Sosyal Medya ve Instagram

Öncelikle Sosyal medya nedir? bundan bahsetmek istiyorum. Bu kavram uzun zamandır hayatımızın içinde etkin bir şekilde rol almasına karşılık, tam karşılığını birçoğumuz bilmemekteyiz. Sosyal medya, internet üzerinde hepimizin yaptığı eylemleri kapsar. Yani gün içerisinde yazdığınız küçük bir ileti, yazı, mesaj vs. hepsi sizi sosyal medyanın bir parçası haline getirir. İnternet ağı üzerinde bulunan herkes, yaptığı faaliyetlerle bir bakıma sosyal medyayı oluşturmuş olur.

Sosyal medya üzerinde en çok etkileşim içinde olunan siteler ise ” Sosyal paylaşım” siteleridir. Dünya çapında belli başlı çok büyük birkaç paylaşım sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerin sadece bir tanesi akıllı telefonlara yönelik olarak çıkartılmış, en son teknolojiyle donatılmış olan bir paylaşım sitesidir. İnstagram benzerlerinden farklı olarak hedef kitle olarak akıllı telefon kullanıcılarına yönelik olarak çıkartılmış bir paylaşım sitesidir.

İnstagram nedir? Sosyal paylaşım siteleri içinde sadece görsel paylaşım üzerine dayalı bir sistemle işleyen ve akıllı telefonlarla çekilen resimlerin paylaşıldığı siteye verilen isimdir. İnstagram üzerinden yapılan paylaşımlarda takipçi ve beğeni faktörleri oldukça önemlidir. Ne kadar çok takipçiye sahip olursanız ya da paylaştığınız resimler ne kadar çok beğeni alırsa, site üzerinde ki gücünüzde o kadar yüksek olacaktır.

İnstagram takipçi satın almak, sitenin popülerliği arttıkça önem kazanan kavramların başına gelmiştir. Doğal yollarla sadece resim paylaşımı yaparak takipçi sayısını arttıramayan İnstagram kullanıcıları, takipçi satın alma yoluyla istedikleri takipçi sayısına ulaşabilmektedirler. Bu paylaşım sitesinde fenomen bir sayfaya sahip olmak içinde takipçi sayısının fazla olması önem taşımaktadır.

Fenomen bir sayfanın birinci önceliği takipçi, ikinci ise beğenidir. İnstagram beğeni satın al ile de sitede paylaştığınız fotoğrafların anında yüksek beğeni oranına çıkmasını sağlayabilirsiniz. Takipçiden sonra ikinci adım olan beğeni adımını da başarılı bir şekilde atlattıktan sonra azcık öngörü yaparak ve kaliteli paylaşımlara imza atarak, kısa bir zamanda Fenomen bir Instagram sayfası oluşturabilirsiniz. Hiçbir zaman çok paylaşım yaparak takipçilerinizi sıkmayınız. Unutmayın sizi takip eden kitle doğal yollarla sayfanıza gelmediler. Satın alma yoluyla gelen takipçi kitlesinin sayfanızda ki gereksiz paylaşımlardan sıkılıp kopması çok daha kolay olacaktır. Az ve öz paylaşımla sayfanızı büyütme yolunu izleyiniz…

Sosyal Medya ve Instagram
4.5 (89.68%) 380 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.