Instagram Beğeni Gizleme Mümkün mü?

Instagram Beğeni Gizleme Mümkün mü?

Instagram binlerce kişinin üye olduğu ve sosyalleştiği bir mecradır. Bu mecrada kullanıcılar yaptıklarının gizli kalmasını isteyebilir. Özellikle de Instagram beğeni gizleme birçok kullanıcı tarafından araştırılmakta ve bu konuda çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bu yazımızda yaptığınız beğenilerin gizlenmesinin mümkün olup olmadığını anlatarak, varsa yöntemlerden bahsedeceğiz. Sizi daha fazla meraklandırmadan konumuza geçelim

Instagram Beğeni Gizleme

Kullanıcılar beğendiği fotoğrafları başkalarının görmesini istememekte gayet haklı. Bir kişinin fotoğrafını beğendiğinizde bunu 3. kişilerin görmesi birçok sorunu da beraberinde getirebiliyor. Instagram’da bir kişinin fotoğrafını görebilmeniz için yapılması gereken tek şey takip etmektir. Profil gizli değilse anında takip etmeye başlarsınız, gizliyse de takip isteği gönderilir ve kabul edildikten sonra tüm resimleri açılır. İşte sorunda fotoğrafları görmeye ve beğenmeye başladıktan sonra ortaya çıkıyor. Sizin hangi fotoğrafları beğendiğiniz diğer arkadaşlarınız tarafından görülebiliyor. Peki, Instagram’da beğenileri gizlemenin bir yolu var mı?

Instagram Beğeni Gizleme Mümkün mü?

Instagram’da bir gönderiyi paylaştıktan sonra silebilirsiniz, düzenleyebilirsiniz ya da gizleyebilirsiniz. Başkalarının gönderilerini gördüğünüzde ise istediğiniz gibi beğenebilir ya da yorumlayabilirsiniz. Bir fotoğrafı beğenmek için tek yapmanız gereken üzerine çift tıklamaktır. Siz fotoğrafı beğendikten sonra bu beğeni arkadaşlarınız tarafından da görülebilir. Bir arkadaşınızın sizin neleri beğendiğini görmesi için altta bulunan kalp butonuna dokunmalı ve açılan ekrandan takip yazısına tıklamalıdır. Bu şekilde arkadaşlar arasında beğenilen fotoğraflar görülebilir. Instagram’da beğeninizin kalmasını ve bunun arkadaşlarınız tarafından görülmesini istiyorsanız bununla ilgili bir yöntem bulunmuyor. Ancak beğendiğiniz fotoğrafı arkadaşlarınızın görmesini istemiyorsanız bir yöntem uygulayabilirsiniz.

Instagram Beğeni Gizleme Yöntemi

Instagram beğeni gizleme için öncelikle profilinize girmeli ve (…) üç nokta simgesine tıklamalısınız. Ardından açılan kısımda hesap menüsü altında beğendiğin gönderiler kısmını göreceksiniz. Burada daha önceden beğendiğiniz tüm gönderileri bulabilir ve arkadaşlarınız tarafından görülmesini istemediklerinizin beğenisini kaldırabilirsiniz. Bunun içinde fotoğrafın altında bulunan kırmızı kalbe dokunmanız yeterli.

Instagram beğeni gizleme mümkün mü konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.