10
Değerlendirme
12,70 ₺
25
Değerlendirme
%2 İNDİRİMLİ
31,75 ₺
31,00 ₺
50
Değerlendirme
%3 İNDİRİMLİ
63,50 ₺
61,00 ₺
100
Değerlendirme
%4 İNDİRİMLİ
127,00 ₺
121,00 ₺
250
Değerlendirme
%5 İNDİRİMLİ
317,50 ₺
301,25 ₺
500
Değerlendirme
%5 İNDİRİMLİ
635,00 ₺
601,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:26 Değerlendirme
Yorum Yap

5 yıldız değerlendirme ile sizde Facebook sayfanızın değerlendirme puanını arttırabilirsiniz. Facebook 5 yıldız değerlendirme satın alma işleminizi Türk gerçek, türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot seçenekleri ile tamamlayabilirsiniz.

facebook türk gerçek 5 yıldız değerlendirme satin al

facebook türk 5 yıldız değerlendirme

facebook türk gerçek 5 yıldız değerlendirme al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gerçek Türk kullanıcılardan oluşacak değerlendirmeler sayesinde, Türkiye pazarında işletme sayfanıznın itibarı olumlu bir şekilde artış gösterecektir. Müşteriler için daha çekici bir işletme haline geleceksiniz.

Değerlendirmelerinizin daha doğal bir şekilde gözükmesi için değerlendirme yorumlarınız bizim tarafımızdan özenle dizayn edilir. Ayrıca farklı konumlardan atılan değerlendirmeler sayesinde tek bir alandan sıyrılmış olursunuz ve inandırıcılığınız artar.

Sizler tarafından istenilen değerlendirme miktarı kadar, 5 yıldızlı yorumlar işletme hesabınıza yapılır. Ancak diğer kullanıcılar tarafından gelecek düşük oylar, oranınızın azalmasına ve 5 yıldızınızın azalmasına sebep olabilir. Bu yüzden değerlendirmelerin 5 yıldız kalması size bağlıdır.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Türk Gerçek 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al
TS
Facebook türk gerçek 5 yıldız değerlendirme satın alarak sayfanızın gerçek kullanıcılara tarafından 5 yıldızlı değerlendirilmesini sağlamak için tıklayınız.
526
526
Facebook Türk Gerçek 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al
6.352022-12-30Stokta Var https://takipcisatinal.org/facebook/5-yildiz-degerlendirme/turk-gercek
5 / 5
51Toplam:26 Değerlendirme
Erdal Horasan

Facebook ürünlerinin hepsini kullandım daha hiç sorun yaşamadım.

Erdal Horasan

Blog Yazılarımız

Instagram Şikayet Bildirimi
29/07/2019
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Instagram’ı yoğun mesaiye sokuyordur belki. Sürekli olarak şikayet etmek isteyen insanlar var. Instagram’ın çok kapsamlı bir şikayet bildirimi sayfası mevcut. Instagram şikayet bildirimi sayfaları nasıl kullanılır ve adresleri nelerdir şimdi bakalım. Instagram üzerinden yaşadığınız sıkıntılar hakkında detaylı […]

 
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
29/07/2019
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına rağmen bazen bitmek bileyen hataları var ne yazık ki. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu şeklinde kullanıcılara görünen bu hatanın sebeplerini ve çözümlerini birlikte görelim. Bu Hata Temelde Neyi Söylüyor Bize? İnternet bağlantısı hatasıdır bu. […]

 
Instagram Beğeni Satın Al Nedir?
25/07/2019
Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

Instagram kullanan herkes Instagram’da takipçi satın alma ve beğeni satın alma gibi terimleri duymuştur. İlk defa araştırmaya karar verdiyseniz,sizin için İnstagram’da beğeni satın al nedir sorusuna net ve açıklayıcı bir cevap verelim. Instagram’da arkadaş çevreniz dar ise beğenileriniz az olacaktır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın kolay değildir beğeni sayısını arttırmak. İşte bunun için beğeni satın alabilir […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek