Instagram Story İndirme2020-02-20T16:27:57+03:00
Video

Instagram video ve fotoğraf indirme araçlarından sonra sizler için kullanışlı olacağını düşündüğümüz bir araç daha geliştirdik! ‘Instagram Story İndirme Aracı’.

Instagram, ‘story’ özelliğini getirerek kullanıcı sayısını arttırmakla beraber bu özelliği aktif olarak kullanan kişilerin sayısını da arttırdı. Hepimiz her gün 1 tane bile olsa mutlaka story paylaşıyoruz. Story atmak neredeyse vazgeçilmezimiz oldu. Bu durumda anlık olarak çektiğimiz story’leri cihazımıza kaydedebiliyoruz, ancak diğer kullanıcıların story’lerini cihazımıza kaydetmek istediğimizde bunun nasıl yapılacağı ile ilgili kafamızda soru işaretleri belirmeye başlıyor. Burada Instagram, tıpkı diğer kullanıcıların fotoğraf ve videolarını cihazımıza kaydetmek için bir özellik geliştirmediği gibi, story’ler için de böyle bir özellik geliştirmemiştir. Bu durum Instagram’ın sözleşmeleri ile ilgilidir ve hukuksal boyut taşımaktadır. Buna rağmen, beğendiğimiz gönderileri, Instagram ’da böyle bir özellik olmasa dahi, Instagram story indirmek mümkün. Nasıl mı?

instagram story indir

Hizmetler Güvenilir mi?

Instagram story indirme aşamalarına geçmeden önce takipcisatinal.org olarak sizlere güven veren ve 7/24 hizmet sağlamaktan mutluluk duyan bir ekip olduğumuzu belirtmek isteriz. Türkiye’deki en güvenilir sitelerden biri olan takipcisatinal.org, sizlere birçok konuda ücretsiz faydalanabileceğiniz, sosyal medyadaki tüm sorularınıza yanıt veren ve sizinle birlikte sorunlarınızın çözümüne dahil olan bir sitedir. Takipcisatinal.org sitesinde yapacağınız hiçbir işlemde şifreleriniz ve özel bilgileriniz istenmez, yapacağınız alışverişlerde de oluşturulan güvenlik sisteminden ötürü özel bilgileriniz bizim tarafımızdan dahi görünemez. Bundan dolayı ücretli veya ücretsiz yapacağınız her işlemi gönül rahatlığıyla yapabilir, sosyal medya ile ilgili tüm sorularınızın cevabını burada bulabilirsiniz. Şimdi en çok merak ettiğiniz konulardan biri olan, Instagram story indirme nasıl yapılır? Instagram story’leri programsız nasıl indirilir? sorularınızın cevabını yanıtlayacağız.

instagram hikaye indir

Program Kullanmadan Instagram Story İndirmek Mümkün mü?

Program kullanmadan da Instagram story’lerini ücretsiz ve sınırsız bir şekilde indirebilirsiniz.

Snapchat ile başlayıp tüm sosyal medya mecralarında devam eden story özelliği Instagram ‘da en çok kullandığımız özellik haline geldi. Bununla beraber diğer kullanıcıların paylaştığı ve beğendiğimiz story’leri cihazımıza kaydetmek için, Instagram’ da story kaydetme özelliği olmadığından dolayı farklı yollar aramaya başladık. Bunun için çoğumuz Instagram ‘da beğendiğimiz bir story’yi kaydetmek için genelde screenshot yani ekran görüntüsü alarak Instagram üzerinde veya farklı sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyorduk. Ancak screenshot ekranın görüntüsünü tümüyle aldığı için, kaydetmek istediğimiz fotoğrafla birlikte telefonumuzda yer alan birçok simge de kaydedilen screenshot ’da görülüyordu. Bu çok uğraştırıcı ve sıkıcı bir iş haline gelmişken Takipcisatinal.org olarak sizler için, Instagram fotoğraf ve video indirme aracından sonra bir de Instagram story İndirme aracı geliştirdik. Sizler için geliştirdiğimiz ‘Instagram story indirme’ aracından sınırsız ve ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

instagram story indirme

Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

Story indirmeden önce dikkat etmeniz gereken nokta, fotoğrafını indireceğiniz kullanıcının hesabının ‘herkese açık’ durumda olmasıdır. Aksi takdirde hesap gizli olduğundan dolayı kullanıcının story’lerine erişmek mümkün olmayacaktır.

  • Şimdi profili açık olan hesabın kullanıcı adını, Takipcisatinal.org olarak sizlere sunduğumuz araca yazarak kullanıcının paylaşmış olduğu tüm hikayeleri görüntüleyebilirsiniz,
  • Burada paylaşımda olan story’lerinin yanında profilinde sabitlediği story’ler de karşınıza çıkacaktır,
  • Robot olmadığınızı doğrulayarak Instagram story’leri indirebilirsiniz,
  • Telefonunuzun işletim sistemi ister IOS ister Android olsun tarayıcınızdan https://takipcisatinal.org/instagram-story-indirme sitesine girerek, Instagram kullanıcılarının paylaştığı ve beğendiğiniz story’leri cihazınıza kaydedebilirsiniz.
  • Ayrıca PC’den Instagram story indirmek de aynı şekilde yapılmaktadır.
  • Gördüğünüz üzere basit bir işlemle çevrenizdekilerin paylaştığı story’leri, çözünürlüğünü düşürmeden, ücretsiz ve sınırsız bir şekilde cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Instagram story indirme hizmetimizi beğendiyseniz Instagram fotoğraf ve video indirme hizmetlerimizi de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm hizmetlerimize ulaşabilir, merak ettiklerinizi 7/24 bizlere sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Story Indırme hizmetimiz ile indirilmesi mümkün olmayan instagram hikayelerini zahmetsizce indirebilirsiniz.Bu sayede istediğiniz kullanıcıların storylerini daha rahat bir şekilde izleme avantajına da sahip olursunuz.

Storyleri indirmek için sitemizde ki aracımızı kullanarak, program indirmenize gerek kalmayacaktır. Tamamen internet üzerinden zahmetsiz bir şekilde storyleri indirebileceksiniz. 

Instagram Story indirme işlemi için sizlerden asla ücret talep etmiyoruz. Tamamen ücretsiz bir şekilde yüksek kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:19 Değerlendirme
Yeliz Keskin
Yeliz Keskin

Sorunsuz çalışıyor test edildi. İstediğim kişinin hikayelerini ücretsiz indirebiliyorum.

Yeliz Keskin
Blog Yazılarımız
Instagram Şikayet Bildirimi
29/07/2019
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Instagram’ı yoğun mesaiye sokuyordur belki. Sürekli olarak şikayet etmek isteyen insanlar var. Instagram’ın çok kapsamlı bir şikayet bildirimi sayfası mevcut. Instagram şikayet bildirimi sayfaları nasıl kullanılır ve adresleri nelerdir şimdi bakalım. Instagram üzerinden yaşadığınız sıkıntılar hakkında detaylı […]

 
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
29/07/2019
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına rağmen bazen bitmek bileyen hataları var ne yazık ki. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu şeklinde kullanıcılara görünen bu hatanın sebeplerini ve çözümlerini birlikte görelim. Bu Hata Temelde Neyi Söylüyor Bize? İnternet bağlantısı hatasıdır bu. […]

 
Instagram Beğeni Satın Al Nedir?
25/07/2019
Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

Instagram kullanan herkes Instagram’da takipçi satın alma ve beğeni satın alma gibi terimleri duymuştur. İlk defa araştırmaya karar verdiyseniz,sizin için İnstagram’da beğeni satın al nedir sorusuna net ve açıklayıcı bir cevap verelim. Instagram’da arkadaş çevreniz dar ise beğenileriniz az olacaktır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın kolay değildir beğeni sayısını arttırmak. İşte bunun için beğeni satın alabilir […]