Instagramda Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

Instagram sosyal medyanın amiral gemisi konumundadır ve bu nedenle de birçok kişi her özelliğini öğrenmeye çalışmaktadır. Instagramda gizli hesaplar normal şartlarda takip edilmediğinde görülemeyen hesaplardır. Bu nedenle de birini takip etmeden neler yaptığını öğrenmek birçok kişiye cazip gelmektedir. Fakat gizli hesapları takip etmeden neler paylaştığını görmenizin bir yolu var mı? Bugünkü yazımızda bu konuyu işleyerek açıklığa kavuşturmaya çalışacağız.

Instagramda Gizli Hesaplar Neden Merak Ediliyor?

Nedeni tam olarak bilinemese de gizli hesapların neler paylaştığı oldukça merak edilen konular arasında. Aslında gizli hesap demek de ne kadar doğru bilinmez. Çünkü kullanıcıyı tanıyorsanız, takip isteği gönderebilir ve kabul etmesi durumunda paylaştığı her şeyi görebilirsiniz. Instagramda gizli hesaplar genellikle eski sevgililer ya da platonik aşıklar tarafından merak ediliyor. Kişi eski sevgilisini ya da platonik aşkını takip etmek istiyor fakat takip isteği gönderemediğinden başka yollardan neler paylaştığını öğrenmeye çalışıyor. Gizli hesapların merak edilmesi konusu tamda burada ortaya çıkıyor.

Instagramda Gizli Hesaplar Görülebilir mi?

İnternette birçok site gizli hesapları gösterebileceğini vaat ederek kullanıcıları dolandırmaya çalışmaktadır. Özellikle Avrupa ve ABD merkezli siteler belli bir ücret karşılığında gizli hesapta nelerin paylaşıldığını gösterebileceğini söylemektedir. Fakat bizim tavsiyemiz bu tarz sitelerden uzak durmanız yönündedir. Sizden ücret koparıp hiçbir işlem yapmayacakları gibi kişisel bilgilerinizin çalınmasına da neden olabilirler. Hatta bazı kullanıcıların başına gelen olay her ay telefon faturalarının kabarmasına da neden olmuş durumda. Bazı yabancı siteler bu hizmeti ücretsiz olarak sunacağını söylüyor fakat öncesinde bir anket doldurulmasını istiyor. Anketi doldurduğunuzda da birçok uygulamaya abone olmuş oluyorsunuz. Bu neden çok dikkatli olmalı ve bu tarz sitelerden uzak durmalısınız.

Instagramda Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

Şuan itibariyle Instagramda gizli hesapların neler paylaştığını görmenin tek yolu takip etmekten geçmektedir. Aksi halde hiçbir şekilde gizli profilleri görme ihtimaliniz yoktur.

Instagramda gizli hesaplar nasıl görülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagramda Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?
Bu yazıyı oylayın

Önceki yazımızda Instagram Hikâyelere Bakanlar Nasıl Sıralanır? başlıklı içeriğimiz instagram hikayelere bakanların sıralanması ve instagram hikayelere bakma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.