BİLGİSAYARDAN INSTAGRAM MESAJI ATMA

BİLGİSAYARDAN INSTAGRAM MESAJI ATMA

Bilgisayardan instagram mesajı atma artık çok kolay! Instagram, kaliteli filtrelere sahip olma ve sosyal ağ özellikleri açısından diğer sosyal ağlardan farklı olarak hızla popülerliği artmış bir fotoğraf paylaşımı sağlayan bir uygulamadır. Adından da anlaşılabileceği gibi anında fotoğraf paylaşımı sağlayan uygulamada anında mesajlaşma özelliği de bulunmakta ve son zamanlarda bu özelliği ile bir adım ön plana çıkmaktadır.

Instagram üzerinden de mesajlaşmak artık çok kolay ve eğlenceli hale gelmiş bulunmakta. Instagram, birçok telefon yazılımlarıyla uzun süredir “direct message” üzerinden kullanıcılara mesajlaşma imkânı sağlamaktadır. Instagram, kendi uygulaması üzerinden mesajlaşmaya izin verirken kişisel bilgisayarlarımız üzerinden mesajlaşmaya izin vermemektedir. Bu durum Instagramı kullanan ve seven birçok aktif kullanıcıyı mağdur etmektedir.  Bazı yöntemler kullanarak bilgisayar üzerinden mesaj atmak mümkün hale gelebilmektedir. (Instagram Destek)

Peki, bilgisayardan Instagram üzerinden nasıl mesajlaşabiliriz?

Kullandığınız bilgisayardan Microsoft Store Mağazasına girerek Instagram uygulamasını indirmelisiniz.  Daha sonra Intagrama bu uygulama üzerinden giriş yaparak hesabınızı aktif hale getirmeniz Intagram hesabınızı kişisel bilgisayarınızda sorunsuz şekilde kullanabilmenize olanak sağlayacaktır. Hesabınızı kullanmaya başladığınız andan itibaren diğer kullanıcılardan gelen mesajları Direct Message”dan açıp, okuyup aynı zamanda cevaplayabilmeniz mümkün hale gelecektir. Böylece bilgisayarınızdan sosyal ağlarda iletişim kurabilme sorunlarını çözmüş olacaksınız.

Bir başka yöntemde emülatör araçlarından faydalanmak. Nedir bu emülatör?

Bilgisayarınız üzerinden oyun ve uygulamalarına erişimizi sağlayan programdır. Bilgisayarınıza emülatör yüklemeniz halinde tıpkı tablet veya telefon kullanırmış gibi uygulamalara erişebilirsiniz.

KOPlayer Uygulaması

Sanal telefon olarak da bilinen Android 4.4.4 işletim sistemiyle çalışan, bilgisayarınızı telefon ve ya tablet gibi çalışmasını sağlayan oyun oynama, uygulama yönetimi, tarayıcıya erişim vb. konularda kolaylık sağlayan bir programdır.

KOPlayer uygulamasını bilgisayarınıza kurmanızın ardından izlemeniz gereken Play Store”ye girip Instagram uygulamasını indirmek. Uygulamaya giriş yaptığınızdan itibaren Direct Message özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz. KOPlayer haricinde kullanabileceğiniz uygulamalarda bulunmaktadır. Bunlardan bazıları BlueStack, AMIDuOS, Andy, ArchON, Droid4X, Genymotion gibi programlardır. Bu programlar akla bilgisayar üzerinden Instagramda mesajlaşmanın güvenilir olup olmadığı konusunda şüpheye düşürse de bir çok kullanıcıya rağmen bir sorun çıkmadığı tahmin edilmekle beraber akıllarda soru işareti bırakmamak adına en iyi emülatör programlarını araştırmak ve kullanmak en güvenli yöntem olacaktır.

InstaTray Uygulaması

Başka bir yöntem olan InstaTray kullanarak da bilgisayardan instagram mesajı atma işlemini sağlayabilirsiniz.

Instatray’ı Crome gibi açıp Intagram’a buradan girebilirsiniz. Hesabınıza buradan giriş yaptığınızda gelen kutunuzdaki mesajları okuyabilir, mesajlarınızı kontrol edebilir, mesajları yanıtlayabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra başka Instagram hesabınız var ise bu hesaplarınıza da giriş yaparak birden fazla hesabınızı aynı anda kullanabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Bütün bu anlattığımız yöntemler sayesinde Instagram’a kişisel bilgisayarımızdan giriş yapmak, gönderileri görebilmek, fotoğraf paylaşabilmek, mesajları okuyabilmek ve cevaplayabilmek Instagram’ı kullanıcılar açısından daha cazip kılmaktadır. İstediğiniz seçeneği kullanarak Instagram ile mesajlaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; https://takipcisatinal.org/

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.