Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
https://takipcisatinal.org/instagram-igtv
Instagram IGTV2019-12-26T10:26:52+03:002019-12-26T10:26:52+03:00
https://takipcisatinal.org/instagram-igtvTS
TS
https://takipcisatinal.org/img/logo.png
https://takipcisatinal.org/img/uploads/igtv-yorum.png
https://takipcisatinal.org/img/uploads/igtv-goruntulenme.png
https://takipcisatinal.org/img/uploads/instagram-igtv.png

Instagram IGTV Nedir?

Sosyal medya programları çok büyük bir yarışın içerisindelerdir. Her program kendisini olabildiğince geliştirmek adına uğraşlar vermektedir. Bu uğraşlar sonucu sosyal medya uygulamaları rekabet içerisinde kendilerini kanıtlama peşine düşmüşlerdir. Tabiki bu rekabet kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adınadır. Kullanıcılarına olabildiğince kolaylıklar sağlamak istemektedirler ve kullanılan uygulamalarına yenilikler getirmek istemektedirler. Bu programlardan en önemli kitleye sahip olan Instagram'da bu rekabet içerisinde oldukça etkin olmak için elinden geleni yapmaktadır. Instagram bu rekabet içerisinde atılımlar yaparak, ciddi derecede kendisini yenilemektedir. Instagram Youtube uygulamasına resmen rakip olabilecek bir yenilik ortaya çıkartmıştır. Instagram IGTV adındaki bu yenilik Instagram kullanıcılarına ciddi kolaylıklar sağlamaktadır.

Instagram IGTV'nin ne olduğundan bahsetmemiz gerekmektedir. İlk olarak bu yeniliğin tüm Instagram kullanıcılarına kolaylıklar sağlayacağını söyleyebiliriz.

igtv yorum satın al

Instagram programı içerisinde fotoğraf paylaşmanın yanında video paylaşma özelliği yaklaşık 5 yıl kadar önce gelmiştir. Bu yenilik sayesinde Instagram kullanıcıları hesaplarında sadece fotoğraf paylaşımı yapmanın yanında video paylaşımı da yapabilmektedirler. Ancak video paylaşım süresi ilk başlarda daha kısaydı fakat sonralarda bu süre az da olsa arttırıldı.

Instagram bu video yeniliğinin de sosyal medya Instagram kullanıcıları tarafından çok ciddi derecede kullanıldığını gördükten sonra daha farklı yenilik getirerek Instagram uygulamasının tercih edilmesini sağlama amacına girmiştir. Instagram IGTV sayesinde birçok yenilik gelmiştir. Bu yenilikleri başka başlıklar altında ele alacağız. Instagram IGTV sayesinde bu videoların süresi bir hayli uzatılmıştır. Yüklenilen video süresi oldukça uzatılmış olup Instagram kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Şimdi bu sistem sayesinde sosyal medya kullanıcılarının neler yapabileceğinden bahsedelim.

100
IGTV Türk Gerçek Beğeni

IGTV Türk Gerçek Beğeniler ile popüler olun!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

7,90 ₺
250
IGTV Türk Gerçek Beğeni

IGTV Türk Gerçek Beğeniler ile popüler olun!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

14,90 ₺
500
IGTV Türk Gerçek Beğeni

IGTV Türk Gerçek Beğeniler ile popüler olun!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

24,90 ₺
Daha Fazla
IGTV Türk Gerçek Beğeni

IGTV Türk Gerçek Beğeniler ile popüler olun!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

Instagram IGTV İle Neler Yapılabilir?

 • Dünya üzerinde sosyal medya kullanıcılarının oldukça artmasıyla birlikte internet içeren cihazların kullanılması da artış göstermiştir. Bununla birlikte Dünya üzerinde televizyon izleme yanında akıllı cihazlar ile izlenen videolara ağırlık vermektedir. Akıllı cihazlar ile izlenen videolar sosyal medya kullanıcıları tarafından ciddi olarak tercih edilmektedir. Instagram IGTV bu kullanıcıların isteklerini karşılamak amacıyla oluşturulmuştur.

 • Instagram IGTV ile neler yapılabileceğinden bahsetmek gerekirse, Instagram IGTV uzun süreli yüklenen video sistemiyle birlikte dijital ortamda izlenilebilecek uzun süreli videoları kapsamaktadır. Bu sayede diğer kullanıcılar tarafından yüklenen ve ilgi alanınız olduğunu düşündüğünüz videoları bu sistem üzerinden izleyebilme şansına sahipsinizdir.

 • Instagram IGTV sayesinde kaliteli görüntü kalitesi yüksek videolar eklenilebilir ve kullanıcılarının izlemesini bekleyebilir. Bu sayede Instagram kullanıcılarına görsel kalite sağlanabilir ve Instagram kullanıcılarına gereken hizmet verilir.

Instagram IGTV'nin Sosyal Medya Kullanıcılarına Sağladıkları

 • Instagram IGTV ile birlikte Instagram kullanıcıları diledikleri şekilde video ekleme imkanına sahiptirler. Bu videoların diğer kullanıcılar tarafından izlenmesini beklemeye geçerler. Instagram kullanıcıları bu video yükleme sistemi sayesinde diledikleri videoları yükleyebilme şansına sahiptirler.

 • Instagram IGTV sayesinde Instagram kullanıcıları izleyecekleri videolarda görüntü kalitesi kaliteli bir görünüm kazanabilirler. Bu kullanıcılar için çok önemlidir çünkü kimi kullanıcıları için görüntü kalitesi çok önemlidir.

 • Aynı şekilde bazı üretici firmalar tarafından da Instagram IGTV ciddi derecede önem arz etmektedir. Bu sistem sayesinde bu firmalar ürünlerini burada tanıtma imkanına sahip olabilecekler.

 • Instagram IGTV yabancı yorum satın al gibi özelliklerle IGTV kanalınızı çok daha öne çıkarmanız mümkün olabilir.

 • Bu sistem sayesinde kendilerini ön plana çıkartmak isteyen genç girişimciler de fırsat bulma imkanına sahip olmuşlardır. Bu genç girişimciler için de çok önemli bir detaydır.

igtv görüntüleme satın al

Instagram IGTV Kullanımı

 • Instagram IGTV kullanımı oldukça basittir.

 • Instagram IGTV kullanımı basit olmasının yanında cihazınıza uygun şekilde dikey olarak tasarlanmış olup tam ekrana uyarlanmıştır.

 • IGTV, Youtube programına ciddi derecede rakip olarak gelmektedir. Bu da rekabetin boyutunu arttırmıştır.

igtv beğeni satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram IGTV için yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı paketlerimiz bulunmaktadır. IGTV için Beğeni,Görüntülenme ve Yorum satın alabileceğiniz seçeneklerimiz mevcuttur. Tüm Seçeneklerimiz %100 garantilidir.

takipcisatinal.org sitemiz üzerinden yapacağınız hiçbir alışverişinizde sizlerden şifre veya kişisel bilgileriniz istenmeyecektir.

Sitemizden yapacağınız satın alma işlemleinde %100 güvenlik garantli yöntemler kullanacaksınız. SSL Güvenlik Sertifikalı ve 3D Secure Koruma yöntemlerinden yararlanan ödeme yolları ile Kredi Kartı,Banka Kartı ve EFT seçeneklerinden birini seçerek gönül rahatlığı ile aşılverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

5 / 5
Toplam: 49 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Alp Bapuşcu
Alp Bapuşcu

Igtv hizmetinizi ilk kez kullandım ve çokta memnun kaldım

Alp Bapuşcu
Blog Yazılarımız

Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Instagram’ı yoğun mesaiye sokuyordur belki. Sürekli olarak şikayet etmek isteyen insanlar var. Instagram’ın çok kapsamlı bir şikayet bildirimi sayfası mevcut. Instagram şikayet bildirimi sayfaları nasıl kullanılır ve adresleri nelerdir şimdi bakalım. Instagram üzerinden yaşadığınız sıkıntılar hakkında detaylı […]

The post Instagram Şikayet Bildirimi first appeared on Sosyal Medya Yardım Destek Sitesi.

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına rağmen bazen bitmek bileyen hataları var ne yazık ki. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu şeklinde kullanıcılara görünen bu hatanın sebeplerini ve çözümlerini birlikte görelim. Bu Hata Temelde Neyi Söylüyor Bize? İnternet bağlantısı hatasıdır bu. […]

The post Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü first appeared on Sosyal Medya Yardım Destek Sitesi.

Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

Instagram kullanan herkes Instagram’da takipçi satın alma ve beğeni satın alma gibi terimleri duymuştur. İlk defa araştırmaya karar verdiyseniz,sizin için İnstagram’da beğeni satın al nedir sorusuna net ve açıklayıcı bir cevap verelim. Instagram’da arkadaş çevreniz dar ise beğenileriniz az olacaktır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın kolay değildir beğeni sayısını arttırmak. İşte bunun için beğeni satın alabilir […]

The post Instagram Beğeni Satın Al Nedir? first appeared on Sosyal Medya Yardım Destek Sitesi.