WHATSAPP TELEFON NUMARASI DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

WHATSAPP TELEFON NUMARASI DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

Whatsapp telefon numarasını değiştirme işlemi artık çok kolay! Hatırlar mısınız binlerce sms yaptığımız günleri? Telefonlar yeni gelişmişti ve henüz akıllı telefonlar yoktu. Bizim internete dahi girmeyen telefonlarımız ile yaptığımız en büyük eğlence yılan oynamaktı desek yeri var. Zamanla telefon operatörleri binlerce sms ile telefon paketleri yapmaya başladı ve bu sms özellikleriyle telefon kullanıcılarının dikkatini çekmeye başladı. Arkadaşlarımız, ailemiz, sevgilimiz, nişanlımız, eşimizle anlık olarak iletişime geçebilmekteydik.

Daha sonra hayatımıza akıllı telefonlar girdi ve akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte birçok sosyal medya ağı da bilgisayardan telefona taşınmış durumda. Eskiden facebook yalnızca bilgisayardan kullanılmaktaydı. Ancak akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte facebookta telefonlarımıza taşındı.

Akıllı telefonların sürekli cebimizde olması, sürekli yanımızda taşımamızla birlikte birçok sosyal medya ağı da hayatımıza girmiş oldu. Bu sosyal medya ağları facebooktan sonra hayatımıza girmiş olsa da ondan çok daha popüler oldular. Twitter, Instagram gibi sosyal medya ağları çok fazla kullanılmaya başlandı. Zamanla bir sosyal medya ağı olmasa da anlık iletişim ve mesajlaşma için kullanılan whatsap hayatımıza girdi. (Whatsapp Destek)

Whatsapp hayatımıza girmesiyle birlikte artık binlerce sms için telefon operatörlerinden sms paketleri satın almak zorunda kalmaz olduk. Whatsap ile anlık mesaj uygulaması hayatımıza girmiş oldu.

WHATSAPP NASIL İNDİRİLİR?

Whatsap kullanmak için öncelikle telefonunuzda uygulamanın bulunması gerekmektedir. Uygulamayı indirmek için Google Play Storeden Whatsabı indirmelisiniz. Whatsap indir dedikten sonra telefonunuza uygulama inmiş olacaktır.

Uygulama indikten sonra telefonunuzun internete bağlı olduğundan emin olmalısınız. Telefonunuz internete bağlıysa whatsap uygulama tıklamalısınız ve tıkladıktan sonra sizden bir telefon numarası isteyecekler. Telefon numaranızı yazın ve telefonunuza gelen onay kodunu girin. Bu sayede telefon numaranız ile whatsaba bağlanmış olacaksınız. Whasabı telefonunuza kurduktan sonra keyifle kullanabilirsiniz.

WHATSAPP TELEFON NUMARASINI DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

Whatsap kurarken bir telefon numarasıyla kurmaktayız. Ancak whatsabı telefonumuza kurduktan sonra telefon numaranızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durum elbette ki imkânsız değil. Whatsap size numara değiştirme imkanı da sunmaktaydı.

Whatsapp telefon numarasını değiştirme için Whatsap hesabınızdan “ayarlar” kısmına gelmeli ve buradan “numara değiştir” özelliğine gitmelisiniz. Numara değiştir özelliğini tıkladıktan sonra önce eski numaranızı girmelisiniz daha sonra değiştirmek istediğiniz numarayı girmelisiniz. Değiştirmek istediğiniz numarayı girdikten sonra bu numaraya bir onay kodu gelecektir. Bu onay kodunu girdikten sonra artık whatsap telefon numaranızı değiştirmiş olacaksınız.

Whatsapp telefon numarası değiştirdikten sonra yapılan değişiklikle birlikte rehberiniz, konuşmalarınız da aynı şekilde taşınacaktır. Her hangi bir kaybınız olmayacaktır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Ayrıca illa ki cihazınızda takılı bulunan numarayı kullanmak zorunda değilsiniz. Başka bir cihazda takılı olan numarayı da kullanabilirsiniz. Bu durumda yine numaraya mesaj gelecek ve bu numaraya gelen onay kodunu girdikten sonra yine numara aktifleştirilmiş olacaktır. Bu nedenle istediğiniz cihazda istediğiniz numarayı kullanabilirsiniz.

Twitter hesabınızı geliştirmek ve yükseltmek için Twitter ürünlerimizi inceleyebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/twitter/takipci/turk-bot

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.