Star Icon
10
Değerlendirme
109,50 ₺
25
Değerlendirme
%1 İNDİRİMLİ
273,75 ₺
269,25 ₺
50
Değerlendirme
%2 İNDİRİMLİ
547,50 ₺
532,50 ₺
100
Değerlendirme
%4 İNDİRİMLİ
1.095,00 ₺
1.050,00 ₺
250
Değerlendirme
%4 İNDİRİMLİ
2.737,50 ₺
2.606,25 ₺
500
Değerlendirme
%5 İNDİRİMLİ
5.475,00 ₺
5.175,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 26 Değerlendirme
Yorum Yap

Türk Gerçek Özellikleri

 • Facebook Türk Gerçek 5 Yıldız Değerlendirme Nedir?

  Facebook Türk Gerçek 5 Yıldız Değerlendirme, işletme sayfalarınıza sağlanacak olan yüksek kaliteli değerlendirme hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Facebook Türk Gerçek 5 Yıldız Değerlendirme satın alarak işletme hesabınızın intibasını yükseltebilir ve marka değerinizi arttırabilirsiniz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Gerçek Türk kullanıcılardan oluşacak değerlendirmeler sayesinde, Türkiye pazarında işletme sayfanıznın itibarı olumlu bir şekilde artış gösterecektir. Müşteriler için daha çekici bir işletme haline geleceksiniz.

  Değerlendirmelerinizin daha doğal bir şekilde gözükmesi için değerlendirme yorumlarınız bizim tarafımızdan özenle dizayn edilir. Ayrıca farklı konumlardan atılan değerlendirmeler sayesinde tek bir alandan sıyrılmış olursunuz ve inandırıcılığınız artar.

  Sizler tarafından istenilen değerlendirme miktarı kadar, 5 yıldızlı yorumlar işletme hesabınıza yapılır. Ancak diğer kullanıcılar tarafından gelecek düşük oylar, oranınızın azalmasına ve 5 yıldızınızın azalmasına sebep olabilir. Bu yüzden değerlendirmelerin 5 yıldız kalması size bağlıdır.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Facebook Türk Gerçek 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al
  TS
  Facebook türk gerçek 5 yıldız değerlendirme satın alarak sayfanızın gerçek kullanıcılara tarafından 5 yıldızlı değerlendirilmesini sağlamak için tıklayınız.
  526
  526
  Facebook Türk Gerçek 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al
  54.75 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/facebook/5-yildiz-degerlendirme/turk-gercek
  5 / 5
  5 1 Toplam: 26 Değerlendirme
  Facebook ürünlerinin hepsini

  Facebook ürünlerinin hepsini kullandım daha hiç sorun yaşamadım.

  5 5 1 2019-04-09 Erdal Horasan
  Erdal Horasan
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek