Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 29 Değerlendirme
Yorum Yap

Türk Bot Özellikleri

 • Facebook Türk Bot Sayfa Beğeni Nedir?

  Facebook Türk Bot Sayfa Beğeni, sanal kullanıcılar tarafından sağlanacak olan sayfa beğeni hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Facebook Türk Bot Sayfa Beğeni satın alarak beğeni ağınızı oluşturmak için daha az çaba sarfederisiniz ve daha uygun fiyatlardan ödeme yapabilirsiniz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Türk Bot beğenileriniz tamamen gerçek görünümlü sanal kullanıcılardan oluşur. Ayrıca gerçek beğeni paketlerine göre daha uygun fiyatlara size hizmet sunar. Bot paketi satın alarak en yüksek kaliteli hizmete uygun fiyatlara ulaşırsınız.

  Satın aldığınız beğeniler asla sayfanıza zarar vermeyeektir. Beğenileriniz tamamen doğal görünüm olarak etkileşim oranınıza yansıyacak ve Sayfanızı yukarı taşımaya devam edecektir.

  Facebook sayfanız için tek seferde en az 50 en çok ise 50.000 adet beğeni satın almanız mümkündür. Beğenilerinizin teslimatı satın aldığınız adet miktarına göre değişiklik gösterebilir. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Facebook Türk Bot Sayfa Beğeni Satın Al
  TS
  Facebook türk bot sayfa beğeni satın alma işleminiz ile sayfanızın beğeni sayısını ucuz ve güvenli bir şekilde sitemizden yükseltebilirsiniz.
  519
  519
  Facebook Türk Bot Sayfa Beğeni Satın Al
  7.25 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/facebook/sayfa-begeni/turk-bot
  5 / 5
  5 1 Toplam: 29 Değerlendirme
  Bot hesaplar 1

  Bot hesaplar 1 tane bile azalmadan geldi, güvenilir bir firma.

  5 5 1 2019-04-09 Elmas Benci
  Elmas Benci
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek