Tik Tok Giriş Nasıl Yapılır?

Tik Tok Giriş Nasıl Yapılır?

Tik Tok giriş yapmak için artık beklemenize gerek yok. Tik Tok programının bir anda çok merak edilen ve kullanılmak istenen bir program olmasının en temel sebebi şüphesiz ki Instagram kullanıcıları oldu. Çünkü Instagram kullanıcıları Tik Tok ile çektikleri videoları hazırlayarak Instagram da paylaşmaya başladı ve bu şekilde Instagram aracılığıyla Tik Tok yayılmaya başladı. Bir nevi Tik Tok reklamını kendi kullanıcıları yapmış oldu ve reklama dahi ihtiyaç duymadan bir anda en popüler sosyal medya ağı olmayı başardı.

Tik Tok programı da tıpkı Instagram gibi takibe dayalı bir sosyal medya ağıdır. Tik Tok ile seslendirmeler yapabilir, video çekebilir ve videonuzun arkasına seslendirme koyabilirsiniz. Bunun gibi videolarınızda yapabileceğiniz birçok değişiklikle tik tok çok sevilen bir uygulama olmuştur. (Tik Tok Destek)

Tik Tok zaman zaman ortaya atılan akımlarıyla da her zaman gündemde kalmayı başarmıştır. Peki, Tik Tok kullanabilmek için Tik Tok giriş nasıl yapılır? Tik Tok giriş yapmak için öncelikle programı indirmeniz gerekmektedir. İşte, Tik Tok videosu indirmenin yolu;

İçindekiler

Tik Tok Video İndirme

Tik Tok indirme için öncelikle Android cihazınızdan Google Play Store’ye giriş yapmalısınız. Daha sonra Play Store aramalarına Tik Tok yazmalısınız. Tik Tok arama sonuçları karşınıza sıralanacaktır. Sıralanan bu uygulamalar arasından onaylı Tik Tok uygulamasını tercih etmelisiniz. Daha sonra karşınıza açılan ekrandan “yükle” seçeneğini tıklamalısınız. Yükle seçeneğini tıkladıktan sonra Tik Tok programı cihazınıza yüklenecek ve cihazınıza yüklenmesinden sonra giriş yapabileceksiniz.

Tik Tok giriş yapabilmek için öncelikle uygulamaya üye olmanız gerekmektedir. İndirdiğiniz programa giriş yapın ve karşınıza çıkan “daha fazla bilgi için kaydırın” bilgilendirme yazısına istinaden yazıyı kaydırın. Yazıyı kaydırdıktan sonra üye olmanız için bir ekran gelecek. Bu ekranda karşınıza çıkan üyelik bilgilerinizi doldurun. Uygulamaya Instagram, Twitter veya Facebook sosyal medya ağıyla bağlanmanız da mümkündür. Bu durumda üç uygulamadan birini seçmeli ve giriş bilgilerinizle Tik Tok uygulamasına da giriş yapmalısınız. Üç sosyal medya hesabınızı da kullanmıyorsanız ya da Tik Tok hesabınızı bu sosyal medya ağlarından her hangi birine bağlamak istemiyorsanız bu durumda mail adresiniz ve güncel telefon numaranızla uygulamaya bağlanmanız da mümkün olmaktadır. Güncel telefon numarası diyoruz çünkü her hangi bir telefon numarasını yazmanız sizin uygulamaya bağlanmanızı sağlamamaktadır. Telefonunuza bir onay kodu gelmektedir. Telefonunuza gelen 4 haneli onay kodunu girdikten sonra uygulama kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Tik Tok kayıt olduktan sonra artık istediğiniz gibi uygulamayı kullanabilir ve yeni videolar çekebilirsiniz. Tik Tok uygulamasıyla çektiğiniz yeni videolarınızı Instagram hesabınızda paylaşabilir ve takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ayrıca Tik Tok uygulamasında da bir takipçi kitleniz bulunacaktır. Başarılı Tik Tok videoları çekerek burada da takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Tik Tok paylaşabilirken eğlenebileceğiniz bir program olduğundan mutlaka keyfini çıkarmalısınız.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve yükseltmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.