Tuğba Özay Instagram Profilinden Ateş Püskürdü

Tuğba Özay Instagram Hesabından Eski Sevgilisine Ateş Püskürdü

Eski manken Tuğba Özay Instagram hesabı üzerinden, henüz adı bilinmeyen ancak kendisini aldattığı düşünülen sevgilisine çok ağır sözlerle yüklendi. Argo kelimeler kullanmaktan kaçınmayan Özay bakın neler söyledi.

Tuğba Özay Instagram profili üzerinden sevgilisine çok ağır sözler söyledi. Özay, mankenlikten, oyunculuğa hatta şarkıcılığa kadar birçok alanda çalışmalar yapan ünlü bir isim. Pek çok diğer ünlü gibi Instagram hesabını oldukça aktif kullanıyor.

Tuğba Özay’dan Eski Sevgilisine Olay Sözler

Instagram hesabından yazdığı yazılar ve paylaştığı fotoğraflarla zaman zaman gündeme gelen Tuğba Özay bu sefer de eski sevgilisine çok ağır sözlerle yüklendi. “B.ktan uzvuna güvenip skor yarıştırma” gibi olay yaratacak açıklamalar yapan ünlü mankenin bu sözleri kimin için söylediği ise bilinmiyor.

“Benden Sana Bir Tavsiye”

Sözlerine kendisini aldatan eski sevgilisine “bak koçum” diyerek başlayan Özay şöyle devam ediyor; “Bak koçum benden sana bir tavsiye! İyi oku bunları! Bir kadının duygularıyla asla oynama! Namusuna, onuruna, şerefine dil uzatma! Bir kadının beyniyle dalga geçmeye sakın ha sakın kalkışma! Unutma ki her kadın zekidir! Hele bir de akıllısına da denk gelirsen yanarsın, dünyanın kaç bucak olduğunu öğretir sana! O b.ktan uzvuna güvenip de skor peşinde koşma! Kadın var kadıncık var! Ferrariyle Anadol’u bir tutma yani!”

“Aldatma Dediğin Şey Var Ya Hani”

Yazdığı yazıdan kolay kolay sakinleşemediği anlaşılan Tuğba Özay kendisini aldatan eski sevgilisine “totoş” dediği de görülüyor. Devam eden açıklamalarında “Foseptik çukuru arıyorsan eğer her yerde var ondan kafanı yorma ! Bak koçum! Aldatma dediğin şey var ya hani! Hani diyorlar ya erkektir aldatır! Ulan be gerizekalı erkek dediğin kiminle aldatır? Kadınla aldatır! E kadınla aldatırsa bu demek oluyor ki kadın da gayet rahattır! Ha sende totoşluk varsa o ayrı!” diyerek kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Bu Yazımızıda Okuyun:  Olağan Dışı Giriş Saptandı Uyarısı Çözüm (Güncel)

“Kadın Dediğin Şeytana Pabucunu Tersten Giydirir”

Uzunca bir açıklamanın ardından eski sevgilisini akıllı ol diye uyaran mankenin Instagram’dan yaptığı açıklamanın tam metni şu şekilde;

“Bak koçum benden sana bir tavsiye! İyi oku bunları! Bir kadının duygularıyla asla oynama! Namusuna, onuruna, şerefine dil uzatma! Bir kadının beyniyle dalga geçmeye sakın ha sakın kalkışma! Unutma ki her kadın zekidir! Hele bir de akıllısına da denk gelirsen yanarsın, dünyanın kaç bucak olduğunu öğretir sana! O b.ktan uzvuna güvenip de skor peşinde koşma! Kadın var kadıncık var! Ferrariyle Anadol’u bir tutma yani!

Foseptik çukuru arıyorsan eğer her yerde var ondan kafanı yorma ! Bak koçum! Aldatma dediğin şey var ya hani! Hani diyorlar ya erkektir aldatır! Ulan be gerizekalı erkek dediğin kiminle aldatır? Kadınla aldatır! E kadınla aldatırsa bu demek oluyor ki kadın da gayet rahattır! Ha sende totoşluk varsa o ayrı! Diyorum ya kadın var kadıncık var! O kadıncıklar da emin ol senin gibi saftirikleri sulu getirir susuz götürür! Sen sanarsın ki ben ben skorumu yaptım!

Bir kadının hayalleriyle, özlemleriyle sakın ha sakın oynama! Boş yere umut verme, vaatlerde bulunma! Hele hele bir kadına asla yalan söyleme! Kadın dediğin yaratık unutma ki doğurgandır! Ve anatomisi gereği vücudu her ay yeniler kendini! Hisleri olağanüstü kuvvetli, algıları yüksek derecede açıktır! Kadının yüreğine dokunmayı başarırsan onun aslında ne kadar naif ne kadar yürekli ne kadar cesur ne kadar çocuk ruhlu ve ne kadar dişi olduğunu anlarsın!

Ama bunları anlaman için ADAM olman gerek! Erkeklik yetmez! Ve unutma ki herkesin bir alıcısı vardır bu hayatta! Yani sen boyuna posuna kaşına gözüne ya da cebine sakın ola güvenme! Emin ol muadillerin çoktur! Sen adam olmasını öğren! Kadın ile kadıncık arasındaki farkı bil! Ve öyle bir kadın sev ki yatağında dişin, evinde aşın, sokağında işin, hayatında yoldaşın olsun! Yani koçum akıllı ol! Kadın dediğin şeytana pabucunu tersten giydirir! Dünyayı titretir! Yeter ki istesin!”

Tuğba Özay Instagram Profilinden Ateş Püskürdü
4.5 (89.5%) 459 votes

Önceki yazımızda Takip Edilebilecek Instagram Hashtagleri başlıklı içeriğimiz etiketler, hastagler ve instagram etiketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ +