Instagram Beğenilerde Arama Yapılabilir mi?

Instagram Beğenilerde Arama Yapılabilir mi?

Instagram’da yapılan video ve fotoğraf paylaşımları kullanıcılar tarafından beğenilir ve beğenen kişilerin sayısı altta sayı olarak ifade edilir. Instagram beğenilerde arama yapmak isteyen kullanıcılar böylece arkadaşlarının bu paylaşımı beğenip beğenmediğini öğrenmek isterler.

Instagram Beğenilerde Arama Hakkında

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram’da yapılan paylaşımların altında beğenenlerin sayısı rakam olarak ifade ediliyor. Kullanıcılar bu rakama tıkladıklarında kimlerin paylaşımları beğendiğini tek tek görebiliyor.

Fakat popüler hesapların yapmış olduğu paylaşımlar binlerce hatta on binlerce beğeni alıyor ve kullanıcılar bu paylaşımı merak ettiği bir kişinin beğenip beğenmediğini yukarıda bahsedilen yöntemle bulamıyor. İsimleri tek tek kontrol ederek bulunabilse de bu çok ciddi bir zaman kaybı anlamına geldiği için kimse bununla uğraşmak istemiyor. Kullanıcılar Instagram beğenilerde arama yaparak çok daha hızlı bir şekilde farklı bir kullanıcının bu paylaşımı beğenip beğenmediğini öğrenmek istiyor.

Instagram Beğenilerde Arama Özelliği Var mı?

Instagram her geçen gün yeni bir özelliği duyurarak kullanıcıların uygulama içerisinde daha fazla zaman geçirmesini hedefliyor. Fakat getirilen yeniliklerde beğenilerde arama özelliği bulunmuyor. Dolayısıyla da kullanıcılar farklı bir yöntem ile beğenilerde arama yapmak durumundadır.

Instagram Beğenilerde Arama Yapma Yöntemi

Yukarıda da bahsedildiği gibi Instagram’da böyle bir özellik yok fakat kullanıcılar farklı bir yöntem uygulayarak beğenilerde arama yapabiliyor. Bunun için ise aşağıda belirtilen adımların izlenmesi yeterlidir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • Instagram hesabına bilgisayardan giriş yapılmalıdır.
 • Bu girişin ardından hangi paylaşımdaki beğenilerde arama yapılacaksa ona gelinmeli beğeni sayısına basılarak beğeni yapan kişilerin listesi açılmalıdır.
 • Liste açıldıktan sonra Ctrl + a ile bütün sayfa kopyalanarak bir Word ya da not defteri dosyasına yapıştırılmalıdır.
 • Buradan da Ctrl + f ile arama yapılarak o kişinin paylaşımı beğenip beğenmediği öğrenilebilir.
Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Instagram beğenilerde arama yapılabilir mi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram gerçek takipçi satın alma ve Instagram gerçek beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram beğenilerde arama yapılabilir mi konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

2 yorum

 1. Aysun
  Aysun

  14 temmuzdan itibaren instagram algoritma ve topluluk kuralları değişiyor dm ve whatsapp gruplarından çıkın diye uyarılar var
  İnstagram da dm ve whatsapp ta beğeni ve yorum üzerine kurulu gruplar da kalmak ne gibi sorunlar yaratabilir yada bu tür söylemlerin aslı varmı

 2. Yasemin KAVLU
  Yasemin KAVLU

  Bir türlü şunun uygulamasını yapmadılar. Beğenileri gösteren bir uygulama istiyoruz bu kadar zor mu? Zaten hayatımız beğeni oldu başka bir şey yapmıyoruz milletçe.