FACEBOOK YORUM KAPATMA NASIL YAPILIR?

FACEBOOK YORUM KAPATMA NASIL YAPILIR?

Facebook yorum kapatma işlemi artık sizin için çok kolay. Bir dönemin en popüler sosyal medya ağı olan ve ilk göz ağrımız olarak tanımlayabileceğimiz Facebook artık eski popülerliğini koruyamamış durumda. Instagram, Twitter gibi sosyal medya ağları gün geçtikçe kullanıcı kitlesini artırırken, Facebookta gün geçtikçe düşüşe geçmiştir. Hatta bunun için Facebook önlemler almış ve Instagramı satın almakta çareyi bulmuştur. Instagramı satın aldıktan sonra Facebook ve Instagram arasında bağlantı kurulmuş ve kurulan bağlantıyla birlikte Instagramda paylaşılan postlar ve hikayeler Facebook ile de paylaşılabilir bir duruma gelmiştir. Facebook aldığı önlemler sayesinde hala varlığını korumaktadır.

Facebook daha çok arkadaşlarımızla iletişim kurabileceğimiz, arkadaşlarımızla paylaşım yapabileceğimiz sosyal medya ağıyken, diğer sosyal medya ağları arkadaşlıktan ziyade aynı tarzda içerikten hoşlanan kişilerin bir araya gelmesini sağlamıştır. Bu nedenle de her geçen gün kitlelerini artırmaktadır.

Tabi ki Facebook sağlam alt yapısı ve güçlü yayımcılığı sayesinde bu işle başa çıkmayı başarmış ve kitlesini korumayı sağlamıştır. Facebook kullanıcılarının da tıpkı diğer sosyal medya ağı kullanan kullanıcıların karşılaştığı gibi sorunlarla karşılaşması mümkündür. Bu sorunlar genel olarak donma ve kasma sorunudur. Bazen ise bir sorun olmamasına rağmen biz bilmediğimizden bunu bir sorun olarak görebiliriz. (Facebook Destek)

Her zaman paylaştığımız gönderiler beğenilecek diye bir kaide yok. Eğer ki paylaştığınız gönderilere ağır tepkiler ve ağır yorumlar alıyorsanız, bu durumda yorumlardan rahatsız olabilirsiniz. Yorumlardan rahatsız oluyorsanız yorumları kapatmakta fayda vardır.

Yorum kapatma işlemi için yapmanız gerekenlerin ne olduğunu bilmenizde fayda vardır. Yorum kapatarak bu tarz rahatsız edici durumdan korunmuş olabilirsiniz.

Yorum Kapatma

Adım adım yorum kapatma işlemi;

  • Öncelikle facebook adresinize giriş yapmalısınız. Facebook adresinize giriş yaptıktan sonra profilinize gelin.
  • Profilinizde yorumlarını kapatmak istediğiniz gönderinizin üstüne gelin.
  • Gönderinizin sağ üst köşesinde aşağı yukarı olan bir ok işareti olacaktır. Bu ok işaretine tıkladığınızda sekmeler açılacaktır.
  • Açılan sekmelerden “yorum kapatma” butonuna tıklamalısınız. Bu butona tıkladıktan sonra gönderiniz yorumlara kapatılmış olacaktır.

Yorum kapatarak gönderilerinize yapılması muhtemel rahatsız edici yorumlardan korunmuş olursunuz.

Facebook Sayfa Yorum Kapatma

Sayfanızda her gönderinize yapılan yorumdan rahatsız oluyor olabilirsiniz. Genel olarak yorumlar kötü olabilir. Bu durumda yapabileceğiniz en güzel seçenek yorum kapatmadır. Yorum kapatarak bu tarz rahatsız edici yorumlardan çevrenizi de kendinizi de koruyabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Facebook Sayfa Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?
Facebook Sayfa Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Facebook sayfa adı değiştirme işleminin tüm detayları bu blogda! Facebook sosyal medya ağlarının ilk göz ağrısıdır. Facebook sosyal medyaya ilk adım a...

Facebook Nasıl Kapatılır?
Facebook Nasıl Kapatılır?

Facebook hesap kapatma işlemi ile artık kullanmayacaksak yapmamız gereken hesabımızı kapatmaktır. Facebook hesabımızı kapatmadan olduğu gibi bırakmamı...

Facebook sayfa yorum kapatmak mümkün değildir. Bir sayfadaki tüm gönderilerin yorumunu tek bir seferde kapatmak ne yazık ki mümkün değildir. Tüm gönderilerin yorumlarından rahatsız olsanız dahi bu işlemi tek tek yapmanız gerekmektedir. Yani her gönderinin üzerine geldikten sonra ok işaretini tıklamalı ve karşınıza açılan sekmeler arasından “yorum kapatma” seçeneğini tercih etmelisiniz. Bu sayede seçtiğiniz gönderi yorumlara kapatılacaktır. Biraz uğraştırıcı gibi görünse de her gönderi yükleyişinizde bunu yapmanız durumunda zor olmayacaktır.

Instagram hesabınızı yükseltmek ve büyütmek için sitemizde bulunan Instagram Destek Ürünlerini ziyaret edebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/yabanci-takipci-satin-al

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.