Instagram Sayfası Nasıl Kurulur?

Instagram sayfası kurmak istediğinizde öncelikli olarak yapmanız gereken elbette ki bir mail adresine sahip olmak. Eğer mail adresiniz varsa bundan sonra Instagram.com sitesine giriş yapabiliyorsunuz. Cep telefonlarından isterseniz Android uygulamalarda ve App Store’larda Instagram yazdığınızda karşınıza çıkan programı indirebiliyorsunuz. Zaten günümüzde artık sizlerin almış olduğunuz telefonlarda otomatik olarak Instagram sosyal medyanın yüklü olduğunu görebiliyorsunuz.

Instagram Sayfası Kurmak ve Üyelik

Buraya giriş yaptıktan sonra sizden istenen cep telefonu numaranızı veya email adresinizle birlikte adınız, soyadınız, bir kullanıcı adı belirlemeniz ve şifre belirlemeniz olacaktır. Instagram sayfası kurmak için bu bilgileri girdikten sonra kaydol tuşuna basmanız yeterli oluyor. Sizlerin vermiş olduğunuz email adresinize bir email gönderiliyor ve burada Instagram’ı uygulamasını kabul etmeniz isteniyor. Bunu kabul ettikten sonra sizler de artık Instagram’a normal şekilde giriş yapabiliyor ve paylaşımlarınızı başlayabilirsiniz.

Instagram Sayfası Kurmak Biyografi Alanları

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra herhangi bir şekilde hesabınıza girdiğinizi düşünelim. Bundan sonra profil resmi yüklemek ve biyografi gibi alanlarını olduğunu unutmamak gerekir. Bunun için göreceğiniz üzere solda bir profil resmi alanı bulunmakta Instagram sayfası kurmak için en önemli noktalardan bir tanesi de elbette ki profil fotoğrafına sahip olmak burayı tıkladığınız zaman fotoğraf yükle diye bir alan açılıyor. Fotoğraf yükle kısmına tıkladığınızda cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan yükleyebileceğiniz fotoğraflar karşımıza çıkıyor.

Instagram Sayfası Kurmak İlk Paylaşım

Bunu da seçtikten sonra size tavsiyemiz Instagram sayfası kurmak adına profili düzenle kısmına girmeniz. Burada adınızı kullanıcı adınızı gördüğünüz gibi eğer kendinize ait bir internet siteniz varsa ve biyografinin yazmak istiyorsanız buraya yazabiliyorsunuz. Eğer başta telefon numarası vermediyseniz buradan telefon numaranızı verebilir ve bunun haricinde bazı uygulamalar hakkında daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Böylece sizler de sayfanızda paylaşıma rahatlıkla başlayabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Okuyun:  Twitter Medya İçeriği Nasıl Açılır ve Kapatılır?

Instagram sayfası nasıl kurulur konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konuyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Sayfası Nasıl Kurulur?
Bu yazıyı oylayın

Önceki yazımızda Instagram Gizlilik ve Güvenlik Ayarları Nedir? başlıklı içeriğimiz instagram gizlilik ayarları ve instagram güvenlik ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.