Tinder İlk Mesaj Nasıl Olmalı?

Tinder İlk Mesaj Nasıl Olmalı?

Tinder ilk mesaj karşılıklı ilişkilerde çok önemlidir. Tinder uygulaması arkadaş edinebilmek için çok başarılı bir uygulamadır. Kullanıcıları tarafından da çok sevilen heyecan dolu bir uygulama diyebiliriz. Tinder uygulamasıyla yakın çevremizden kendimize arkadaş bulabiliriz. Tinder uygulamasını açtıktan sonra sola kaydırarak arkadaş edinmeye başlarız. Profilini beğendiğimiz bir kişiyle arkadaş olmak için bağlanabiliriz. Ancak Tinder ile arkadaş edinebilmek için yalnızca Tinder kullanıcılarını bulmak yeterli olmamaktadır. Aynı zamanda karşımıza çıkan Tinder kullanıcılarıyla arkadaş olabilmekte önemlidir. Bunun için ise sizin davranışlarınız ve sözleriniz önem taşımaktadır. Özellikle de ilk mesaj çok önemlidir. Peki, Tinder ilk mesaj nasıl olmalıdır? (Tinder Destek)

Özgün Olun

Tinder ilk mesaj ile arkadaşınızı etkilemek için kesinlikle özgün olmalısınız. Daha önceden bilinmeyen, daha önceden duyulmayan sözler kullanmalısınız. Herkesle aynı olmanız, herkesin kullandığı taktikleri kullanmanız arkadaşınızda sizi çekici kılan hiçbir şey olmadığını göstermektedir. Genel olarak özgün bir içeriğiniz olmalı. İlk mesajınız ise çok önemlidir. İlk mesajınız için elbette ki araştırma yapın ancak internetten bulduğunuz bir sözü asla birebir kopyalamayın. Bu sizi özgün kılmayacaktır.

Çekici Olmak Kuralınız Olsun

Tinder ilk mesajınız mutlaka çekici olsun. Hem kendini beğenmiş hem de havalı durmalısınız. Biraz da ulaşılmaz durmanızda sakınca yoktur her halde. İlk mesajınızla karşınızdakini adeta büyülemelisiniz. Bu nedenle ilk mesaj seçiminde çekici olmayı kendinize kural edinin ve ilk mesajınız hiçbir yerde duyulmamış nitelikte çekici olsun.

İltifattan Kim Hoşlanmaz

Özellikle kadınlar iltifattan çok hoşlanırlar. Gerçekten güzel iltifatta bulunabilen erkekler diğer erkeklere göre hep bir adım öndedir. Ancak bu iltifatlar “gözlerin ne kadar da güzel” yerine “gözlerinin deniz mavisini, denizin en güzel mevsimi eylülde parıldayan deniz bile kıskanıyor” demeniz daha orijinal bir iltifattır. Bu nedenle iltifat ederken de özgün olmalısınız. Tabi ki iltifatında dozunu kaçırmamak gerekir. İltifatın dozunu kaçırdığınızda herkes yalan algısına kapılacağından çok çabuk sıkılacaktır.

Orijinal Tekliflerde Bulunun

Tinder arkadaş edinmek için hızlı bir giriş yaparak hemen buluşmak mı istiyorsunuz? Buluşalım dediğinizde gelecek kimse yoktur herhalde. Bunun için sempatikliğinizi konuşturarak güzel ve orijinal bir teklifte bulunmalısınız. Mesela bir kahve içelim değil de, benimle görüşmek isterseniz boğazda birer şekerli kahve içerek, tatlı içip, tatlı sohbet edebiliriz, gelmem derseniz sizi bekler, bir acı kahve içer kalkarım diyebilirsiniz. Bu şekilde bir teklife hayır diyecek kişi sayısı çok azdır her halde.

Müzik Ruhun Gıdası

Müzik repertuarınıza güveniyor musunuz? O halde biraz repertuarınızı konuşturabilirsiniz. Sözleri anlamlı olan müzik sözlerini ardı ardına şairane bir şekilde dökebilirsiniz. Eski şarkılardan esinlemeler yapmayı da unutmamalısınız. Çünkü herkes nostalji sever. Üstelik aynı tarz müzikleri de seviyorsanız bu iş tamamdır. Bugüne kadar olan müzik repertuarınız da en sonunda size bir arkadaşlığın kapılarını aralamış olur.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Sosyal medya hesaplarınızı büyütmek ve geliştirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.