YOUTUBE GİZLİLİK MODU NEDİR? NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR?

YOUTUBE GİZLİLİK MODU NEDİR? NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR?

Youtube gizlilik modu ile artık izlediğiniz videolar koruma altında. Youtube adeta televizyonun yerini almış durumda. Yeri geliyor televizyonda vakit geçirecek bir şey bulamıyoruz da Youtube ile saatler harcıyoruz. Youtube en büyük avantajı şüphesiz ki istediğiniz tarzda içeriğe istediğiniz gün ve saatte ulaşabiliyor olmanızdır. Size dayatılan bir yayın akışı yoktur ve siz en güzel videoları istediğiniz gün ve saatte izleyebilirsiniz.

Youtube yalnızca vakit geçirmek amaçlı değil aynı zamanda para kazanmak için de büyük bir fırsattır. Yayıncılığı bütün kitleye yayan Youtube şüphesiz ki her kesimin ilgi odağı olmuştur. Youtube ile para kazanmak ise büyük bir fırsat haline dönüşmüştür. Youtube işi için en önemli nokta şüphesiz ki emek harcamaktır. Youtube ismini özellikle Enes Batur olsun, Danla Bilic olsun onların kazandığı pralarla daha çok sesini duyurmaya başladı. Youtube kullanıcısı da gün geçtikçe çoğalmaya başladı. Üstelik Youtube kullanıcısı dediğimiz kullanıcılar yalnızca Youtube takip eden değil aynı zamanda Youtube içerik yükleyen sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Youtube özellikleri de gün geçtikçe değişmekte ve Youtube her geçen gün yeni bir güncellemeyle karşımıza gelmektedir. Para kazanma özeliği, video düzenleme, video kırpma özelliği gibi özellikler zamanla gelen özelliklerdir. (Youtube Destek)

Gizlilik modu da aynı şekilde son zamanlarda popüler olan özelliklerden bir tanesidir. Youtube gizli dizi özelliğine sahip bir video izleme uygulamasıdır. Peki, Youtube paylaşımları nasıl yapılıyor?

Youtube Paylaşımları Nasıl Yapılıyor?

Youtube video paylaşımı yapmak için öncelikle bir Youtube hesabınızın olması gerekmektedir. Kendinize bir Youtube hesabı açtıktan sonra profilinize giriş yapmalı ve profilinize giriş yaptıktan sonra yeni içerik yükle seçeneğini tıklamalısınız. Daha sonra yüklemek istediğiniz içeriği seçmeli ve yükle demelisiniz. Bu işlemden sonra yüklemek istediğiniz video dolacak ve paylaşımınız yüklenmiş olacaktır.

Youtube Gizlilik Modu Neden Kullanılmalıdır?

Gizlilik modunu etkinleştirdiğiniz takdirde sitenizde bulunan ziyaretçiler sizin videolarınızı depolayamaz ve saklayamazlar. Gizlilik modu sayesinde Youtube kullanıcıları yalnızca ana yüzden videoyu izlemekte ancak depolama yapamamaktadır.

Youtube paylaşımlarınızda gizlilik modunu açmanızın önemi Youtube gizlilik ve güvenliğini sağlamaktır. Yaptığınız güvenlik işlemlerinden sonra artık Youtube hesabınız ele geçirilemeyecektir.

Youtube Gizlilik Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Gizlilik modu etkinleştirerek hesabınızı güvene almaya karar verdiyseniz, artık Youtube gizlilik modu nasıl etkinleştirilir öğrenebiliriz; İşte , adım adım Youtube gizlilik modu etkinleştirmek;

  • Youtube gizlilik modu açabilmek için öncelikle paylaşmak istediğiniz videonun üzerine gelin ve bu videoyu farklı bir sekmede açın.
  • Farklı bir sekmede açtıktan sonra gördüğünüz paylaş sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan gömme seçeneğinde bir iframe kod göreceksiniz. Bu kutuyu etkinleştirdikten sonra kodu kopyalayın ve istediğiniz yere yapıştırın. Bu kodu sitenize yapıştırdığınızda sitenizdeki ziyaretçiler sizin bilgilerinize ulaşamayacağı gibi sizin ziyaretçilerinizin de bilgilerine google ulaşamayacaktır.
Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
YOUTUBE PARA KAZANMA YOLLARI?
YOUTUBE PARA KAZANMA YOLLARI?

Youtube para kazanma yolları açısından bir çok gence göz kırpmakta. Youtube son dönemin en fenomen ağlarından bir tanesidir desek yeri var. Sosyal med...

YOUTUBE VİDEO İNDİRME NASIL YAPILIR?
YOUTUBE VİDEO İNDİRME NASIL YAPILIR?

Youtube video indir ve en güzel videolar senin olsun. Youtube her tarzdan her zevke uygun video bulabildiğimiz bir derya deniz desek yeri vardır. Yout...

 

Youtube kanalınızı büyütmek ve daha büyük kitlelere ulaştırmak için sayfamızdan Youtube Abone ürünlerini inceleyebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/youtube/abone/yabanci-gercek

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.