Instagram Video İndir2020-02-20T16:27:57+03:00
Fotoğraf

En Çok Satan Ürünler

Instagram Reels Yorum Hazır İçerik
16 Adet

Instagram Reels Yorum Rastgele İçerik
20 Adet

Instagram Reels Yorum Özel İçerik
10 Adet

Instagram Hikâye İzlenme
500 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
10.000 Adet

Instagram Yorum Hazır İçerik
10 Adet

Instagram Oto-Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi
100 Adet

Instagram Profil Ziyareti
1.000 Adet

Instagram Aylık Oto-Beğeni
300 Adet

Instagram Reels Beğeni
100 Adet

Instagram Oto-Yorum
50 Adet

Instagram Gönderi Kaydetme
500 Adet

Instagram Yorum Özel İçerik
10 Adet

Instagram Yorum Beğeni
50 Adet

Instagram Erişim ve Gösterim
1.000 Adet

Instagram Video Görüntüleme
500 Adet

Instagram Oto-Beğeni
500 Adet

Instagram Beğeni
250 Adet

Instagram Yorum Rastgele İçerik
10 Adet


Programsız Instagram video indirme nasıl yapılır? Takipcisatinal.org  olarak sizlere program kullanmadan video indirebileceğiniz ücretsiz bir araç sunuyoruz.

Instagram, en çok vakit geçirdiğimiz sosyal medya mecraları arasında popülerliğini her zaman koruyor. Instagram üzerinde en sevdiğimiz şeylerden biri de video izlemektir. Hatta bazı video paylaşımlarını o kadar çok beğeniyoruz ki cihazımıza Instagram videolarını indirerek Instagram hesabımız üzerinden veya farklı sosyal medya kanallarından arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz. Ancak Instagram üzerinden doğrudan fotoğraf ve video indiremiyoruz. Fotoğraf ve video indirmek istiyoruz ancak programlarla uğraşmak istemiyoruz. “Yok mu şöyle program indirmeden kullanabileceğimiz bir video aracı” diye içimizden geçirirken Takipcisatinal.org olarak Instagram Video İndirme Aracı ile karşınıza çıkıyor ve sizlere, program kullanmadan, ücretsiz ve sınırsız Instagram video indirme hizmeti sunuyoruz.

Takipcisatinal.org olarak sizlere ücretsiz Instagram video indirme aracı sunmaktayız, mobil cihazınız üzerinden veya bilgisayarınız üzerinden Takipcisatinal.org Instagram video indirme aracını kullanarak nasıl Instagram’ dan video indirebileceğinizi aşağıda belirttim.

Öncelikle sizlere sunduğumuz Instagram video indirme aracının tamamen güvenilir olduğunun garantisini belirtmek isteriz. Takipcisatinal.org üzerinde gerçekleştirdiğiniz veya gerçekleştireceğiniz hiçbir işlemde sizden özel bilgileriniz ve şifreleriniz talep edilmez, bu anlamda sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktan keyif duyuyoruz.

instagram video indir

Programsız Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Videonun bağlantı adresini kopyalayarak cihazınıza indirebilirsiniz:

  • Öncelikle cihazınızdan Instagram adresinize giriş yapmanız gerekmektedir,
  • Giriş yaptıktan sonra, beğendiğiniz bir Instagram videosunun, ‘bağlantı adresini kopyala’ seçeneği ile adresini alın,
  • Kopyaladığınız bağlantı adresini, Takipcisatinal.org' da bulunan Instagram video indirme aracına yapıştırdıktan sonra
  • Robot olmadığınızı doğrulamanız gereken bir buton çıkacaktır, buradan robot olmadığınızı doğrulayın,
  • Doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonra indireceğiniz video karşınıza çıkacaktır, altındaki indirme butonuna tıklayarak Instagram video indirebilirsiniz.

Kullanıcı adı yazarak video indirebilirsiniz:

Instagram’ da gezinirken herhangi bir sayfanın veya kişinin paylaşmış olduğu birden fazla videoyu beğendiniz ve cihazınıza Instagram video indirmek istiyorsunuz. Tabi tek tek bağlantı adreslerini kopyalayıp indirmek zor olabilir. Merak etmeyin onun için de Takipcisatinal.org olarak sizlere kullanıcı adı yazarak, profili açık herhangi bir kullanıcının tüm videolarına erişerek kolayca indirebilme imkanını sunuyoruz. Nasıl mı?

  • Yapmanız gereken şey çok basit. Takipcisatinal.org olarak sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz Instagram video indirme aracına, paylaşım yapan kişinin veya sayfanın kullanıcı adını yazdığınızda, paylaştığı videolar karşınıza çıkacaktır.
  • Burada istediğiniz videoyu seçerek indirebilirsiniz. Robot olmadığınızı doğruladıktan sonra, Instagram video indirme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

instagram video indirme

Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta şudur ki, Instagram videosu indireceğiniz kişinin veya sayfanın profili herkese açık olmalıdır. Profili gizli olan hesapların videolarına erişilemeyeceği için karşınıza kişinin veya sayfanın videoları çıkmayacaktır.

Hizmetimizden memnun kaldıysanız, sizleri sosyal medyanın kralı/kraliçesi yapacak diğer hizmetlerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bizlere 7/24 sorabilirsiniz. İstediğiniz anda bizlere hızlı ve kolay ulaşım sağlayarak sorularınızı yöneltebilir, taleplerinizi belirtebilirsiniz.

instagram video indirme aracı

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz videoları indirmek, videonun boyutuna göre değişiklik gösterir. Videoları indirmek fotoğraf veya hikaye indirmeye göre daha fazla bir zaman gerektirir. 

İndireceğiniz video gizli bir instagram hesabındaysa maalesef indiremezsiniz. Video indirebilmek için profilin herkese açık olması gerekmektedir. 

Video indirme işlemi için herhangi bir şekilde sizlerden ücret talep etmiyoruz. Bu hizmetimiz sizlerin sosyal medya ihtiyaçlarınızı karşılamanız için ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 17 Değerlendirme
Instagram Video İndir 5 17 17 5 1 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

instagram video indir aracı ile ücretsiz bir şekilde instagram videolarınınnı iphone telefonlarınıza indirebilirsiniz. instagram video indirme ücretsizdir.

img/uploads/instagram-video.png

Instagram videolarımı indirmek

Instagram videolarımı indirmek için kullandığım harika bir araç şifresiz ve tamamen ücretsiz

5 5 1 2019-06-13 Ezgi Alkan
Ezgi Alkan
`; if (content !== '') { contentDiv.innerHTML = content; var imgTags = contentDiv.getElementsByTagName('img'); if (imgTags.length > 0) { for (var i = 0; i < imgTags.length; i++) { imgTags[i].getAttribute('data-src') ? imgTags[i].setAttribute('src', imgTags[i].getAttribute('data-src')) : imgTags[i].setAttribute('src', imgTags[i].getAttribute('src')); } } } } const iFrameLinksObj = {"1":"WhThuc3ZV7o"}; if (typeof iFrameLinksObj === 'object' && iFrameLinksObj !== null) { Object.keys(iFrameLinksObj).forEach((key) => { const link = iFrameLinksObj[key]; const iFrame = document.getElementById('lazyIframe-' + link); if (iFrame) { iFrame.removeAttribute('src'); iFrame.setAttribute('data-src', link); if (link.includes('soundcloud')) { iFrame.setAttribute('src', link); } else { iFrame.setAttribute('src', 'https://www.youtube.com/embed/' + link + '?rel=0&showinfo=0'); } } }); } } document.addEventListener('mousemove', setIFrameSrc, false); document.addEventListener('touchmove', setIFrameSrc, false); isJqLoaded('ajaxSetupCsrf');