Tinder Android Nasıl İndirilir?

Tinder Android Nasıl İndirilir?

Tinder android indirme işlemi artık çok kolay. Tinder uygulaması arkadaş edinmek için çok kullanışlı bir uygulamadır. Tinder uygulamasıyla çevremizdeki kişileri saptayabilir ve saptadığımız kişiler arasında beğenme ve beğenmeme yapabiliriz. Lokasyon bilgisi, yaş aralığı ve cinsiyet göz önünde bulundurularak karşınıza çevrenizdeki aktif Tinder kullanıcıları çıkacaktır. Bu Tinder kullanıcılarından karşınıza gelenleri beğenmek için sağa kaydırmalı, beğenmemek için sola kaydırmalısınız. Beğendiğiniz kişilerin sizi de beğenmesi durumunda eşleşme sağlanacaktır. Sizi beğenen kişileri de kendi profilinizden görüntüleme imkânınız vardır. Kendi profilinizden sizi beğenenleri görüntüleyebilir ve sizi beğenenler arasından beğendiğiniz bir kullanıcı olması durumunda yine eşleşme sağlanacaktır.

Tinder uygulamasının en önemli avantajlarından bir tanesi karşılıklı beğenme olmadan mesaj atılamıyor olmasıdır. Karşılıklı beğenme olması durumunda mesaj atılabilmektedir. Bu sayede rahatsız edici durumlar minimize edilmiştir. Tinder uygulaması arkadaş edinme için önemli ve başarılı bir programdır. (Tinder Destek)

Tinder kullanmak için öncelikle programı cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Peki, Tinder Android nasıl indirilir?

Tinder Android İndirme

Tinder programını kullanarak siz de arkadaş edinmek, beğenilmek ve eşleşerek sohbet etmek istiyorsanız öncelikle programı indirmeli ve aktif bir Tinder kullanıcısı olmalısınız.

Tinder Android İndirme için yapmanız gereken Google Play Store’de uygulama araması yapmalısınız. Uygulama araması yaptığınız alana “Tinder” yazmalısınız. Tinder uygulamasıyla ilgili karşınıza arama sonuçları çıkacaktır. Bu arama sonuçlarından onaylı Tinder uygulamasının üzerine tıklamalısınız. Üzerine tıkladığınızda sağ alt köşesinde “yükle” yazılı yeşil butona tıklamalısınız. Bu butona tıkladıktan sonra uygulama telefonunuza indirilecektir.

Uygulama telefonunuza indirildikten sonra aynı ekranda yükle yazan seçeneğin orada bu kez “aç” yazacaktır. “ Aç” seçeneğini tercih etmeniz durumunda uygulama açılacaktır. Uygulama açıldıktan sonra artık uygulamayı aktif olarak kullanabileceksiniz.

Tinder Android Uygulaması kullanmak için uygulamaya Facebook ile bağlanmanız gerekmektedir. Facebook ile bağlanmayı başardıktan sonra artık uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Nasıl bir arkadaş arıyorsunuz? Cinsiyeti ve yaş aralığı nedir? Bu aralıkları doldurduktan sonra artık beklemeye başlayabilirsiniz. Karşınıza lokasyonunuzun çevresinde bulunan yaş ve cinsiyet kriterlerine uygun Tinder kullanıcıları çıkacaktır. Bu Tinder kullanıcılarını beğenip beğenmeme imkânına sahipsiniz. Beğendiğiniz kullanıcılar için ekranı sağa kaydırmalı, beğenmediğiniz kullanıcılar için ekranı sola kaydırmalısınız. Bu sayede beğendiğiniz kullanıcıların da sizi beğenmesi durumunda eşleşme sağlanabilir.

Ayrıca illa ki siz birini bulacaksınız diye bir kaide yoktur. Bir başkası da sizi bulabilir. Bunun için yapmanız gereken profilinize gelerek sizi beğenenlere bakmak olacaktır. Kendinizi beğenenlere baktıktan sonra bu kişileri sizin de beğenmeni z durumunda eşleşme yine sağlanacaktır. Eşleşme sağlandığında sohbete başlayabilirsiniz.

Tinder Gold Paket Nedir?

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Tinder Gold Paket alarak arkadaş edinme şansınızı artırabilirsiniz. Tinder gold paket size birçok avantaj sunmakta ve sunduğu avantajlar ile arkadaş edinme fırsatınızı artırmaktasınız.  Tinder paket ile boost imkânı size sunulmaktadır. Boost ile çevrenizdeki herkesin uygulamasında ilk sırada yer alacak ve sizi beğenecek kişi sayısı da artacaktır.

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve yükseltmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.