Tinder Nedir? Tinder Nasıl Kullanılır?

Tinder Nedir? Tinder Nasıl Kullanılır?

Tinder uygulaması bir arkadaş bulma uygulamasıdır. Tinder kullanarak arkadaş bulmanız ve tanışmanız, buluşmanız mümkündür. Hatta öyle ki evliliğe adım atmak bile mümkündür. Tinder uygulaması temelinde arkadaş edinmek ve beğenilen kişilerle sohbet etmek yatmaktadır. Bu nedenle Tinder uygulaması son dönemin en çok tercih edilen uygulaması haline gelmiştir. Adeta Tinder müdavimleri türemiştir. Tinder uygulaması hem gizemli hem de eğlenceli bir program olmakla, karşılıklı olarak heyecanı sağlamaktadır.

Tinder Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Tinder uygulamasını kullanmak için elbette ki öncelikle uygulamayı indirmiş olmalısınız. Tinder uygulamasını indirmeden kullanmanız mümkün değildir. Android cihazlarınız üzerinden Tinder uygulamasını istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Android ile Tinder uygulamasını indirmek için öncelikle yapmanız gereken Google Play Store aramasını açmaktır. Google Play Store aramasını açtıktan sonra uygulama alanına “Tinder” yazmalısınız. Tinder yazdıktan sonra ise karşınıza Tinder aramasıyla ilgili arama sonuçları gelecektir. Arama sonuçları arasından en üstte yer alan ve onaylı olan Tinder uygulamasını indirmelisiniz. Tinder uygulamasının sağ alt köşesinde “yükle” yazan bir yeşil seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneği tercih ettiğinizde uygulama telefonunuza inmeye başlayacaktır. Uygulama telefonunuza indirildikten sonra aç seçeneğini tıklamalısınız ve uygulama telefonunuzda açılmış olacaktır.(Tinder Destek)

Tinder uygulamasına bağlanmak için Facebook aracı kılınmaktadır. Facebook aracılığıyla Tinder uygulamasına bağlanmalısınız. Tinder uygulamasına bağlandıktan sonra karşınıza çıkan ekranda arkadaş özelliklerinizi girmelisiniz. En maksimum 160 km’ye kadar arama yapabilirsiniz. Bu km sınırını azaltma imkânınızda bulunmaktadır. Uygulama sizin lokasyonunuzu saptar ve sizin lokasyonunuzdan maksimum seçtiğiniz uzaklıkta Tinder kullanıcılarını karşınıza getirecektir. Mesafe dışında Tinder kullanıcıları arasından seçim yapmamızı sağlayan bir başka nokta ise arkadaş edinmek istediğimiz kişilerin yaşı ve cinsiyetidir. Cinsiyet ve yaş aralığı seçme imkânımız bulunmaktadır. Bu özellikleri de seçtikten sonra yapmamız gereken beklemektir.

Tinder arkadaş bulmak için öncelikle sabırlı olmalısınız. Karşınıza yapılan arama sonuçları sıralanacaktır. Bu sonuçlar yaş, isim ve fotoğraf ile karşınıza gelmektedir. Bu kişiler arasından sağ alt köşede yer alan kalp butonunu tıklayarak beğenebilir ya da sağ tarafa ekranı kaydırabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekrandaki kullanıcıyı beğenmediyseniz ya sağ alt köşede yer alan çarpı işaretine tıklamalısınız ya da ekranı sola kaydırmalısınız. Bu sayede beğendiğiniz kişiler belli olacaktır. Sizin beğendiğiniz kişilerden birinin de sizi beğenmesi durumunda eşleşme sağlanacaktır. Sizin beğendiğiniz kişi sizi beğenmemişse eşleşme sağlanamayacaktır. Bu anlamda da Tinder uygulaması tercih edilmektedir. Çünkü beğenmediğimiz bir kişi tarafından rahatsız edilme gibi bir sorunu yaşamayız.

Tinder kullanarak arkadaş sahibi olmak elbette mümkündür. Ancak bunun için sizin tavrınız da çok önemlidir. Sizi beğenen kişiler olmasına rağmen arkadaş edinemeyebilirsiniz. Bunun sebebi ise eşleşme olduktan sonra kullanıcılarla yaptığınız konuşmalar olmaktadır. Kullanıcılarla yaptığınız konuşmalar rahatsız edici olması, küfür ve hakaret içermesi durumunda da arkadaş edinmeniz mümkün olmayacaktır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Facebook hesabınızı daha büyük kitlelere ulaştırmak için Facebook ürünlerimizi ziyaret edebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/facebook/post-fotograf-begeni/turk-bot

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.