Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olmasıyla dikkat çekiyor. En geniş internet pazarına sahip olan Çin de internetin %10’unun yalnızca Tik Tok uygulaması için kullanıldığı verilerine ulaşılmış durumda. Dünya genelinde ise internet kullanıcılarının %80’inin Tik Tok uygulamasını indirdiği anlaşılmış durumda. Tik Tok başta Çin de olmak üzere tüm dünyada ilgi görmüş ve ilgiyle takip edilmekte olan bir program niteliğindedir. Tik Tok uygulamasını kullanabilmek için öncelikle programı indirmiş olmak gerekmektedir. Peki, Tik Tok uygulaması nasıl indirilir?

Tik Tok Uygulama İndirme

Tik Tok uygulama indirme için öncelikle Android cihazlarınızdan Google Play Store uygulamasına giriş yapmalısınız. Google Play Store’den indirmek istediğiniz uygulamayı aramanız gerekmektedir. Arama sonuçlarınızdan karşınıza çıkan uygulamalar arasından “Tik Tok” uygulamasını bulmalı ve uygulamayı “yükle” demelisiniz. Uygulamayı “yükle “ seçeneğine tıkladıktan sonra, uygulama telefonunuza indirilecek ve artık uygulamaya giriş yapmanız gerekecektir. (Tik Tok Destek)

Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzda “aç” seçeneğini tıklamalısınız. Telefonunuzda uygulamayı açtıktan sonra karşınıza gelen ekranda “ daha fazla bilgi için kaydır” şeklinde bir seçenek bulunacaktır. Bu seçeneği kaydırdığınızda karşınıza gelen ekranda kayıt bilgileri yer alacaktır. Kayıt bilgilerinizi mail adresiniz ve telefon numaranızla doldurabilirsiniz. Bu şekilde doldurmanız halinde telefonunuza gelen onay sms’ini telefonunuza girmelisiniz. Bu sayede kaydınızı tamamlamış olursunuz. Tabi tekrar kayıt yaptırmak yerine her hangi bir sosyal medya ağınızı kullanarak da uygulamaya giriş yapmanız mümkün. Gelişen teknoloji çağında hemen herkesin en az bir tane sosyal medya ağı bulunmaktadır. Instagram, Twitter ya da Facebook bunlardan bir ya da birkaçını muhtemelen kullanıyorsunuzdur. Hepsini kullanan internet kullanıcıları dahi bulunmaktadır. Bu programlardan her hangi biri aracılığıyla da Tik Tok uygulamasına bağlanmanız mümkündür. Mesela Instagram ile Tik Tok uygulamasına bağlanabilirsiniz. Bu durumda Tik Tok için ayrıca kayıt oluşturmanıza gerek kalmaz ve Instagram giriş bilgilerinizle uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Okuyun:  Facebook Sayfa Yöneticiliği Ayarları Nasıl Yapılır?

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Tik Tok Uygulama Kullanma

Tik Tok uygulamasına kayıt olduktan ya da her hangi bir sosyal medya ağıyla bağlandıktan sonra sıra geliyor Tik Tok uygulamasının keyfini çıkarmaya. Tik Tok uygulaması aslında 15 saniyelik videolar oluşturmaya yöneliktir. Ancak Tik Tok kullanıcıları genel olarak 15 saniyelik birkaç videoyu birleştirerek paylaşım yapmaktadır. Ayrıca Tik Tok videolarını yalnızca Tik Tok uygulamasında değil diğer sosyal medya ağlarında da paylaşmaktadırlar. Bu sayede videoları daha fazla kullanıcıya ulaşmakta ve Tik Tok uygulamasındaki takipçi sayılarını da artırmaktadırlar. Tik Tok takipçi sayısını artırmak için diğer sosyal medya ağlarının önemi çok büyüktür.

Tik Tok Takipçi Artırma için Instagramda videonuzu paylaşmanız büyük bir etkiye sahiptir. Çünkü Instagram takipçileriniz sizin Tik Tok hesabı kullandığınızı görecek ve Tik Tok hesabı olan Instagram kullanıcıları sizi takip etmeye başlayacaktır.

Youtube abone hizmetimiz ile kanalınızı organik olarak yükseltme fırsatı için tıklayınız; https://takipcisatinal.org/youtube/abone/yabanci-gercek

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Tik Tok Giriş Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Önceki yazımız Tik Tok Giriş Nasıl Yapılır? isimli içeriğimize de göz atmanızı öneriyoruz.

25 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir