YOUTUBE VİDEO İNDİRME NASIL YAPILIR?

YOUTUBE VİDEO İNDİRME NASIL YAPILIR?

Youtube video indir ve en güzel videolar senin olsun. Youtube her tarzdan her zevke uygun video bulabildiğimiz bir derya deniz desek yeri vardır. Youtube videoları izlemek için her hangi bir ücret ödememize gerek yoktur. Youtube videosu izleyebilmek için internetimizin olması yeterlidir. Ancak telefon internetinizle video izlemeniz durumda internetiniz hızla bitecektir. Ancak wifi ile video izlemeniz durumunda gerçekten kafanız rahat bir şekilde video izleyebilirsiniz. Peki, wifi olmayan yerlerde ne yapacağız?

Elbette ki telefon internetimizi kullanarak video izleme yanılgısına düşmeyeceğiz. Tabi isterseniz video past paketleri olmaktadır. İsterseniz bu paketlerden alarak gönül rahatlığıyla sınırsız video izleyebilirsiniz. Ancak böyle bir paketiniz yoksa ve her zaman wifi olan bir yerde bulunmuyorsanız video indirme sizin için bir avantaj olabilir. Youtube video indirerek videolarınızı istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Youtube video indir çeşitli programlar yardımıyla yapılmaktadır. Videolarınızı interneti olan bir ortamda indirirsiniz. İndirilen videolar telefonunuzda depolanır ve bu depo arasından istediğiniz zaman internetinizin olmasına gerek kalmadan bu videoları seyredebilirsiniz. Peki, youtube video indirme nasıl yapılır? İşte, video indirme yolları;

Mobil İnternet Tarayıcınız Üzerinden Video İndirme

Mobil internet tarayıcınız üzerinden video indirme sayesinde her hangi bir programa ihtiyaç duymadan video indirmeyi başarabilirsiniz. Bunun için ek ihtiyacınız olan mobil internetinizin tarayıcısıdır.

 • Öncelikle tarayıcınız üzerinden Youtube adresinize giriş yapmalısınız.
 • Youtube adresinize giriş yaptıktan sonra indirmek istediğiniz videonun üstüne gelin ve videoyu açın.
 • İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayabilir ve tarayıcı adresinize yapıştırabilirsiniz.
 • Daha sonra Savefrom.net aresini ziyaret edin.
 • Site açıldığında karşınıza youtube.com yazan bir kutucuk gelecek. Bu kutucukta olan bu bağlantıyı silerek, indirmek istediğiniz video bağlantısını yapıştırın.
 • Video kalite formatlarının bozulmaması için bir süre beklemeniz gerekebilir. Video tam olarak yüklendiğinde hangi formatta indirmek istiyorsanız tercihinizi yapın ve videoyu kaydedin.
 • net kullanılarak bir başka indirme yöntemi ise tarayıcınızdan indirmek istediğiniz videoyu seçin.
 • İndirmek istediğiniz video bağlantısı tarayıcınızda görüldüğü anda https:// adresinden sonra “ss” yazmalısınız. Linkin diğer kısmına ise dokunmamalısınız. “ss” yazdıktan sonra enter işaretine tıklamalısınız.
 • Bir süre sonra video cihazınıza kaydedilmiş olacaktır.

 

TubeMate ile Video İndirme

Video indirme yolları arasında yalnızca savefrom gelmez. Aynı zamanda cihazınıza bir program indirerek de video indirmeniz mümkündür.

 • TubeMate ile video indirme için öncelikle TubeMate APK indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemini tamamladıktan sonra uygulamanın cihazına kurulumunu yapmalısınız.
 • Yükleme tamamladıktan sonra uygulamayı açın ve uygulama içine giriş yaparak indirmek istediğiniz videoyu tercih edin. İndirmek istediğiniz videoyu tercih ettikten sonra üzerine tıklamalısınız.
 • Video sayfası açıldığında yapmanız gereken videonun sağ üst köşesinde yer alan yere bakan ok işaretine tıklamalısınız. Bu işaret video indirme işaretidir. Tıkladıktan sonra video indirilecektir.
Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
YOUTUBE PARA KAZANMA YOLLARI?
YOUTUBE PARA KAZANMA YOLLARI?

Youtube para kazanma yolları açısından bir çok gence göz kırpmakta. Youtube son dönemin en fenomen ağlarından bir tanesidir desek yeri var. Sosyal med...

YOUTUBE GİZLİLİK MODU NEDİR? NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR?
YOUTUBE GİZLİLİK MODU NEDİR? NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR?

Youtube gizlilik modu ile artık izlediğiniz videolar koruma altında. Youtube adeta televizyonun yerini almış durumda. Yeri geliyor televizyonda vakit ...

Youtube ürünlerimiz ile kanalınızı yükseltmek için Youtube Beğeni hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.