Twitter Profilime Kimler Baktı Nasıl Öğrenirim?

Twitter profilime kimler baktı konumuza geçmeden Twitter hakkında küçük bilgiler verelim. 2006 yılında Jack Dorsey tarafından kurulan ve günümüzde devasa bir büyüklüğe ulaşmayı başarmıştır. Ülkemizde en çok siyaset ve spor alanlarında twitler atılmakta olup, ülke gündemi Twitter sayesinde oluşturulabilmektedir. Böyle etkili bir sosyal mecrada hepimiz etkili olmak ve ön plana çıkmak isteriz. Bunun içinde iyi bir profil oluşturmak ve düzenli twitler atmamız gerekir. Profilinizin gelişim sürecini öğrenmek için takipçi sayısınız bir gösterge olabileceği gibi profilinize kimlerin baktığını kontrol ederek de gelişim sürecini takip edebilirsiniz.

Twitter Profilime Kimler Baktı?

Twitter profilinize kimlerin baktığını öğrenmek için iki nedeniniz olabilir. Birincisi profilinizin gelişim sürecini takip etmek isteyebilirsiniz. Profilinize bakan kişilerin sayısı arttıkça daha çok dikkat çektiğiniz ve popülerliğinizin arttığı anlaşılır. İkinci olarak ise profilinize bakanları merak ediyorsunuzdur ya da özel olarak bakmasını istediğiniz birinin bakıp bakmadığını kontrol etmek istiyorsunuzdur. Her ne nedenle olursa olsun Twitter profilime kimler baktı sorusunun bir cevabı da var. Şimdi bu sorunun cevabına geçelim.

Twitter Profilime Kimler Baktı Nasıl Öğrenirim?

Twitter profilinize kimlerin baktığını öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Fakat bu veriyi elde etmenizin hiçbir yöntemi bulunmuyor. Bununla ilgili veri gösterebileceğini söyleyen programlar bulunmakta olup, bunlar takipçi listenizden rastgele kişileri göstermektedir. Twitter böyle bir veriyi sunmayacağını defalarca söylemiştir. Bu nedenle Twitter hesap bilgilerinizi çalmaya çalışan bu tarz programları yüklemeyiniz. Sizlere gerçek bilgiler sunmayacakları gibi hesabınızın çalınmasına da neden olabilirler. En başta da söylediğimiz gibi Twitter tarafından sunulmayan bir bilgiyi sunabileceğini iddia eden siteler ya da programlar yalnızca hesabınızı çalmak isteyecektir. Hesabınız çalınmasa bile bilginiz dışında kişiler takip edilebilir ve paylaşımlar beğenilebilir. Bu tarz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız oldukça dikkatli olmalısınız.

Twitter profilime kimler baktı nasıl öğrenirim nasıl konumuzda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram, Facebook, Twitter ve diğer birçok sosyal medya platformunun yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram, Twitter takipçi ve beğeni satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Profilime Kimler Baktı Nasıl Öğrenirim?
Bu yazıyı oylayın

Önceki yazımızda Instagram Video Yükleme Sorunu Nasıl Çözülür? başlıklı içeriğimiz instagram video yükleme ve Instagram Video Yükleme Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.