Tinder Gold Paketleri Nelerdir?

Tinder Gold Paketleri Nelerdir?

Tinder Gold Paketleri ile en yüksek eşleşme oranları sizin olsun. Tinder bir nevi çöpçatanlık sitesi desek yeri var. Tinder genel olarak kız ve erkek arkadaş bulmak için kullanılan bir uygulamadır. Tinder uygulamasına Facebook ile bağlanılmakta, Facebook ile bağlandıktan sonra en fazla kaç km uzaklığınızda arkadaş edinmek istediğiniz hususunda km alanını ayarlamanız gerekiyor. Daha sonra aramak istediğiniz arkadaşınızın cinsiyetini tercih etmelisiniz. Kadın ya da erkek seçeneklerinden bir tanesini seçtikten sonra yaş aralığı belirlemelisiniz. Yaş aralığı da belirledikten sonra Tinder uygulaması sizin çevrenizde olan ve Tinder uygulaması kullanan kişileri karşınıza çıkaracaktır. Tinder uygulamasında karşınıza Tinder kullanan kişiler gelecektir. Bu kişileri beğenip beğenmeme hakkına sahipsiniz. Beğendiğiniz kişileri beğen diyebilir ve onların kendilerini beğenenler kutusunda görünebilirsiniz. Beğenmediklerinizi ise sola kaydırmalısınız. Sizi beğenenleri profilinizden görebilirsiniz. Sizi beğenen kişileri sizin de beğenmenin durumunda eşleşme sağlanacak ve konuşmaya başlayacaksınız.

Tinder uygulamasında istediğiniz her kullanıcıya mesaj atma hakkına sahip değilsiniz. Mesaj atabilmeniz için hem sizin kullanıcıyı beğenmeniz gerekmekte hem de kullanıcının sizi beğenmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde kimse kimseyi rahatsız edecek mesaj atamamaktadır. (Tinder Destek)

Tinder uygulamasında amaç arkadaş edinmektir. Tinder Gold Paketlerinin sunduğu avantajlar ile arkadaş edinmenin kolaylaşıp kolaylaşmadığı en sık sorulan soruların başında gelmektedir. Peki, Tinder Gold paketleri arkadaş edinmeyi kolaylaştırır mı?

Tinder Gold Paketleri Avantajları

Tinder Gold Paketlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar sayesinde kesinlikle arkadaş edinmeniz kolaylaşır. Bunun için Tinder Gold Paketi edinmenizde fayda vardır.

Tinder Gold Paketi avantajları arasında öncelikle reklam görmemeniz gelir. Gold üyeler Tinder reklamlarıyla karşılaşarak, kasma, donma sorunu yaşamamaktadır. Tinder üyeleri normalde en fazla çevresinden 160 km uzaklığa kadar arama yapabilmektedir. Ancak Gold paket sahibi olan üyeler lokasyon değişikliği yapabilirler. Örneğin kendilerini ABD’de yaşıyor dahi gösterebilirler ve o çevreden arkadaş bulabilirler. Bu nedenle kısır bir döngü içinde kalmaktansa, istenilen lokasyonu gösterebilmeleri arkadaş bulma imkânlarını kolaylaştırmaktadır. Gold üyeler aynı zamanda boost sahibi olmaktadır. Boost sahibi olmaları sayesinde yarım saatliğe mahsus olmak üzere çevredeki Tinder kullanıcılarının hepsinin ekranında ilk karşılarına çıkan kullanıcı olurlar. Yani arkadaş edinme ihtimalleri bu sayede artmaktadır.

Tinger Gold Paketleri sayesinde beğenilen kişilerden beğeni geri alınabilir ve sınırsız beğeni sahibi olurlarken, 5 adette superlike sahibi olurlar. Bu sebeplerden ötürü Gold paketler elbette ki avantajlıdır.

Tinder Gold Paket Fiyatları

Tinder Gold paketi fiyatının hesaplaması da Tinder Plus üzerinden yapılmaktadır. Tinder Plus ile yapılan hesaplamaya göre Tinder Plus 11,2 liradır. Tinder Plus üzerinden Tinder Gold satın alınacağından Tinder Gold ücreti olan 16,79 tl ile toplandığında, Tinder Gold paket sahibi olmak için ödeyeceğiniz tutar toplam 27,99 liradır. Tinder ile popüler olmak ve arkadaş edinmek istiyorsanız Gold paket satın almanız avantajlı bir yol olacaktır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Instagram hesaplarını büyük kitlelere ulaştırmak için; https://takipcisatinal.org/yabanci-takipci-satin-al

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.