPhone X için Instagram uygulamasının nasıl gözükeceği konusunda bazı görseller ortaya çıktı.

iPhone X için Instagram Biraz Daha Farklı Bir Yapıya Sahip Olacak

Apple’ın çalışanlarına verdiği iPhone X modelleri içerisinde çekildiği iddia edilen görsellere göre Instagram uygulamasının çentik bölümüne uyum sağladığı görülüyor. iPhone X için Instagram uygulamasının çentik bölümüne göre biraz farklılaştırılmış bir tasarım kullandığı görülüyor. Bu tasarımda çentik bölümünün hemen alt kısmında Instagram’ın logosunun yer aldığı görülüyor. Tam olarak ortalanmış şekilde yerleştirilmiş olan Instagram yazısının çentik kısmının hemen altında olmasının dışında sağ ve sol üst kısmının yerleşimlerinin biraz değiştiği görülüyor.

iPhone X için Instagram

Sadece Instagram uygulamasının değil, bunun dışında birçok yeni uygulamanın da bu bölüme göre uyarlandığını göreceğiz. Telefonların çıkış tarihi sonrasında bu konuda daha net bilgiler elde edileceğini de eklemek gerekiyor. Telefonların çıkış yapmasından sonra diğer tüm uygulamalarında nasıl uyarlanacağını göreceğiz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Şu an için ilk görsellere bakacak olursak, Instagram çentik bölümünden çok etkilenmiş gibi gözükmüyor. Daha önce gündem olan ve telefonların tartışılmasına neden olan kısmında şimdilik bir sorun oluşturmadığı da böylelikle görüntülenmiş oldu. iPhone X için Instagram uygulamasının daha ne gibi değişiklikler alacağı konusunda ise meraklı bekleyiş devam ediyor. Belki çok daha farklı, özelleştirilmiş olan bir Instagram kullanımı sunulabilir.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.