Tinder Arkadaş Edinme Taktikleri

Tinder Arkadaş Edinme Taktikleri

Tinder eşleşme taktikleri ile artık daha çok arkadaşa ulaşma fırsatı sizinle. Tinder programını kısaca bir eşleşme programı olarak tanımlayabiliriz. Tinder tanımadığımız kişilerle arkadaşlık kurmamızı sağlayan bir programdır. Tinder mantığında sizi başka bir tinder kullanıcısıyla eşleştirmek bulunmaktadır. Bu eşleştirmeyi ise sizin konumunuza ve yaşınıza göre yapmaktadır. Yani sizin eşleşeceğiniz kişi sizden en fazla 30 km uzaklıkta yine sizin yaşlarınızda bir kişi olacaktır. Siz 25 yaşındaysanız, eşleşeceğiniz kişi de 25 – 30 yaşları arasında olacaktır. (Tinder Destek)

Peki, Tinder arkadaş edinme taktikleri nelerdir?

  • Tinder eşleşme taktikleri için en önemli nokta, güvenilirliktir. Başka birinin fotoğrafını kendiniz gibi koyduğunuzda evet bir eşleşme sağlarsınız ancak bu eşleşme hemen sonlanabilir. Siz başkasının fotoğrafını koyduğunuzda da muhtemelen böyle olacaktır. Bu nedenle bu tarz gereksiz bir girişimde bulunmamalısınız.
  • Seçtiğiniz resim gerçekten sizi en doğru yansıtan resim olmalıdır. Ve olduğunuz gibi davranın. Siz kendinizden başka biriymiş gibi davranmamalısınız.
  • Tinder uygulamasında yaş çok önemlidir. Bunun için mutlaka yaşınızı doğru olarak yazmanız gerekmektedir. İsminizi de aynı şekilde doğru isim kullanın.
  • Sürekli olarak üyelere mesaj atarak, kendinizi küçük düşürmeyin. Biraz daha bekleyen taraf olun. Bekleyin ve üyelerin size mesaj atmasına öncelik verin. Siz mesaj atıyorsanız bile üst üste mesaj atmayın. Bu durum karşı tarafı bunaltacaktır.
  • Tinder arkadaş edinmek için özel bilgilerinizi kesinlikle vermeyin. Karşı tarafı tanımadığınızı sadece sosyal medya aracılığıyla tanıştığınızı ve niyetinin ne olduğunu bilmediğini asla unutmayın. Kendinizle ilgili kişisel verilerin paylaşımını kesinlikle yapmayın. Parasal konular konuşmayın. Hiçbir üyeye para göndermeyin zira dolandırabilirsiniz. Hiçbir üyeden para talep etmeyin, bu durumda da hesabınızın güvenilirliğini yitirirsiniz. Amacınız arkadaş edinmekse yalnızca arkadaş edinin
  • Tinder uygulamasıyla karşınıza gelen kişiyle mutlaka kibar bir dille konuşun. Kırıcı ve incitici sözler uzak durun. Küfür ve hakaret içerikli sözler söylemeyin. Bu durumda hesabınız şikayet alabilir ve kapatılabilir.
  • Tinder arkadaşlarınızı etkilemek için olduğunuzdan farklı davranmamalısınız. Olduğunuzdan farklı davranmanız sizi yapmacık gösterecektir. Devamlı olarak olmadığınız bir kişiymiş gibi davranmakta sizi zorlayacaktır. Bu nedenle doğal olun ve siz neyseniz o şekilde davranın.

Tinder uygulamasında en önemli noktalardan bir tanesi şüphesiz ki ortak noktalardır. Kendinizle ortak noktası olan arkadaş bulmak istiyorsanız biyografinizi ve özelliklerinizi çok doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sevdiğiniz müzik grupları, sevdiğiniz filmleri doğru şekilde kaydetmelisiniz.   Bu sayede sizi bulacak kişilerde sizin zevklerinize göre sizi takip edecekler. Sizle tamamen bağlantısı olmayan, hiçbir ortak noktanız bulunmayan kişilerle iletişime geçmemiş olacaksınız. Mesela bir kadının futbol ve siyasetle ilgilenmesinden hoşlanıyor olabilirsiniz. Bu durumda özelliklerinde, hobilerinde ya da seyrettiği programlarda futbol ve siyasetle ilgili paylaşımlarda bulunan kişileri takip edebilirsiniz. Bu sayede aradığınızı çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Instagram Video Görüntüleme hizmetleri ile hesabınızı daha büyük kitlelere ulaştırın; https://takipcisatinal.org/instagram-video-goruntuleme

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.